2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Benimde 3.gün olur sanırım.yumoş çok olursa 5 güne kadar bekliyolarmış.izin kullandın mı rapor falan.ne yedin içtin nelere dikkat ettin.

Çrş transfer oldu rapor aldım ama sadece ilk gün yattım sonra ağır iş yapmadım ama günlük hayatıma devam ettim yemek filan yaptım. Kasmadım. Ananas yedim kabız olmamak için. Iban başka hiçbişey yapmadım. Eşimle kavga ettim dana gibi saatlerce ağladım bile.. ;(

🌸🌸🌸

Çrş transfer oldu rapor aldım ama sadece ilk gün yattım sonra ağır iş yapmadım ama günlük hayatıma devam ettim yemek filan yaptım. Kasmadım. Ananas yedim kabız olmamak için. Iban başka hiçbişey yapmadım. Eşimle kavga ettim dana gibi saatlerce ağladım bile.. ;(

🌸🌸🌸

Anlayışsız bu adamlar valla odunlar hepsi.acıyı çeken bizken yanımızda olcaklarına öküzlük yaparlar.bende rapor alcam.test gününe kadar çok mu olur işim ağır markette 8 saat ayakta bunun uzanmas.

Anlayışsız bu adamlar valla odunlar hepsi.acıyı çeken bizken yanımızda olcaklarına öküzlük yaparlar.bende rapor alcam.test gününe kadar çok mu olur işim ağır markette 8 saat ayakta bunun uzanmas.

Aynen canım hiç anlayış yok hiiiiiç..eğer işin ağırsa al rapor ama yatma evde sürekli. Kan dolaşımı olunca tutunma daha rahat oluyormuş. Yatma yani ..

🌸🌸🌸

mrb arkadaşlar,,biz de haziran gibi inşallah tüp bebk yaptırmayı planlıyoruz Rbbim inşallah bize de nasip eder, yaklaşık 10 ay önce eşimin azosperm olduğunu öğrendik:KK43: haziranda mikrotese olacak beni de tüp bebeğe hazırlayacaklar inş sperm bulunur.. bu konuda çok deneyimsizim neler yapmalıyım yardımcı olurmusunuz?
bu arada umut tüp bebeğe gidiyoruz eşimin dr emre bey ben de selen hanımı tercih ettim ama emin değilim var mı bi öneriniz?
dr bana folik asit , benexoll ve balık yağı verdi balık yağını bi türlü içemedim ama:KK43: ne yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim bu süreçte? teşekkür ederimmm

Kızlar s.a hepinize hayırlı bir hafta diliyorum geçen hafta p.tesi transferim oldu 2 tane Blast 5.emb.transfer oldu bugün 7.gunum zaman durdu sanki Geçmiyor benim hicbirbelirtim yok aksine sivilce leme oldu yüz ve boyun bölgesinde doktorum ilaçlardan olduğunu söylüyor ama yine de uyuyorum kendimi çünkü adet olmadan benim sivilceler haber verirler sagolsun😆insAllh bebisler benimsediği boşuna üzülüyorum rabbımın hepimizin hayırlı haberini vermeyi nasip etsin
Slm canim benimde bu gun 9.gunum zaman gecmiyo hic. Geceleride uyuyamiyorummm.. hepimiz icin hayirlisi

benim 3. denemem olunca ne heycan var nede birşey hissediyorum sadece endişe korku var yine olmazsa diye ilk denememde bende çok heycanlıydım ama artık birşey hissetmiyorum daha doğrusu kaptırmak istemiyorum inşallah senin ilk denemen tutar arkadaşım benimde son denemem olur inşallah allahım karaamsarlığımı inşallah mutluluğa sevince çevirir bayramım olur çok korkuyorum

insallah yaaahepimiz peş peşe sevinelim inşallahhh kaçıncı gün test yapıcaksın :26:

Slm kizlar.. hepinize musmutlu bir hafta diliyorum. 2 gundur giremiyom. Salavat sayimiz kac oldu ki? 23nisan test gunum cok heyecanliyim.. cok kotu sistim ben karnim patliyacak.. bir cok belirtilerim var. Psikolojik mi acaba diye cok stresteyim.. yarin yaptirsammi testi ki.. ne dersiniz:))

Adetn bttktn sonra gel dedi adetm bitti bugun yarn kontrle gidicem yani tedaviye yarn baslanlabilir mi 1ay daha beklmk istmyrm yarn adetmn bitisi 6. Gunu

Canim adetin 3.gunu baslaniyo tedaviye.. sanirim on kontroller icin cagirmistir. Herseyde vardir bir hayir takma kafaya.. bu arada nerde basliycaksin. Enson konustugumuzda karar verememistin

amin canim hepimizin yuzu guler insallah benim test gunum 26 cumartesi ama ondan once yaptiramam esim kiziyor sabretmiyorum diye 23 nisan evde esim gonlunu yapabilirsem o gunde yaptirabilirim ama gonlu olursa tabiki 9.gun oluyor o gunde cikarmi acaba bilmiyorum 3.gun embriyosu ya erken cikarmi bilmiyorum

amin canim hepimizin yuzu guler insallah benim test gunum 26 cumartesi ama ondan once yaptiramam esim kiziyor sabretmiyorum diye 23 nisan evde esim gonlunu yapabilirsem o gunde yaptirabilirim ama gonlu olursa tabiki 9.gun oluyor o gunde cikarmi acaba bilmiyorum 3.gun embriyosu ya erken cikarmi bilmiyorum

Ben sana örnek olmayım etkileneyim ama 8. Gün idrarda silik 2. Çizgiyi gördüm. 9. Gün kanda çıktı 😝😝

🌸🌸🌸

Kızlar s.a hepinize hayırlı bir hafta diliyorum geçen hafta p.tesi transferim oldu 2 tane Blast 5.emb.transfer oldu bugün 7.gunum zaman durdu sanki Geçmiyor benim hicbirbelirtim yok aksine sivilce leme oldu yüz ve boyun bölgesinde doktorum ilaçlardan olduğunu söylüyor ama yine de uyuyorum kendimi çünkü adet olmadan benim sivilceler haber verirler sagolsun😆insAllh bebisler benimsediği boşuna üzülüyorum rabbımın hepimizin hayırlı haberini vermeyi nasip etsin
cnm belirti arama olsun sivilce çıksın bebişin seninledir inşlhh
off zaman geçmez gerçekten de ya bayağı uzun süre geliyor beklemek sonu güzel olsun ....:KK49:
mrb arkadaşlar,,biz de haziran gibi inşallah tüp bebk yaptırmayı planlıyoruz Rbbim inşallah bize de nasip eder, yaklaşık 10 ay önce eşimin azosperm olduğunu öğrendik:KK43: haziranda mikrotese olacak beni de tüp bebeğe hazırlayacaklar inş sperm bulunur.. bu konuda çok deneyimsizim neler yapmalıyım yardımcı olurmusunuz?
bu arada umut tüp bebeğe gidiyoruz eşimin dr emre bey ben de selen hanımı tercih ettim ama emin değilim var mı bi öneriniz?
dr bana folik asit , benexoll ve balık yağı verdi balık yağını bi türlü içemedim ama:KK43: ne yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim bu süreçte? teşekkür ederimmm
cnm tedavin hayırlı olsun inşlh eşinde bol bol sperm çıkışı olur :KK16::KK16:

X