2014 Ekimde düğünü Olanlar Hadi İçeri :)

_bilgehan_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
4.796
5.398
32
[sıze=3]merhaba arkadaşlar ekim ayında evlenecekler neler aldınız bakalım yada neler almayı planlıyoruz sorunlarımız neler dökülün bakem :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:[/sıze]

Ekimde ben de evleniyorum inşallah :) Pek bir şey almadım açıkçası. Sadece yemek takımlarım günlük misafirlik çatal bıçak takımları, tencereler... Ve birkaç nevresim, yatak örtüsü vs... Çok mu yavaşım yoksa :)

Merhaba Kızlar :)

Ekim gelinleri az sanırım yada diğer sayfalarda yazıyorlar bende yazayım istedim belki başka ekim gelinleride vardır yazar.
11 Ekim Kına gecemiz - 12 Ekim düğünümüz olucak nasipse Eskişehirde.

Yoğun bir koşuşturmaca var, artık kendime vakit ayıramamaktan yakınıyorum iş, ev, bitmek bilmeyen çeyiz alışverişi ve borçlar tabi.
Artık zamanın geçmesini istiyorum evimize girip oh bitti sonunda diyebilmek her kafadan bir dünya laf çıkıyor.
Gelelim neler aldığıma.

Mutfak elektrikli eşyalarımın hepsi tamam.
Beyaz Eşyalarımız tamam
Mutfak'a alacağım ufak tefek şeylerim kaldı borçlarımın bir kısmı mayıs ayında bitiyor allahtan.
Bıçak takımı, bulaşıklık falan kaldı onun dışında herşey hazır.
Evimiz hazır olduğu için eşyalarımızı aralık ayında begenmiş ve almıştık 5 nisanda evimizin eşyalarıda geldi kullanılmaya hazır bekliyorlar.

Nişanım 15 martta olmuştu. Biz nişanlıma bohça götürmemiştik bu hafta sonu onun bohçalarını götüreceğiz.

Gelinliğimi beğendim mayıs ayının sonunda ilk provam başlıyor.

Yapacaklarımız.

- Salonun duvarına taş döşeteceğiz.
- Tv alınacak
- Halı- Perdeler Alınacak. ( haziran sonu bakacağız)
- Avizeler begenilecek
- Fortmanto yapılacak

Aklıma gelenler şuanda bunlarr.
Sizler naparsnız

Merhaba Kızlar :)

Ekim gelinleri az sanırım yada diğer sayfalarda yazıyorlar bende yazayım istedim belki başka ekim gelinleride vardır yazar.
11 Ekim Kına gecemiz - 12 Ekim düğünümüz olucak nasipse Eskişehirde.

Yoğun bir koşuşturmaca var, artık kendime vakit ayıramamaktan yakınıyorum iş, ev, bitmek bilmeyen çeyiz alışverişi ve borçlar tabi.
Artık zamanın geçmesini istiyorum evimize girip oh bitti sonunda diyebilmek her kafadan bir dünya laf çıkıyor.
Gelelim neler aldığıma.

Mutfak elektrikli eşyalarımın hepsi tamam.
Beyaz Eşyalarımız tamam
Mutfak'a alacağım ufak tefek şeylerim kaldı borçlarımın bir kısmı mayıs ayında bitiyor allahtan.
Bıçak takımı, bulaşıklık falan kaldı onun dışında herşey hazır.
Evimiz hazır olduğu için eşyalarımızı aralık ayında begenmiş ve almıştık 5 nisanda evimizin eşyalarıda geldi kullanılmaya hazır bekliyorlar.

Nişanım 15 martta olmuştu. Biz nişanlıma bohça götürmemiştik bu hafta sonu onun bohçalarını götüreceğiz.

Gelinliğimi beğendim mayıs ayının sonunda ilk provam başlıyor.

Yapacaklarımız.

- Salonun duvarına taş döşeteceğiz.
- Tv alınacak
- Halı- Perdeler Alınacak. ( haziran sonu bakacağız)
- Avizeler begenilecek
- Fortmanto yapılacak

Aklıma gelenler şuanda bunlarr.
Sizler naparsnız

Öncelikle topiğime hoşgeldin :KK3:
Ben daha gelinlik bakmadım erken diye düşünüyordum ama korktum şimdide:26::26::26: Gelinlik modeline bakabilirmiyizz ? :21::21::21:

Ekimde ben de evleniyorum inşallah :) Pek bir şey almadım açıkçası. Sadece yemek takımlarım günlük misafirlik çatal bıçak takımları, tencereler... Ve birkaç nevresim, yatak örtüsü vs... Çok mu yavaşım yoksa :)

Biraz hızlan istersen canım allah korusun sonra hepsini acele ile yapmak zorunda kalma :KK15::KK15::KK15::KK15:

Öncelikle topiğime hoşgeldin :KK3:
Ben daha gelinlik bakmadım erken diye düşünüyordum ama korktum şimdide:26::26::26: Gelinlik modeline bakabilirmiyizz ? :21::21::21:

Hoşbuldum :)

Netten bir bakayım benzer bir model bulursam paylaşırım bulamazsam mayıs sonunda ilk provam var o zaman fotosunu çeker eklerim buraya.

