2014 eylül gelinleri de buraya:))

:KK1: demi demi.. bide ince bi badi çeşidi yok yani hepsi olabildiğine kalın bana göre ayrıca zaten zayıfım en küçük beden bile ki genelde tek beden oluyor bana bol gelcek gelinlikte potluk yapar oda yani.. sen ne giyeceksin bakayım hee :KK23:

gule gule kullan canm aydinlik insanin icini aciyo mobilyalarin :)

Canım bende penti den beyaz sade külot aldım sütyen giymicem içinden var zaten ama külodum normal dümdüz bişey rahat olsun diye ole aldım😄

Ya bırakın şu kaynana muhabbetini bende de var hiç ağzımı acmayım😄 şimdi toplaşın bakalım gelinliğin altına iç çamaşırı ne giyeceksiniz onu soyleyinnnnn😄😄😄

Her ne kadar bustiyerli jartiyer takim giymek istesem de gelinlikcim üstüne bişey giyme Gelinligin kendisi sütyen gibi oturucak dedi. Takim alicam ama üstünü baska zaman giyerim artik:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Her ne kadar bustiyerli jartiyer takim giymek istesem de gelinlikcim üstüne bişey giyme Gelinligin kendisi sütyen gibi oturucak dedi. Takim alicam ama üstünü baska zaman giyerim artik:)

Ya ben altına düz beyaz külot aldım çok mu sade oldum ben şimdi😄

Valla ben jartiyer dediğim an adamin gözleri açılıyo o yüzden kesinlikle öyle bir takım almayı düşünüyorum. Sende özel bir takim düşünebilirsin bence canım:)

Ya benimki de hiç sevmiyo sen şimdi o sıcakta rahat edemezsin burnumdan getirirsin diyo😄

Ya benimki de hiç sevmiyo sen şimdi o sıcakta rahat edemezsin burnumdan getirirsin diyo😄

Canım benim foto cekimlerim zaten önceden olucak. Kuaforden eve geldiğim de en son evden cikmadan giyicem o saatten sonra da eylül de hava cok da sicak olmaz heralde.ama nisanlin normalde de jartiyerden hoşlanmiyosa giyme zaten. Ama duz olmasin yaa bari dantelli falan olsunn:)

Canım benim foto cekimlerim zaten önceden olucak. Kuaforden eve geldiğim de en son evden cikmadan giyicem o saatten sonra da eylül de hava cok da sicak olmaz heralde.ama nisanlin normalde de jartiyerden hoşlanmiyosa giyme zaten. Ama duz olmasin yaa bari dantelli falan olsunn:)

Bencede dantelli dusunebilirsin bende normal ic çamaşırı giyecegim ama dantelli :))

Kızlar o degilde nisanlim suan taksim gecelerinde akıyor bende burda don muhabbeti yapıyorum üzüldüm kendime:/

Ya illa icine boyle bisey mi giymeliyiz jartiyer falan

Herkes evet giymelisin diyo ben anlamadım bu işi

aaa niye şart olsun bakın ben badi giyeceğim :KK53: jartiyerli takıma yazık bence sonuçta eve gidince ilk duş alınıyo.. duşu aldıktan sora giymek daha mantıklı zaten gelinlikle rahat olmayacak o kesin bide gelince terden mahvolmuş olcak yazık olur gibime geliyor o ateşli takımlara..

aaa niye şart olsun bakın ben badi giyeceğim :KK53: jartiyerli takıma yazık bence sonuçta eve gidince ilk duş alınıyo.. duşu aldıktan sora giymek daha mantıklı zaten gelinlikle rahat olmayacak o kesin bide gelince terden mahvolmuş olcak yazık olur gibime geliyor o ateşli takımlara..

Valla ben zaten duramam ole seyin icinde benim vucut biraz hassas :)) ben normal dantelli ic çamaşırı giyecegim :KK70:

X