2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

bence çalışmaya başlayanlar hangi konuları bitirdiklerini ve nasıl çalıştıklarını paylaşırsa birbirimizi motive etmiş oluruz bi de anlamadığımız konuları sruları paylaşarak diğer arkadaşlara yardım edersek kendi bilgilerimizi tekrar ederiz :)) yani sanırım bu şekilde daha yararlı olur.. matematik konusunda yardımcı olabilirim size inş :)) elimden geldiğince elbette tabi 4 yıl önceki bilgilerim hala gitmediyse :KK66:)

merhaba kızlar,bende evde çalışıcam inşallah daha başlamadım sayılır :KK50: size birkaç sorum olacak,modüler setmi aldınız yoksa ayrı ayrımı,soru bankası nerden hangisini aldınız.ihtiyaç yayınlarnın setini alsam doğru bi karar vermiş olurmuyum :26:
daha önce hiç kpss girmedim,31 yaşında iki çocuk annesi ev hanımıyım,herkese başarılar dilerim :KK16:

Her güne belli soru sayısı koyup hepimiz çözüp sonra raporu versek çok mu kısıtlamış oluruz herkesi acaba yani ben 10 çözerken bir başkası 20 çözebilir sonuçta :26: Aslında fazla çözende +.. olarak yazabilir ne bileyim sadece öneri canımmm :21:

Çok iyi bir fikir, en fazla soru çözene yıldızlı pekiyi verelim. :KK52: Tablo yapmayı öğreneyim de çözdüğümüz soru sayılarını ekleriz.
Valla kızlar, ben sizi denetleyeceğim haberiniz olsun, eğer ödevinizi yapmazsanız azarı yersiniz. :KK23: Şaka bir yana, herkesin bir programı olsun evvela, bana deyin bugün şu konuları bitirmem gerek şu kadar soru çözmem gerek ona göre birbirimizi kontrol edelim. Hem birbirimize mahcup olmamak için çalışırız. :KK1:
Bu arada ben konu anlatımı olarak Data'dan çalışıyorum. Tavsiye ederim. Biraz fazla ayrıntı var ama konular arasında bağlantı kurmamı sağlıyor o ayrıntılar. Siz de benim gibi kitap okumayı seviyorsanız eğer hiç sıkılmazsınız. Ama ayrıntı olmasın, gerekli bilgileri versin geçsin diyorsanız İhtiyaç öyleymiş sanırım.
Soru bankası olarak hepsi olur, ne varsa çözün, bol bol çözüün! :KK8:

kızar kızlar benide aranıza alın bende evde çalışıyorum yani tam başlamadım ama destek olursak en azından dershaneye gerek kalmaz yarın inş düzenli çalışmaya başlıycam ve burdan paylaşırım ii geceler

merhaba kızlar,bende evde çalışıcam inşallah daha başlamadım sayılır :KK50: size birkaç sorum olacak,modüler setmi aldınız yoksa ayrı ayrımı,soru bankası nerden hangisini aldınız.ihtiyaç yayınlarnın setini alsam doğru bi karar vermiş olurmuyum :26:
daha önce hiç kpss girmedim,31 yaşında iki çocuk annesi ev hanımıyım,herkese başarılar dilerim :KK16:

Merhabalar :) Ben pegemin setini aldım .Matematik problemim olduğu için soru örnekleri fazla ve güzel anlatıyor diye duymuştum şimdi ondan çalışıyorum matematik konusunda memnunum ;ama tarihten daha ayrıntılı kitaplara denk gelmişliğim vardır. Belkide o kadar ayrıntı iyi değildir ama insanın aklı kalıyor işte acaba yarım mı öğrendim diye :KK14:

Merhaba kızlar benide aranıza alın listeye ekleyin lütfen bende dünden beri kendim çalışıyorum evde coğrafya ve Türkçe konularını bitirmek ilk hedefim. dun coğrafi konum konusunu çalışıp konu sonundaki 25 soruyu çözdüm, Türkçeden ise sözcükte anlamdan 190 soru çözdüm. soru bankalarım da yolda siparişlerini verdim yine hangi konularda ne kadar çözdüğümü yazarım bugün ise coğrafyadan türkiyenin fiziki özellikleri ve türkceden ise cümlede anlam çalışılacak soruda çözebilirsem yazarım yine ders ders gitmek bana daha mantıklı geldi. herkese kolay gelsin :)

Elinde bir çalışma programı olup benımle paylasmak ısteyen varmı :13:

Merhabalar :) Ben pegemin setini aldım .Matematik problemim olduğu için soru örnekleri fazla ve güzel anlatıyor diye duymuştum şimdi ondan çalışıyorum matematik konusunda memnunum ;ama tarihten daha ayrıntılı kitaplara denk gelmişliğim vardır. Belkide o kadar ayrıntı iyi değildir ama insanın aklı kalıyor işte acaba yarım mı öğrendim diye :KK14:

Tatlım sen canını sıkma, ben önemli gördüğüm noktaları, ayrıntıları burada paylaşacağım. Sizler de yazarsanız birbirimizin eksiklerini tamamlarız. :KK34:

Buradaki bütün isimleri listeye ekliyorum o zaman ben, soru çözdükçe paylaşın ekleyelim, gaza gelelim. :KK55:

hayırlı sabahlar bayanlar

ben ihtiyaç ve yargı yayınlarından çalışıyorum soru bankam murat beğendiğim yargı ve ihtiyacın modüller seti ben sevdim memnunum

şu anda konu anlatımı çalışıyorum

programıma gelirse ben saat dakika programı yapamıyorum mutlaka bir işim çıkıyor akşam yatmadan önce planımı yapıyorrum yarın şu üniteyi bitireceğim diye gündüz onun konusunu çalışıyor akşam olmadan test çözüyorum akşam oğlumla ilgilnniyorum yatmadan önce konu analatımını göz geçirsem iyi olur ama maalesef zman kalmıyor yeterlimi değil canım sıkılırsa ev işi yapıyorum
böyle işte

hayırlı sabahlar bayanlar

ben ihtiyaç ve yargı yayınlarından çalışıyorum soru bankam murat beğendiğim yargı ve ihtiyacın modüller seti ben sevdim memnunum

şu anda konu anlatımı çalışıyorum

programıma gelirse ben saat dakika programı yapamıyorum mutlaka bir işim çıkıyor akşam yatmadan önce planımı yapıyorrum yarın şu üniteyi bitireceğim diye gündüz onun konusunu çalışıyor akşam olmadan test çözüyorum akşam oğlumla ilgilnniyorum yatmadan önce konu analatımını göz geçirsem iyi olur ama maalesef zman kalmıyor yeterlimi değil canım sıkılırsa ev işi yapıyorum
böyle işte

Hayırlı sabahlar canım. :13: Benim evde yapacak başka bir işim olmadığı halde ben de saatli çalışamıyorum. Belli bir saat içinde çalışma düşüncesi beni boğuyor. O yüzden bugün şu konu bitecek diye şartlandırıyorum kendimi, bazen sabah bazen akşam çalışıyorum. Ne zaman canım isterse. Maşallah evin işleriyle, oğlunla çalışmaya fırsat bulabiliyorsan, bu işi halledersin zaten. :KK34:

Hayırlı sabahlar canım. :13: Benim evde yapacak başka bir işim olmadığı halde ben de saatli çalışamıyorum. Belli bir saat içinde çalışma düşüncesi beni boğuyor. O yüzden bugün şu konu bitecek diye şartlandırıyorum kendimi, bazen sabah bazen akşam çalışıyorum. Ne zaman canım isterse. Maşallah evin işleriyle, oğlunla çalışmaya fırsat bulabiliyorsan, bu işi halledersin zaten. :KK34:

evet bird doğum olmadan konu bitsin diye uğraşıyorum stres hali daha iyi ..kolay gelsin sanada hasta olunca bebekten dolayı öyle fala iş yapmıyorum birde misafire hayır kampanyası başlattım ...hamileyim hastayım diye ...kusura bakmasınlar fırsat bu fırsat

merhabalar bende kpss ye evde hazırlanıyorum
dışarıda çalıştığım için genelde akşamları bakıp hafta sonları yoğunlaşıyorum
uzaktan eğitim seti aldım
murat yayınlarının konu anlatımlı kitaplarını aldım
hala test çözmeye başlamadım ancak konuları bitirmeye çalışıyrm

merhaba arkadaşlar bende bu yıl kpssye evde hazırlananlardanım...fakat daha çalışıcak kaynak almadım internette bir sürü kaynak var aranızda çalıştığı kitaptan memnun olanlar varsa yardım etmek amaçlı paylaşabilir mi??

merhaba arkadaşlar bende bu yıl kpssye evde hazırlananlardanım...fakat daha çalışıcak kaynak almadım internette bir sürü kaynak var aranızda çalıştığı kitaptan memnun olanlar varsa yardım etmek amaçlı paylaşabilir mi??

Hoşgeldin. Ben şu an için Data'dan çalışıyorum geçen sene almıştım 2013 kitapları. Memnunum onlardan. 2014 olarak da Yargı'nın seti var ama ona henüz bakma fırsatım olmadı o yüzden yorum yapamayacağım. :KK31:

bir türlü çalışmaya başlayamadım martta doğum yapıcm inş marta kadar konular en az 2 kere bitsin istiyorum ama bu memur alımlarında ki düşüş benim şevkimi kırıyor

ben murat aldım memnunum güzel anlatmışlar

Son düzenleme:
X