2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Tek tekte alsam gene aynı yola gelcek fiyat olarak aslında benimde Türkçeye ihtiyacım yok konu anlatımı olarak tüm ders notlarım var elimde 2012 den dersaneye gitmştm hocamz çok iyiydi zaten konular eklenmş falan ya sırf ondan almak zorundayım yoksa notlarım duruo heralde bende ihtiyaç alıcam...Coğrafyayı abartıolar biraz aslında sınavda bilgi olrak pek çıkmıo çok detay çalışmaya gerek yok ben gölleri bölgeleri bi ezberlemişm ki toprak çeşitleri vs hala aklımda ama sınavda yoruma dayalı geldi o sene daha çok heralde bende ihtiyaç konu anlatımı modüler alıcam :KK1: :KK1: :KK1:

haklısın tek tek alınca set fiyatına gelir zaten :KK1: ben türkçe ve mat haricindeki sözelleri alcam, ihtiyacı bekledim bekledim tek çıkarmıyorlar :KK47: bende pammukşeker'den rica ettim dersaneye soracak, hariçten satarlarsa alırım dersaneden, yoksa da başka yayınevinden alcam mecbur. çünkü bazı yeni kavramlar ve bilgiler de eklemişler tarihin eski konularına. forumlardan duyduğum için eski kaynaklardan çalışmaya devam etmek içime sinmedi :KK31:

haklısın tek tek alınca set fiyatına gelir zaten :KK1: ben türkçe ve mat haricindeki sözelleri alcam, ihtiyacı bekledim bekledim tek çıkarmıyorlar :KK47: bende pammukşeker'den rica ettim dersaneye soracak, hariçten satarlarsa alırım dersaneden, yoksa da başka yayınevinden alcam mecbur. çünkü bazı yeni kavramlar ve bilgiler de eklemişler tarihin eski konularına. forumlardan duyduğum için eski kaynaklardan çalışmaya devam etmek içime sinmedi :KK31:

aynen canım bende yarın gidip alıcam bi an önce başlamam lazım artık yeni kitapları bekleyim derken ay kasım oldu :KK1: yarından itibaren maraton başlıo kursa gitmiyorum evde kendim naparsam artık :KK1:

teşekkür ederim canım onu almayı düşünüyordum ben onları soru bankası olarak anlamışım :) yediiklimin keyifli matematiğini duydum iyi diye fakat sınav yaklastı hala yediiklim o kitabı cıkarmadı acaba fem de aynı içeriğe mı sahıp ki diye sormak istedim :)

FEM in yaprak testlerini ve konu anlatımlı kitaplarını verdiler bize ama soru bankalarımız gelmedi ama mattan soru çözerken testleri çözümlü değil yani yanıt a diyo falan neden a olduğunu söylemiyor ama soru bankası farklı olabilir onun hakkında şuan yorum da buluna:KK34:mıcam :)

FEM in yaprak testlerini ve konu anlatımlı kitaplarını verdiler bize ama soru bankalarımız gelmedi ama mattan soru çözerken testleri çözümlü değil yani yanıt a diyo falan neden a olduğunu söylemiyor ama soru bankası farklı olabilir onun hakkında şuan yorum da buluna:KK34:mıcam :)

öğreten fasiküller demi çözümünü vermıyor canım öyleyse hiç almayayıım ben de ihtiyacın var 2012 nın onda da çözümünü veririm diye korkmuşlar :)

