2014 mayis-haziran ayinda tup bebek yaptiracaklar haydi toplanalimm

Kaç denildik evlisin cnm ben 3 sene oldu.ben ankaradayım benim aile dostumuz emriyolog özel hastanede o da tüp bebekler hamile kaldı 3 yaşında Oglu var onun övgüleriyle gittim Mehmet erdem beye gidiyorum tavsiye ederim buralara gelebilirsen👍

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

1senlk canm gelmm canm cok uzak keske afynda bu kadar glsms olsa

Annem canını sıkar die söylemek istemiyorum tüp bebeğin hala başkalarının sipermiyle yapıldıgını düşünenler var bide ondan hiç gerek yok vallahi😉o an hissetmiyorsak iyi inşallah bir çırpıda biter

Ayhh bizim milletmz bu cahillikle gdrse hic biryre varmays zaten .. naplm yani o sekilde dusnse kac milyon insan yaptrr mi .. ALLAH korsn oyle bseyden.. evet ya insallah bnde coookk korkyrm bde bebismzi dogurcaz onu nasl yapcaz:KK6:

Kızlar merhaba, bende umarım Mayıs adetimle tup bebeğe başlayacağım umarım diyorum çünkü bu ay başlama planı yaparken rahim kalinlasmasi sorunu yasıyorum rahmim olması gerekenden cok daha kalın. Umarım histereskopi sonucunda sorun anlaşılır ve bi sonraki ay olması gereken degerlerde olur. Ve bende tedaviye baslarım umarım bu topik hepimize bebislerimizi getirir.

Ayhh bizim milletmz bu cahillikle gdrse hic biryre varmays zaten .. naplm yani o sekilde dusnse kac milyon insan yaptrr mi .. ALLAH korsn oyle bseyden.. evet ya insallah bnde coookk korkyrm bde bebismzi dogurcaz onu nasl yapcaz:KK6:

evet cnm aynen oyle, bir hamile kalaydik ne hayaller kuruyorum varya ahh ahh doğurmaya gelmedi daha dusuncem😊☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hiç çevresinde duyan varmı? Yumurtalar alınırken ağrı fln oluyormu die arkadaşlar. Bide ben aileme söylemedim sadece kayınvalidem bilicek herkezin lafını çekmemek için☺️

merak etme hiç acı hissetmiyorsun. anestezi yapıyorlar. o gün adet sancısından daha az bir ağrı olabiliyor o kadar. bizim ilk denememiz olmadı. mayısta ikinciye başlıcaz inşallah

evet cnm aynen oyle, bir hamile kalaydik ne hayaller kuruyorum varya ahh ahh doğurmaya gelmedi daha dusuncem😊☺️

Evet dogru sylysn benimde cok hyllrm var bebegi olanlari cok ksknyrm bebisleryle uyuylar opylar koklyrlar ama insallah bu ay yuzmzu guldrsn ALLAH

Kızlar merhaba, bende umarım Mayıs adetimle tup bebeğe başlayacağım umarım diyorum çünkü bu ay başlama planı yaparken rahim kalinlasmasi sorunu yasıyorum rahmim olması gerekenden cok daha kalın. Umarım histereskopi sonucunda sorun anlaşılır ve bi sonraki ay olması gereken degerlerde olur. Ve bende tedaviye baslarım umarım bu topik hepimize bebislerimizi getirir.

inşallah güzel sonuçlar alirsinda baslarsinnn
hakkimizda hayirlisi insallah

merak etme hiç acı hissetmiyorsun. anestezi yapıyorlar. o gün adet sancısından daha az bir ağrı olabiliyor o kadar. bizim ilk denememiz olmadı. mayısta ikinciye başlıcaz inşallah

Saol cnm icimi biraz olsun rahatlattin😊Mayıs'ta ilk denemem olucak insallah iyi geçer.bizde siperm azlığı ve hareket yavasligi var o yuzden 😔baslicaz tüp bebeğe peki siz de

Saol cnm icimi biraz olsun rahatlattin😊Mayıs'ta ilk denemem olucak insallah iyi geçer.bizde siperm azlığı ve hareket yavasligi var o yuzden 😔baslicaz tüp bebeğe peki siz de

Bizdede aynı sorun var canım.

Selam arkadaşlar
Ben raporumu alip Allahim nasip ederse Mayis gibi baslamayi dusunuyorumm
Varmi aranizda mayis haziran gibi yaptirmayi düşünenler
Suan neler yapıyorsunuz kullandiginiz ilaçlar bitkisel kürler hadi birbirimize yardimci olup bebislerimizi kucaklarimiza alalimm
:KK16:

Canım ben de inşallah Haziran'da ilk tüp bebek denememi yapıcım Rabbim uyandırmasın ilk ve mutlu son olsun inşallahhhh hepimize. Bir de çocuk olmama sebeplerimizi de ve kürlerimizi de yazalım lütfen benim fsh yüksek rezervim az :KK43:((

Canım ben de inşallah Haziran'da ilk tüp bebek denememi yapıcım Rabbim uyandırmasın ilk ve mutlu son olsun inşallahhhh hepimize. Bir de çocuk olmama sebeplerimizi de ve kürlerimizi de yazalım lütfen benim fsh yüksek rezervim az :KK43:((

Bızde sperm aZlıgı canımm bu ah baslıcaktım e2 yuksek cıktı benımde bakalımm haZırana kaldı herhalde

bende ne zamandır kk takıpcısıyım bende tup bebek yaptrdım transferın 4. gunu beklıyorum RABBIM kımsenın kucagını bos koymasın...

bizim transfer p.tesi yapıldı. 04.06.2014 tahlil dediler. heyecan ve meraktan çatladım. acaba şimdi gebelik testi ile denesek doğru sonuç alırmıyız..

yoksa beklesekmi...
heyecanlı beklemek güzel insan alıştırıyor kendini.. inşallah olumsuz bir sonuç çıkmaz...
Allahım sen herkese hayırlı sağlıklı evlat ver ya rabbim...

meraba arkadaşlar bende mayıs ayında tüp bebek yaptırdım rezervlerimde ciddi bir azalma vardı çok umutsuzduk ama bugün keseyi gördük umarım sizlerinde güzel haberlerinizi alırım umutsuzluğa kapılmayın :KK49:

benimde fsh yüksekve rezerv azdı canım ama şimdi hamileyim kafana takma stresden uzak dur ve hayıt tohumunu dene bende işe yaradı toplamda 5 yumurta oldu 2 si döllendi ve birisi tuttu allahım sanada yaşatsın inşallah birde nefes egzersizleri stres le mücadelede birebir aklında bulunsun

benimde fsh yüksekve rezerv azdı canım ama şimdi hamileyim kafana takma stresden uzak dur ve hayıt tohumunu dene bende işe yaradı toplamda 5 yumurta oldu 2 si döllendi ve birisi tuttu allahım sanada yaşatsın inşallah birde nefes egzersizleri stres le mücadelede birebir aklında bulunsun

Canm benm yazdığın için çok sağ ol bu sy hayıt kullandım fsh düştü ama bu sefer de kist oluştu o yüzden erteledik yine tüp bebeği önümüzdeki ay inşallah uygun olursa artık başlarımmmm bol boş geçiyor zaman çok moralim bozuk :KK43:(

X