2014 mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul veya ekimde hamile kalmak isteyenler

Gölge gibi yaa.. çok sevinmeyeyim bence :KK43:

ozaman kan testine acele etme bi iki farklı test al yarın yap tekrar canım...ben de hamile olmadığım halde öyle gölge çizgiler görmüştüm ama meğersem onlar beyaz olup sadece t nin yerini belli ediyomuş ama inşallah seninki öyle değildir canım keşke görebilseydik..

Aynen canım durmak yok :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:
Bencede AFRODİT araya bayram giriyor hemen dr gitmelisin randevu al ve hemen test yaptır hadı guzel anne hadi :KK9:
yaptırdımm :)
durmak yok yola dewam :KK1::KK1::KK1:

AFRODİT hemen kadın doguma gıt saglık ocagnda ugrasma:KK1::KK1::KK1::KK1: hadı hayırlısı bakalım
yok canım şimdi gitsem doktorum doludur sağlık ocağına gittim değerim 213 cıktı :)
:KK9: :KK9: Sakin ol diyeceğim ama olamazsın biliyorum canım :KK9: :KK9: dur heyecanını yasa bır rahatla hazırlan hemen git canım merakla bekliyorum ve daha sonra taktikleri istiyorum tatlım :KK34:
canım taktik olarak bi ovulasyon testleri ile yumurta takibi yaptım birliktelikten sonra 10 dk bekledim en fazla sonnra duş aldım o kadar:) sonucum 213 cıktı bu arada.:)

aman Allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmm bu ne güzel haber cok cok cok sevndim bende senin gibi hissetmştim hatta testın bozuk oldugunu falan tebrikler canım :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
teşekkür ederim tatlım :):KK16:

canım baya da koyu cıkmıs benim bu kadar koyu değildi şekerim adet günüm benımde bugun sonucları beklerken 1 tane daha mı yapsam acaba:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
benm de adet günüm yarın canım yarın yaptıramam kan testi diye bakmıştım süprisss dedi bebişim bana:)

Maalesef kızlar değerlendiremedik hem tatile gidicez bavul hazırladım hem kendimi hazıradım. Ojeler, istenmeyen tüyler vs hemde eşimle ilgili başka bir sebepten. Kısmet değilmiş. Bugünde yazlığa gidiyoruz babamlar var üst katta kalıcaz mümkün değil yapamayız aşağı gürültü gider. Çok üzgünüm.:KK5:

Afrodit biliyordum canım hamiş insan hemen belli ediyor kendini. Tebrik ediyorum canım darısı başımıza adet olmadığımız her gün bizim de bir şansımız var demek oluyor bu gerçi benim yanağımda ve alnımda sivilce attı adet geliyor.:KK50:
yaa canım valla ovulasyon testlerinin hep pozitife yakın cıkması beni süphelendiriyordu ama ben son güne kadar bekledim :) teşekkür ederim darısı basına inşallah:)

Ayy ne güzel canım hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inş:21: hangi testi kullandın tatlım bat neydi bende heyecanlandım :KK9:
canım laboquick ti test bat da yarındı ben dayanamadım bgun yaptım iyiki yaptım teşekkür ederim tatlım een kısa zamanda darısı basınıza :)
Allahımmm ne güzel haber bu böyle tebrik ediyorum canım gözünaydın
sağol canım teşekkür ederim:)

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: İŞTE BU İŞTE BU BEEE BAYRAM HABERİ BU BAYRAM ŞEKERİ SEVİNCİ BU CANIM TEBRİK EDERİM ALLAH HAYIRLI UĞURLU ETSİN İNANMIYORUM HAMİŞSİN MAŞALLAH MAŞALLAHHH SANA SAĞLIKLI BİR BEBİŞ VERSİN O KADAR TEMİZLİK YAPTIN Bİ DE NEYSE SON AĞIR TEMİZLİKLERİNMİŞ TÜYLERİM DİKEN DİKEN ŞU AN :KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52:
teşekkür ederim canım allahtan bişey olmadı yorgunluk dışında ailelere de bayram şekeri oldu hepsi cok sevindi ben ne haldeyim bi bilsen inanamıyorum hala sadece ara ara aklıma gelince sırıtırken yakalıyorum kendimi:KK9:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ayyyy cok sevindim tatlım tebrik ederim :emir_bebek::KK52::KK52::KK52::KK52:
sağol canım :)
ooooooooooooo bacım gözün aydın hemen yapıyorum
teşekkür ederim canımm :)