Hoşbulduk canım benim.:KK16:
İnternet fiyatlarıyla fuar fiyatları arasında 5-10 lira fark var aslında. O yüzden en mantıklısı internetten almak. En büyük kârım deneme sınavı olayı oldu dediğin gibi.:KK61:
Bu arada vatandaşlığı bi şekilde halletmemiz lazım canım. Tarih için hakan dede, coğrafya için nihan akar öneriliyor da bu vatandaşlık için bir hoca yok mu yahu?:KK1:
Çıkmış soruları çözmek için daha çok erken, bizim de daha soru bankalarımız gelmedi. Yaprak testlerimiz bu hafta geldi. Hocalar işlediğimiz yerlere kadar olan kısmını verdiler. Bir tomar yaprak testim var şimdi çözülmeyi bekleyen.:KK1:
Murat için de yorumlarımı çözmeye başladıkça yazarım kuzum.
Ben de çok öpüyorum. Kolay gelsin.:KK16:

merhaba canım, hoşgeldin, meslektaşmışız. Topiğimizde baya meslektaşımız var.:KK61: Malesef bölümümüzün atama puanları yüksek olduğu için çok sıkı çalışmamız gerek. İnşallah atanabilecek puanlar alrız canım.:KK16: Sen çalışmaya başladın mı?

Gidin gidin valla. Sadece sen şikayetçi olsan neyse de herkes şikayetçiyse hocada bir sorun var demektir zaten. İlgilenmezlerse merkez ihtiyacı bile arayabilirsiniz toplu olarak. Anında indirirler hocayı.:KK9:

Tamam o zaman canım. Şöyle yapmayı düşünüyoruz. 75 kredilik paketi içimizden biri 100tlye alacak (bu kişi ben olabilirim). 4 kişi toplanıp alırsak 25er lira düşüyor mesela. Paketi alan kişinin hesabına 25 lira yatıran kişi de şifreyi alıp çalışabilir. Eğer alacağım diyorsan seni alacaklar listesine ekleyeyim. Ne kadar kalabalık olursak o kadar az para düşer. O yüzden birilerinden daha cevap bekleyelim canım.:KK31:

hoşbulduk meslektaşım :KK52: Allah emeğimizin karşılığını verir istediğimiz yerlere atanırız inşallah canım :KK9: evet çalışmaya başladım ama alese gircem için daha çok matematik türkçeye ağırlık verdim :KK25: bu arada nihan hocanın derslerini bende almak istiyorum methini çok duydum bikaç videosunu da izledim bayıldım resmen benide alırmısınız aranıza :KK30:

Peki soru kaliteleri nasıl acaba? Ben de bu ara kaynak araştırmasındayım. Elimde murat uzman soru bankası modüler seti bir de ihtiyaç yaprak testi var. Fem, pegem, ihtiyaç, yargı arasında gidip geliyorum :)

selam kızlar.. dün aradım sordum..
sizde arayıp sorabilirsiniz..
dersleri 1kullanıcı adı şifreyle defalarca izleyebiliriz.. ama aynı anda giriş yapılmıyormuş..
onun için bende 4erli gruplar halinde almak en mantıklısı..

0532 174 29 03 isteyen arayıp sorabilir..

Merhaba, bu akşam sorarsanız ben de cevabınızı bekliyorum.
Ayrıca sistem değişmiş olabilir, bizim dershanede de bi şifre ile sınırsız izleme varmış geçen senelere kadar, ancak durumdan haberdar olunca sistem değişmiş. Şimdi sadece 5 veya 7 kez izleme sınırı var.
Öyle bi durum da olabilir sormakta fayda var :)

bana da anlatabilir misiniz ne alıyorsunuz bende video ders almayı düşünüyorum

zorlueokul. com sitesinde çoğrafya nihan akarın cideolarını almayı düşünüyoruz canı

Selam kızlar ,lisans olarak gk gy modüler set ihtiyaç mı yediiklim mi neyi tavsiye edersiniz ? forumlarda tek tek alın falan diyolar 1 haftadır neyi alsam diye kafayı yedim fiyatlarda hep aynı ihtiyaç modüler 65 tl yediiklimde o civar,fem var o da 77 tl ama feme kpss konusunda pek güvenemiorum napcam ben :KK43: 2012 yılı notlarım var ama ekskler var yeni konular var diye yeni kaynak almam lazım bilgisi olan kullanan falan varsa yardımcı olabilir mi ?

