2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Canım normalde adetin 21. Günü başladım lucrin kullanmaya tüp bebekte uzun protokolde genelde lucrin kullanılıyor zaten.transferden sonra yapılması gerekenleri anlatırken özellikle elinde ilaç kaldımı diye sordular.tek bana değil diğer kadınlarada söylediler.aklım karışık ama Dr güvenmek zorundayım

Tabi canim sen bilirsin doktorunada guvenmen gerekiyor. En iyiyisi sen aklini hic bulandirma kullan bakalim. Ama sonucuda bizlere yazmayi unutma.

mrb arkadaşlar,,biz de haziran gibi inşallah tüp bebk yaptırmayı planlıyoruz Rbbim inşallah bize de nasip eder, yaklaşık 10 ay önce eşimin azosperm olduğunu öğrendik:KK43: haziranda mikrotese olacak beni de tüp bebeğe hazırlayacaklar inş sperm bulunur.. bu konuda çok deneyimsizim neler yapmalıyım yardımcı olurmusunuz?
bu arada umut tüp bebeğe gidiyoruz eşimin dr emre bey ben de selen hanımı tercih ettim ama emin değilim var mı bi öneriniz?
dr bana folik asit , benexoll ve balık yağı verdi balık yağını bi türlü içemedim ama:KK43: ne yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim bu süreçte? teşekkür ederimmm

tedavin hayirli olsun cnm.. guzel haberlerin gelsin. balik yagini icemiyorsan kapsul olanindan al..

arkadaşlar,aranızda progestan iğne kullanan var mı?bu iğnenin yaptığı ağrıdan nasıl kurtulacağız:KK14::KK14::KK14::KK14:

Evet canım migrenim var. Çok şükür bi aydır yok diyodum. Minoset yada parol içilebiliyomuş sanırım ama bilmiyorum ki.. Çok kötü bi durum :KK43:

🌸🌸🌸

annemde de var migren,karanlık odada uyurdu ağrı girdiğinde.ufak bir ışığa bile tahammül edemezdi.evet hafif ağrı kesici alabilirsin ama dayanabilirsen yarın doktorunu ara bir sor.

annemde de var migren,karanlık odada uyurdu ağrı girdiğinde.ufak bir ışığa bile tahammül edemezdi.evet hafif ağrı kesici alabilirsin ama dayanabilirsen yarın doktorunu ara bir sor.

Ya almıcam ilaç napim ağrıdan ölmem ya.. O kadar zor elde ettiğim bebeime en ufacık zarar gelmesin.. 😔😔

🌸🌸🌸

Slm kizlar.. hepinize musmutlu bir hafta diliyorum. 2 gundur giremiyom. Salavat sayimiz kac oldu ki? 23nisan test gunum cok heyecanliyim.. cok kotu sistim ben karnim patliyacak.. bir cok belirtilerim var. Psikolojik mi acaba diye cok stresteyim.. yarin yaptirsammi testi ki.. ne dersiniz:))

umıtlendirmek istemem her vucut farklı ama şişkinlik hamileleik belirtisi arkadasım da sisti korktu hemen 6.günde test yapıldı hamile oldugunu öğrendi inş.sende de öyledir..

Ya almıcam ilaç napim ağrıdan ölmem ya.. O kadar zor elde ettiğim bebeime en ufacık zarar gelmesin.. 😔😔

🌸🌸🌸

Cennet, boşuna annelerin ayakları altına serili değil :KK16: Allah acil şifalar versin sana canım. :KK16:

Benimde kasığımda çok fena batma var, bu acıya razıyım yeter ki bebeğim orda olsunn :KK43: :emir_bebek::KK16:

Cennet, boşuna annelerin ayakları altına serili değil :KK16: Allah acil şifalar versin sana canım. :KK16:

Benimde kasığımda çok fena batma var, bu acıya razıyım yeter ki bebeğim orda olsunn :KK43: :emir_bebek::KK16:

Amin çok tşk ederim canım. Duanız yeter.. Kasığında batma güzel bi belirti benimde oluyodu ve hemşirede onu sormuştu bana. Ya böyle de umutlandırmak istemiyorum herkeste farklı oluyo ama söylemeden de geçemiyorum. Çünkü biliyorum o dönem insan bi cümle bile duysa çok mutlu oluyo.. İnşallah srninledir bebişin canım.

🌸🌸🌸

Slm kizlar.. hepinize musmutlu bir hafta diliyorum. 2 gundur giremiyom. Salavat sayimiz kac oldu ki? 23nisan test gunum cok heyecanliyim.. cok kotu sistim ben karnim patliyacak.. bir cok belirtilerim var. Psikolojik mi acaba diye cok stresteyim.. yarin yaptirsammi testi ki.. ne dersiniz:))

Canım yarın salavat listesini yayınlayacağım, hatta sürekli devam etsin diyorum, herkes okuduğunu bana bildirir bende listeyi günde bir kere yayınlarım

X