canım benim çok mutlu oldum gözümüz aydın sağlıkla kucağında gör evladını inşallah bayram öncesi bunu öğrenmen ise ayrı bir güzel arkadaşım
nasıl bir mutluluktur tahmin edebiliyorum. darısı bana ve tüm isteyen arkadaşlarıma olsun. senin bat ne zamandı canım

maşallah maşallah hamişim inşallah değerlerinde güzel gelir

Öncelikle arkadaşım allah yardımcın olsun tez zamanda bu günlerini geride bıraksın. Bazı gebelerde zor oluyor ilk birkaç ay
eşin seni anlaması gerek o halin ile neyine çağırıyor seni bence konuş geldiğinde kendine bakamayacağından bebeğe bir şey olursa allah korusun
çok üzüleceğinizi anlat
amin canım cok teşekkür ederim darısı size benm bat yarındı bayramdan önce bilmek istedim iyi ki istemişim :)

tatlım tebrik ederim çok sevindm :KK54: ne güzel bu ay peşpeşe hamiş haberleri alıyoruz :KK49:
Allah kucağına almayı da nasip etsin canım :emir_bebek: :emir_bebek:
amin canım cok sağol:)

Hayirli olsun canim Rabbim sağ saglim kucagina almayi nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
teşekkür ederim canım

Kızlarrr silik çizgi cikti :-) kan için gittim sıra yoktu perşembye kadar yaptıramayiz :KK43: yeni test aldim bi daha mi yapsam yarin mi yapsam :KK34:

hayırlı olsun kuzum dilerim kanda da güzel sonuç alırsın :KK34: :KK16:

Canımcım teşekkür ederm darısı basına hemen yap testını:KK1:

Evet canım dr yemem gerekenlerı saydı kendını yorma dedı :KK1:

Çooook şükür kuzum darısı basınıza inşallah:KK1:

bebeğim değerin yükselmiş gözün aydın hep böyle gider inş minnoş büyüsünde anasının kucağını doldursun :KK16:

testımın resımler :
Eki Görüntüle 1201605 aynı soru benım ıcın de gecerlı dunku testı pozıtıf derken bugunku 26 gundur yaptıgım en koyu 2. çizgi. hatta ilk çizgidn dahada koyu ve anında belirdi çizgi. dunden oncekı gun calısmıştık bugunde calışcaz ama yarın memlekette olcam babam ve annemlerın yanında calısamıcaz:KK43: cok sey kaybedermıyım kı ? bırde bu koyulugun daha sı da olurmukı. anacım hergun daha koyu oluo bu meret nezaman acılcak rengı tobe tobe:KK45::KK19::KK4:

eveeeet yumoş geliyo bugün çalış madem kuzum içerde sperm olsun

TEMMUZ BAT

Karabiberim999 -------------> 1 Temmuz --------> 2. deneme -----------> :KK50:
Afrodit26 --------------------> 1 Temmuz --------> 1. deneme -----------> :KK50:
ofaskmiacaba ----------------> 2 Temmuz -------> 3. deneme -----------> :KK50:
Ysmn1096 -------------------> 2 Temmuz -------> 10. deneme ----------> :KK50:
Lovely35 ---------------------> 2 Temmuz -------> 1. deneme -----------> :KK50:
Abcdefcd -------------------> 2 Temmuz ---------> 6. deneme -----------> :KK50:
Ezeleren --------------------> 2 Temmuz ---------> 4. deneme -----------> :KK50:
Betiboop --------------------> 2 Temmuz ---------> 2. deneme -----------> :KK50:
Anaesthesia ----------------> 2 Temmuz ---------> 1. deneme -----------> HAMİŞ :KK52:
Kocamlaben ----------------> 3 Temmuz ---------> 1. deneme -----------> :KK50:
Bendimahi ------------------> 3 Temmuz --------> 11. deneme -----------> :KK50:
Esra_the_teacher ----------> 4 Temmuz ---------> 3. deneme -----------> HAMİŞ :KK52:
Pettyy -----------------------> 4 Temmuz ---------> 2. deneme -----------> HAMİŞ :KK52:
Zzzzynpppp -----------------> 5 Temmuz ---------> 3. deneme -----------> :KK50:
Lutka -----------------------> 5 Temmuz ----------> 2. deneme -----------> :KK50:
Denisee06 ------------------> 6 Temmuz ----------> 18. deneme ----------> :KK50:
SerAynn --------------------> 7 Temmuz ----------> 8. deneme -----------> :KK50:
Melcan20 -------------------> 7 Temmuz ----------> 14. deneme ----------> :KK50:
Sebebiumut ----------------> 8 Temmuz ----------> 3. deneme ------------> :KK50:
Nazligamzelim --------------> 9 Temmuz ----------> 4. deneme ------------> :KK50:
Kaygılı -----------------------> 10 Temmuz ---------> 1. deneme -----------> :KK50:
Shintoy ---------------------> 10 Temmuz ----------> 3. deneme ------------> HAMİŞ :KK52:
Rahis -----------------------> 10 Temmuz ----------> 9. deneme ------------> :KK50:
Esra51 ----------------------> 11 Temmuz --------> 5. deneme --------------> :KK50:
Wuslt -----------------------> 12 Temmuz --------> 4. deneme --------------> :KK50:
Nursekbr -------------------> 13 Temmuz ---------> 2. deneme -------------> HAMİŞ :KK52:
Bbsrslmoglu ----------------> 13 Temmuz ----------> 7. deneme ------------> :KK50:
Mogami ---------------------> 14 Temmuz ---------> 3. deneme -------------> :KK50:
Sekme ----------------------> 15 Temmuz ---------> 3. deneme -------------> :KK50:
Eslemim ---------------------> 15 Temmuz ---------> 9. deneme -------------> :KK50:
Hanfendi25 -----------------> 15 Temmuz ----------> 2. deneme ------------> :KK50:
Elisa -------------------------> 16 Temmuz ----------> 2. deneme ------------> :KK50:
Leylaaras --------------------> 16 Temmuz ---------> 3. deneme ------------> :KK50:
Angel_askmelegi91 ---------> 16 Temmuz ---------> 4. deneme -------------> :KK50:
Beautiful86 ------------------> 16 Temmuz ---------> 1. deneme -------------> :KK50:
Zynpela ----------------------> 17 Temmuz --------> 11. deneme -------------> :KK50:
Kilislielos --------------------> 18 Temmuz ---------> 14. deneme
Nilda_s ----------------------> 20 Temmuz ---------> 4. deneme -------------> HAMİŞ :KK52:
2bilinmeyen -----------------> 20 Temmuz ---------> 2. deneme ------------> :KK50:
Angelina08 ------------------> 21 Temmuz ---------> 2. deneme
Larsson ----------------------> 22 Temmuz ---------> 2. deneme ------------> :KK50:
Iustitia -----------------------> 24 Temmuz ---------> 2. deneme
Burcunaz1 -------------------> 24 Temmuz ---------> 2. deneme ------------> :KK50:
Bril ---------------------------> 24 Temmuz ---------> 4. deneme
Friendly8584 ----------------> 24 Temmuz ---------> 3. deneme -------------> :KK50:
Oksijen88 --------------------> 25 Temmuz ---------> 2. deneme
Opra -------------------------> 25 Temmuz ---------> 1. deneme -------------> HAMİŞ :KK52:
Candy_88 -------------------> 26 Temmuz ----------> 2. deneme
Afrodit26 --------------------> 26 Temmuz ----------> 2. deneme ------------> HAMİŞ :KK52:
Meleğim66 -------------------> 26 Temmuz ----------> 1. deneme
Blummmm --------------------> 27 Temmuz ----------> 4. deneme ------------> HAMİŞ :KK52:
Asi_m ------------------------> 27 Temmuz ----------> 1. deneme ------------> :KK50:
Lovely35 ---------------------> 27 Temmuz ----------> 2. deneme
Sweetamber -----------------> 29 Temmuz ----------> 2. deneme
Misslaydbird ------------------> 30 Temmuz ---------> 2. deneme
Aysemutlu --------------------> 30 Temmuz ---------> 2. deneme
Bendimahi --------------------> 30 Temmuz ----------> 12. deneme
Mgul --------------------------> 30 Temmuz ----------> 1. deneme
Hilal1653 ---------------------> 30 Temmuz ----------> 2. deneme