Ben ihtiyaçla hazırlandım ve memnun kaldım. Soru bankası için çeşitlilik yapabilirsin ama konu anlatım illa ki tek bir yayın olmalı

Arkadaşlar elimde
ihtiyaç yayıncılık 2013 ders notları
24 saatte vatandaşlık, tarih, coğrafya
x yayıncılık tarih ders notları ve türkçe ders notları var.
Benim elimde fazlalık bunlar.
Dershaneye yazıldığım için ihtiyacı olana vermek isterim

Arkadaşlar elimde

çok güzel kaynaklar bunlar..bize lazım ama maddi durumdan ihtiyacı olan birine vermen daha mutlu eder beni:KK16:

hoşbulduk meslektaşım :KK52: Allah emeğimizin karşılığını verir istediğimiz yerlere atanırız inşallah canım :KK9: evet çalışmaya başladım ama alese gircem için daha çok matematik türkçeye ağırlık verdim :KK25: bu arada nihan hocanın derslerini bende almak istiyorum methini çok duydum bikaç videosunu da izledim bayıldım resmen benide alırmısınız aranıza :KK30:
Amin canım benim inşallah.:KK16: Yüksek lisans mı düşünüyorsun, yoksa öylesine mi giriyorsun ales'e? Allah yardımcın olsun.:KK16:
Videoları da kalabalık bir grup halinde alacaktık ama 2 kişi aynı anda izleyemiyormuş videoları, nasıl yapsak bilemedim.:26:

selam kızlar.. dün aradım sordum..
sizde arayıp sorabilirsiniz..
dersleri 1kullanıcı adı şifreyle defalarca izleyebiliriz.. ama aynı anda giriş yapılmıyormuş..
onun için bende 4erli gruplar halinde almak en mantıklısı..

0532 174 29 03 isteyen arayıp sorabilir..

zorlueokul. com sitesinde çoğrafya nihan akarın cideolarını almayı düşünüyoruz canı
Bu aynı anda izleyememe olayı kötü olmuş canım.:KK31: Ben çünkü hafta içi akşamları, haftasonları da öğleden sonra izleyebileceğim. Bu vakitleri nasıl ayarlayacağız canım? :26:
Arkadaşlar elimde

Çok teşekkür ederiz canım iyi niyetin için. Benim ihtiyacım yok ama ihtiyacı olan arkadaşlarımız yazar.

Böyle yardımlaşmalar olunca çok seviniyorum ben ya.:KK61::KK16:

kızlar merhabalar bugün motivasyonum çok düşük
izin aldım iş yerinden 3 gün yokum
o arada eksiklerimi tamamlamayı düşünüyorum
ayrıca dr ye de gidicem korkuyorum
izin alınca vicdan acısı çekiyorum okuldan kaçan çocuklar gibiyim

merhaba arkadaşım hiç vicdan azabı çekme özel sektörde çalışıyorsan zaten emeğinle hakkınla çalışıyorsun senin de izin almaya işlerini halletmeye ihtiyacın olacak bence de iyi olur eksiklerini tamamlaman

merhaba arkadaşım hiç vicdan azabı çekme özel sektörde çalışıyorsan zaten emeğinle hakkınla çalışıyorsun senin de izin almaya işlerini halletmeye ihtiyacın olacak bence de iyi olur eksiklerini tamamlaman

özel sektörde değilim kamuda taşeronum ama özel sektörde çalıştığımdan daha çok sıkıntı içindeym desem yeri
izin hakkım bile yok 3 yıl oldu ilk kez 3 gün izin istedim
.

Hayırdır zeytincim neyin var? Doktora ne için gideceksin ki? Ciddi birşeyin yoktur inşallah canım.
Vicdan azabı çekmene hiç gerek yok, sonuçta izin almak senin en doğal hakkın.

X