2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .

Cemrem ben 2012 den beri coraspirin kullanıyorum.kızlar yoldayım bugün kootrol vardıyumoşlar iki tane olmuş bende.pazartesi opu var.ikincisi 12 mm pazartesiye büyür demi.iğnelere devam.cetrotide var dünden beri cumartesi ovitrellem var.

amin canım inşallah çok zor allah pozitiflerimizin kat kat artarak devamını nasip etsin inşallah allah hepimizin kucağını boş bırakmasın

aminn aminn aminn benimde transferimin üçüncü günü.. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Gün sayıcaz artık, güzel güzel bebekler doğuralım inşallahhh

Gözün aydın canım inşallah hayırlı güzel sonuçlar

Sağol kuşumm aminnnnnn

hadi hayırlı ugurlu olsun canm test gününde bize mutlu hamiş haberleri ver inşallaaah

inşallah çok isterim hem güzel haberler vermeyi, hem güzel haberler duymayı..
Rabbim bilir ötesiniiiiiiiii

hayırlı olsun benimde 26 nisan allah hepimizin inşallah yüzünü güldürür

Hayırsız esma seni yol arkadaşım ilan etmiştim bi kere bile dönmedin kız bana cadııı
Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın inşallahhh Güzel haberler alalm, yüzümüz gülsünnnn

bebişlerin hayırlı olsun...iyi bak annesi onlara...(tekmi çiftmi bilmiyorum gerçi )

Aminnnn canım cok sağol...canım doktor ilk denemede biliyorsun ki tek koyuyoruz dedi, zaten çok heyecanlıydım hiç bişey diyemedim yolladı gitti bebeyiiiiiii

Son düzenleme:
Yasemin arkadaşım 5600 iyi değer tebrikler.mevsh canım allah sabır versin.

Umarım bı sıkıntı olmaz...inşallah yarın çok güzel haberler alırsın.Allah emeklerimizi boşa çıkartmasın kucaklarımız boş kalmasın

gözünaydın cnm çok sevindim sonuçların temiz çıkmasına
darısı genetiğine
Ne güzel çalışma bu böyle ohhh, öğlen işe gitmek ha
kız ben öğrenciyim ayol nerde daha bende öğretmen olup işe gitmek ohoooo:26:
eee hani alkışşş bana ozamannnn
ay kusura bakma kız al sana alkış bol bol
hayırlı olsun peşinden koşa koşa bizlerde gelelim inşlhh
canını sıkma anı yaşa kaderinde varsa tuunmuştur cnm sen stres yapma kendine hem bbekte orda rahat tutunsun
maşşalah gözünaydın cnm bi daha asla gelmesin o size ve hiçç kimseye
rabbim bu mutluluğunuzu evladınızı vererek devam ettirsin
Kızlar yine negatifff ya offff artık gücün kalmadı
cnm üzüldüm ne desem boş sabır versin mevlam...
kizlar az önce aradim sordum 22 taneden 9tanesi icsi 7 tanesi ivf ile döllenmis 10 tane dondurup 2 tanesinide yarin 2. gün emriyosu olarak transfer edilecek
2. gün transferi olan varmi pozitifi gören
ohh bebişler geliyor sonuna kadar inşlh
bayılırım ütüyeeee en sevdiğim ev işi hemde bende magaza gibi katlarım
Kızlar 2 saat önce transferim gerçekleştiiiiiiiiii..
28 Nisan Test Günü....
Rabbim okunan ezanların hatrına kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah.
inşlh pozitifli test günün olsun
Kizlar rabbine şükürler oldun hamileyim degerim 5600 cikti Rabbim hepinize tez zamanda nasip etsin ins
sübhanallah maşallah hayırlı olsun şekerim darısı bizleree

anladım cnm ben yeni öğrendim dr.um ne derse bende onu yaparım sağol cvvbın için
pazartesi yumişlerin kaliteli ve 12 mm büyümüş olurlar inş

ay canım kusura bakma ama yazmıştım ben sana neyse insan yol arkadaşına darılmaz inşallah güzel pozitif haberler veririz rabbim büyük yardımcımız olsun allah kucağımızı boş bırakmasın

Hahaha cok guldum yaaa. Iyi yapmissin arkadasim. Bune boyle zaten o gun yap bugun yapma... cokk iyi yapmissin:))

benim 3. denemem olunca ne heycan var nede birşey hissediyorum sadece endişe korku var yine olmazsa diye ilk denememde bende çok heycanlıydım ama artık birşey hissetmiyorum daha doğrusu kaptırmak istemiyorum inşallah senin ilk denemen tutar arkadaşım benimde son denemem olur inşallah allahım karaamsarlığımı inşallah mutluluğa sevince çevirir bayramım olur çok korkuyorum

iyi akşamlar.bugün opu vardı.25 yumurtam toplandı,doktor p.tesi ya da alı transfer olur dedi,pazar kontrolüm var.
yanlız sorun şu,ohss olma riskim varmış çok yumurta oluştuğu için ve bu transferi iptal edermiş,dondururlarmış embriyoları.
aranızda ohss geçiren var mı?

phala canım benim yarın iznim bitiyo.salavat saati işteyim.bugün 250 tane çektim.yarın yine işe gitmeden yazarım.

canım hayırlıs olsun ınsallah cok guzel saglıklı emrıyoların gelıssın sımsıkıda tuunsunlar sana dılerımkı benımde denemelerıde 20 yumurta toplanmıstı ohss olmamak ıcın cooook cooook bol su ıc canım kendını zorla bazen mıde bıle bulandırıyo ama luıtfenn bol su ıcersen hıcbısey olmaz gunde 2.5 lıtre altına dusme guzel haberler ver banada ınsallah

sağol canım benimmm
ama doktorum bana kesinlikle su içme günde 6 yumurta ye,en fazla 2 şişe powerade iç dedi.bende araştırıyorum herkes su içilmesi gerektiğini söylüyor.ama doktorum defalarca tekrarladı sakın su içme diye.

bısey dıyemıcem canım ben o sekılde atlattım benımde doktorum cok ısrarla lutfen su ıc dıye dıye gondermıstı benı sımdı ne desem bılemedım ıstersen doktorunu dene ama sususz mantıklı gelmıyo bana

hiç mi içmeyeyim dedim mecbur kalmadıkça içme dedi ben de çok şaşırdım.
sıvı tüketmediğin için vücutta sıvı oranı düşüyor da ondan ohss olunmuyor mu acaba?mantık aramaya çalışıyorum.

bılemdım valla kuzum ya benım dr da bol su ıle ohss rıskını azaltıyosun ıdrarla odemı atıyosun demıstı ama valla ne dıcegımı bılemdım sen doktorunu dınle ozaman ama susuz nasıl olur bılemedım valla cnım

artık ben Allah'a emanetbence de bol su ile ödem atılır vücuttan o daha mantıklı.ama vardır doktorunda bir bildiği heralde.yoksa beni ohss yapmaya mı çalışıyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…