AĞUSTOS BAT

FatmaSA -------------------> 1 Ağustos ----------> 1. deneme
Deminos --------------------> 1 Ağustos ----------> 4. deneme
Abcdefcd -------------------> 2 Ağustos ----------> 7. deneme
Anneveoglusu --------------> 2 Ağustos ---------->1. deneme
Golyayla --------------------> 2 Ağustos ----------> 18. deneme
Zzzzynpppp ----------------> 3 Ağustos ----------> 4. deneme
Karabiberim999 ------------> 3 Ağustos ----------> 3. deneme
Nazligamzelim --------------> 9 Ağustos ----------> 5. deneme
Yfrks -----------------------> 9 Ağustos ----------> 7. deneme
Bbsrslmoglu ----------------> 10 Ağustos ---------> 8. deneme
Mogami ---------------------> 11 Ağustos ---------> 4. deneme
Rahis -----------------------> 11 Ağustos ---------> 10. deneme
Esra51 ----------------------> 11 Ağustos ---------> 6. deneme
Wuslt -----------------------> 11 Ağustos ---------> 5. deneme
Kocamlaben ----------------> 12 Ağustos ---------> 2. deneme
Elifbade06 ------------------> 12 Ağustos ---------> 6. deneme
Leylaaras -------------------> 13 Ağustos ---------> 4. deneme
Zynpela ---------------------> 14 Ağustos ---------> 12. deneme
Gulbıke ----------------------> 14 Ağustos ---------> 3. deneme
Beautiful86 -----------------> 15 Ağustos ---------> 2. deneme
Elisa ------------------------> 18 Ağustos ----------> 3. deneme
Aslihan1451azra -----------> 18 Ağustos ----------> 1. deneme
Larsson ---------------------> 19 Ağustos ---------> 3. deneme
Burcunaz1 ------------------> 19 Ağustos ---------> 3. deneme
Kaygılı ----------------------> 20 Ağustos ----------> 2. deneme
Egemenhalit ----------------> 20 Ağustos ----------> 4. deneme
Friendly8584 ----------------> 20 Ağustos ---------> 4. deneme
Hanfendi25 -----------------> 23 Ağustos ----------> 3. deneme
Asi_m -----------------------> 24 Ağustos ----------> 2. deneme
Sekme ----------------------> 25 Ağustos ----------> 4. deneme
2bilinmeyen ----------------> 30 Ağustos ----------> 3. deneme

Not: Kızlar listeyi sürekli paylaşacağım eklenmek isterseniz alıntı yapabilirsiniz.
Gazamız mübarek olsun