Zaman var ama ben son dakikalarda bakmak yerine baktım ve içime sinen bir model olduğu için kiralayalım dedim. Eylülde hemen herşeyim bitmiş olucak bende o düğün heyecanını yaşayacağım sadece. Sen korkma canım herkesin bir yogurt yiyişi vardır ben biraz tez canlıyım durduramıyorum kendimi sanki 1 ay sonra düğünüm varmış gibiyim :d :d

Dün 23 nisan tatili fırsat bilerek çarşıya indim ve yine kendime borç açtım birşeyler almadan duramıyorum. O süslü püslü yatak örtülerini hiç sevmiyordum beyaz battaniye kenarları fransız güpürü ve işlemeli hem yatak örtüsü olarak kullanıyormuş çok şık duruyor 650 tl ye aldım taksitle. Bide salon için örtü takımı aldım sade ve şık ve şu aralar duygusallım üzerimde nedense.

Hoşbuldum :)

Netten bir bakayım benzer bir model bulursam paylaşırım bulamazsam mayıs sonunda ilk provam var o zaman fotosunu çeker eklerim buraya.

Zaman var ama ben son dakikalarda bakmak yerine baktım ve içime sinen bir model olduğu için kiralayalım dedim. Eylülde hemen herşeyim bitmiş olucak bende o düğün heyecanını yaşayacağım sadece. Sen korkma canım herkesin bir yogurt yiyişi vardır ben biraz tez canlıyım durduramıyorum kendimi sanki 1 ay sonra düğünüm varmış gibiyim :d :d

Dün 23 nisan tatili fırsat bilerek çarşıya indim ve yine kendime borç açtım birşeyler almadan duramıyorum. O süslü püslü yatak örtülerini hiç sevmiyordum beyaz battaniye kenarları fransız güpürü ve işlemeli hem yatak örtüsü olarak kullanıyormuş çok şık duruyor 650 tl ye aldım taksitle. Bide salon için örtü takımı aldım sade ve şık ve şu aralar duygusallım üzerimde nedense.

O gelinlik gibi yatak örtüsünden bende aldım 450 TL ye. Ama salon için ve mutfak için örtü takımlarımı almadım hala :KK14::KK14::KK14:

O gelinlik gibi yatak örtüsünden bende aldım 450 TL ye. Ama salon için ve mutfak için örtü takımlarımı almadım hala :KK14::KK14::KK14:

Sen daha uyguna almışsın ben kazık yedim galba :KK43:
Alırsın canım bende mutfaga almadım daha zamanımız var yavaş yavaş tamamlarız.
Düğün ne zaman bu arada.

Sen daha uyguna almışsın ben kazık yedim galba :KK43:
Alırsın canım bende mutfaga almadım daha zamanımız var yavaş yavaş tamamlarız.
Düğün ne zaman bu arada.

12 ekimde canım ama bunaltıyo beni nişanlılık :KK9::KK9::KK9:

Aynı tarihde evleniyoruz desene :KK70:
neden bunaltıyor ki ! bence bu nişanlılık döneminin tadını çıkarmamız gerek

Öğrencilik hayatından yeni çıkmış birisi olarak sorumluluklara alışmam zaman aldı ama yavaş yavaş alıştım nişanlılık dönemine. Ama her zaman diyorum sevgililik bir ayrı güzeldi sanki :KK34::KK34::KK34::KK34:

Öğrencilik hayatından yeni çıkmış birisi olarak sorumluluklara alışmam zaman aldı ama yavaş yavaş alıştım nişanlılık dönemine. Ama her zaman diyorum sevgililik bir ayrı güzeldi sanki :KK34::KK34::KK34::KK34:

Bu konuda sana katılmadan edemeyeceğim, evet sevgililik dönemi daha güzeldi o döneme dönebilsek daha çok değerlendirirdim birçok fırsatı.

Bu konuda sana katılmadan edemeyeceğim, evet sevgililik dönemi daha güzeldi o döneme dönebilsek daha çok değerlendirirdim birçok fırsatı.

Evet bazen diyorum nişanlıma keşke ogünlerde şunlarıda yapsaydık diye :KK9: Ama oda hemen üstüne alınıyor neden nişanlı olmak istemiyormusun diyor :KK19::KK9::KK9::KK9::KK9:

kış gelini çok yok galıba :KK16::KK16:

Ben hep kış gelini olmak istemişimdir ama ne zamandır beklıyoruz baktık yetısebııyoruz cekebılecegımız kadar one cektık zor ısler valla:KK31:

kış gelini çok yok galıba :KK16::KK16:

Ben hep kış gelini olmak istemişimdir ama ne zamandır beklıyoruz baktık yetısebııyoruz cekebılecegımız kadar one cektık zor ısler valla:KK31:

Malesef pek yok :)

olsun bitsin biran önce stres falan çok zor ne kadar kısa sürede olursa o kadar iiyi valla :) düğün ne zaman.

Bizim dugunde 1 yil rotarli bu sene olucam ekimde kismetse :KK16: Nikah tazeleme dahil herseyi yeni bastan yapiyoruz :))

selam kızlar
bende nasipse ekim gelini olacağım
düğün tarihim 26 ekim...
Nereye gelin gidiyosun cnm nasil gidiyo hazirliklar bende senden bi hafta sonra gelin olucam :KK16:

X