NOT: Arkadaşlar sonuçlarınızı da yazmayı ihmal etmeyin lütfen

Son düzenleme:
TEMMUZ BAT

Karabiberim999 -------------> 1 Temmuz --------> 2. deneme -----------> :KK50:
Afrodit26 --------------------> 1 Temmuz --------> 1. deneme -----------> :KK50:
ofaskmiacaba ----------------> 2 Temmuz -------> 3. deneme -----------> :KK50:
Ysmn1096 -------------------> 2 Temmuz -------> 10. deneme ----------> :KK50:
Lovely35 ---------------------> 2 Temmuz -------> 1. deneme -----------> :KK50:
Abcdefcd -------------------> 2 Temmuz ---------> 6. deneme -----------> :KK50:
Ezeleren --------------------> 2 Temmuz ---------> 4. deneme -----------> :KK50:
Betiboop --------------------> 2 Temmuz ---------> 2. deneme -----------> :KK50:
Anaesthesia ----------------> 2 Temmuz ---------> 1. deneme -----------> HAMİŞ :KK52:
Kocamlaben ----------------> 3 Temmuz ---------> 1. deneme -----------> :KK50:
Bendimahi ------------------> 3 Temmuz --------> 11. deneme -----------> :KK50:
Esra_the_teacher ----------> 4 Temmuz ---------> 3. deneme -----------> HAMİŞ :KK52:
Pettyy -----------------------> 4 Temmuz ---------> 2. deneme -----------> HAMİŞ :KK52:
Zzzzynpppp -----------------> 5 Temmuz ---------> 3. deneme -----------> :KK50:
Lutka -----------------------> 5 Temmuz ----------> 2. deneme -----------> :KK50:
Denisee06 ------------------> 6 Temmuz ----------> 18. deneme ----------> :KK50:
SerAynn --------------------> 7 Temmuz ----------> 8. deneme -----------> :KK50:
Melcan20 -------------------> 7 Temmuz ----------> 14. deneme ----------> :KK50:
Sebebiumut ----------------> 8 Temmuz ----------> 3. deneme ------------> :KK50:
Nazligamzelim --------------> 9 Temmuz ----------> 4. deneme ------------> :KK50:
Kaygılı -----------------------> 10 Temmuz ---------> 1. deneme -----------> :KK50:
Shintoy ---------------------> 10 Temmuz ----------> 3. deneme ------------> HAMİŞ :KK52:
Rahis -----------------------> 10 Temmuz ----------> 9. deneme ------------> :KK50:
Esra51 ----------------------> 11 Temmuz --------> 5. deneme --------------> :KK50:
Wuslt -----------------------> 12 Temmuz --------> 4. deneme --------------> :KK50:
Nursekbr -------------------> 13 Temmuz ---------> 2. deneme -------------> HAMİŞ :KK52:
Bbsrslmoglu ----------------> 13 Temmuz ----------> 7. deneme ------------> :KK50:
Mogami ---------------------> 14 Temmuz ---------> 3. deneme -------------> :KK50:
Sekme ----------------------> 15 Temmuz ---------> 3. deneme -------------> :KK50:
Eslemim ---------------------> 15 Temmuz ---------> 9. deneme -------------> :KK50:
Hanfendi25 -----------------> 15 Temmuz ----------> 2. deneme ------------> :KK50:
Elisa -------------------------> 16 Temmuz ----------> 2. deneme ------------> :KK50:
Leylaaras --------------------> 16 Temmuz ---------> 3. deneme ------------> :KK50:
Angel_askmelegi91 ---------> 16 Temmuz ---------> 4. deneme -------------> :KK50:
Beautiful86 ------------------> 16 Temmuz ---------> 1. deneme -------------> :KK50:
Zynpela ----------------------> 17 Temmuz --------> 11. deneme -------------> :KK50:
Kilislielos --------------------> 18 Temmuz ---------> 14. deneme
Nilda_s ----------------------> 20 Temmuz ---------> 4. deneme -------------> HAMİŞ :KK52:
2bilinmeyen -----------------> 20 Temmuz ---------> 2. deneme ------------> :KK50:
Angelina08 ------------------> 21 Temmuz ---------> 2. deneme
Larsson ----------------------> 22 Temmuz ---------> 2. deneme ------------> :KK50:
Iustitia -----------------------> 24 Temmuz ---------> 2. deneme
Burcunaz1 -------------------> 24 Temmuz ---------> 2. deneme ------------> :KK50:
Bril ---------------------------> 24 Temmuz ---------> 4. deneme
Friendly8584 ----------------> 24 Temmuz ---------> 3. deneme -------------> :KK50:
Oksijen88 --------------------> 25 Temmuz ---------> 2. deneme
Opra -------------------------> 25 Temmuz ---------> 1. deneme -------------> HAMİŞ :KK52:
Candy_88 -------------------> 26 Temmuz ----------> 2. deneme
Afrodit26 --------------------> 26 Temmuz ----------> 2. deneme ------------> HAMİŞ :KK52:
Meleğim66 -------------------> 26 Temmuz ----------> 1. deneme
Blummmm --------------------> 27 Temmuz ----------> 4. deneme ------------> HAMİŞ :KK52:
Asi_m ------------------------> 27 Temmuz ----------> 1. deneme ------------> :KK50:
Lovely35 ---------------------> 27 Temmuz ----------> 2. deneme
Sweetamber -----------------> 29 Temmuz ----------> 2. deneme
Misslaydbird ------------------> 30 Temmuz ---------> 2. deneme
Aysemutlu --------------------> 30 Temmuz ---------> 2. deneme
Bendimahi --------------------> 30 Temmuz ----------> 12. deneme
Mgul --------------------------> 30 Temmuz ----------> 1. deneme
Hilal1653 ---------------------> 30 Temmuz ----------> 2. deneme

AĞUSTOS BAT

FatmaSA -------------------> 1 Ağustos ----------> 1. deneme
Deminos --------------------> 1 Ağustos ----------> 4. deneme
Abcdefcd -------------------> 2 Ağustos ----------> 7. deneme
Anneveoglusu --------------> 2 Ağustos ---------->1. deneme
Golyayla --------------------> 2 Ağustos ----------> 18. deneme
Zzzzynpppp ----------------> 3 Ağustos ----------> 4. deneme
Karabiberim999 ------------> 3 Ağustos ----------> 3. deneme
Nazligamzelim --------------> 9 Ağustos ----------> 5. deneme
Bbsrslmoglu ----------------> 10 Ağustos ---------> 8. deneme
Mogami ---------------------> 11 Ağustos ---------> 4. deneme
Rahis -----------------------> 11 Ağustos ---------> 10. deneme
Esra51 ----------------------> 11 Ağustos ---------> 6. deneme
Wuslt -----------------------> 11 Ağustos ---------> 5. deneme
Kocamlaben ----------------> 12 Ağustos ---------> 2. deneme
Elifbade06 ------------------> 12 Ağustos ---------> 6. deneme
Leylaaras -------------------> 13 Ağustos ---------> 4. deneme
Zynpela ---------------------> 14 Ağustos ---------> 12. deneme
Gulbıke ----------------------> 14 Ağustos ---------> 3. deneme
Beautiful86 -----------------> 15 Ağustos ---------> 2. deneme
Elisa ------------------------> 18 Ağustos ----------> 3. deneme
Aslihan1451azra -----------> 18 Ağustos ----------> 1. deneme
Larsson ---------------------> 19 Ağustos ---------> 3. deneme
Burcunaz1 ------------------> 19 Ağustos ---------> 3. deneme
Kaygılı ----------------------> 20 Ağustos ----------> 2. deneme
Egemenhalit ----------------> 20 Ağustos ----------> 4. deneme
Friendly8584 ----------------> 20 Ağustos ---------> 4. deneme
Hanfendi25 -----------------> 23 Ağustos ----------> 3. deneme
Asi_m -----------------------> 24 Ağustos ----------> 2. deneme
Sekme ----------------------> 25 Ağustos ----------> 4. deneme
2bilinmeyen ----------------> 30 Ağustos ----------> 3. deneme

Not: Kızlar listeyi sürekli paylaşacağım eklenmek isterseniz alıntı yapabilirsiniz.
Gazamız mübarek olsun

NOT: Arkadaşlar sonuçlarınızı da yazmayı ihmal etmeyin lütfen

iyi akşamlar benimde bat 9 ağustos daha öncede yazmıştım ama sanırım gözden kaçtı. 7. deneme :emir_bebek::emir_bebek::18::18:artık gelsin istiyorum ama herşey allahtan dilerim isteyen herkesin kucağı boş kalmaz.:KK49::KK14:

iyi akşamlar benimde bat 9 ağustos daha öncede yazmıştım ama sanırım gözden kaçtı. 7. deneme :emir_bebek::emir_bebek::18::18:artık gelsin istiyorum ama herşey allahtan dilerim isteyen herkesin kucağı boş kalmaz.:KK49::KK14:

Alıntı yapınca görebiliyorum canım diğer türlü sayfa hızlı ilerlediğinden evet gözden kaçabiliyo

Ekliyorum dilerim güzel haberler verirsin bize

Sonucunu yazmayı ihmal etme lütfen :KK34:

kız iiyi senin sozunu dınledım. yoksa 20 sınden sonra test yapmayacaktım. sen gec yumas olusabılır demıstın bak yakaladım galıba:KK52:

Çok sevindim kuzum pozitifi gördüğüne... Bu ay garip oldu gerçekten sen geç ben erken yumurtladım acaba 13. günde pozitif olur mu 2. kez yumurtlar mıyım diye düşünüyorum şimdi

Senin adet geç gelir o vakit

Daha aktifte görmek isteriz kuzum kafana takılan bişey olursa biz burdayız :KK34: :KK34:[/QUOTE

yumurtlama takibini bir türlü çözemedim bir uygulama indirdim ona göre bu hafta yumurtlama haftam ama ben akıntıyı geçen hafta gördüm adetten sonra gün aşırı yaptık şimdi kafam karıştı hangisi olabilir ki benim sol yumurtalığımda yapışıklık var o yüzden bilemedim kafam çok karıştı :KK5::KK5:

X