2014 Ocak Bebekleri Ultrason Görüntüleri

ben ikili testimi bu cumartesi yaptıracağım ama genelde söylüyorlarmış doğru bir duyum :)
ben biraz geç yaptırmak istedim yeni gördüm geçen hafta daha hem bir hafta daha sonra görürüm hemde
cinsiyeti de belki o arada görürüm diye umut ettim :)[/QUben
ben cok sabırsızım her hafta görmek istiyorum.şimdi yarın 11 haftalık oluyorum.testte 11-14 hafta arası zaten bu cumartesi gitsem diyorum acele etmiş olurmuyum.bide bende tsh düşüklügü var onun içinde gidicem zaten ikisini bi arada cıkartırım.belki benim bebiş anneme haftalardır yapmadıgımı bırakmadım sevindirim garibi diyip kendini gösterir erken erken.

ben de kontrole gittiğimde 11+3 tü bebeğim ama doktor hafta olsun daha net ölçülür dedi bende hem görürüm hem ölçüm yapılır diye bekledim açıkçası
sen de kontroluna git zaten yönlendirme yapar doktorun

ben de kontrole gittiğimde 11+3 tü bebeğim ama doktor hafta olsun daha net ölçülür dedi bende hem görürüm hem ölçüm yapılır diye bekledim açıkçası
sen de kontroluna git zaten yönlendirme yapar doktorun

hayırlı haberlerini bekliyoruz.benim suan sıkıntım birde tsh düşüklügü gittikce düşüyo bende.bir haftada 3 kez tahlil yaptılar bakalım sonucu ne olacak.

ben ikili testimi bu cumartesi yaptıracağım ama genelde söylüyorlarmış doğru bir duyum :)
ben biraz geç yaptırmak istedim yeni gördüm geçen hafta daha hem bir hafta daha sonra görürüm hemde
cinsiyeti de belki o arada görürüm diye umut ettim :)[/QUben
ben cok sabırsızım her hafta görmek istiyorum.şimdi yarın 11 haftalık oluyorum.testte 11-14 hafta arası zaten bu cumartesi gitsem diyorum acele etmiş olurmuyum.bide bende tsh düşüklügü var onun içinde gidicem zaten ikisini bi arada cıkartırım.belki benim bebiş anneme haftalardır yapmadıgımı bırakmadım sevindirim garibi diyip kendini gösterir erken erken.

afis merhaba canım,
ikili test'te betahcg 50'nin üstü ise kız,altında ise erkek diyorlar ama tabii kesin sonuç değil.:KK1:
birde TSH düşüklüğü bende de çıktı ama doktor betahcg yüksek olduğu için o düşük çıkar dedi,sen neden gidiyorsun tsh için bir daha?

Cinsiyet tahmini bekliyoruz :) 11+0 :) $11 hf.jpg

afis merhaba canım,
ikili test'te betahcg 50'nin üstü ise kız,altında ise erkek diyorlar ama tabii kesin sonuç değil.:KK1:
birde TSH düşüklüğü bende de çıktı ama doktor betahcg yüksek olduğu için o düşük çıkar dedi,sen neden gidiyorsun tsh için bir daha?

doktorum ilk olarak normal kan ve idrar tahlili verdi bana orda cıktı zaten tsh düşüklügü 0,025 gibi bi oran cıktı.sonra tekrar kan tahlili istedi bu sefer 0,016 gibi bi rakam cıktı.ordan dahiliyeye gönderdiler orda tekrar kan tahlili ama bu seferki anti tpo birde bi test daha yaptılar onun sonucunu bu hafta alıcam.tabi bogazımdan ultrason filan baya yordular beni acıkcası.nodul filan cıkmadı ama.doktorum bana betahcg filan bişey demedi acıkcası.

doktorum ilk olarak normal kan ve idrar tahlili verdi bana orda cıktı zaten tsh düşüklügü 0,025 gibi bi oran cıktı.sonra tekrar kan tahlili istedi bu sefer 0,016 gibi bi rakam cıktı.ordan dahiliyeye gönderdiler orda tekrar kan tahlili ama bu seferki anti tpo birde bi test daha yaptılar onun sonucunu bu hafta alıcam.tabi bogazımdan ultrason filan baya yordular beni acıkcası.nodul filan cıkmadı ama.doktorum bana betahcg filan bişey demedi acıkcası.

Anladım canım,senin değerler düşükmüş,benimki sınırda çıkmıştı,ondan istediler demek,geçmiş olsun ama çok önemli birşey değil o,söyleyeyim.

Anladım canım,senin değerler düşükmüş,benimki sınırda çıkmıştı,ondan istediler demek,geçmiş olsun ama çok önemli birşey değil o,söyleyeyim.

inşallah dediğin gibidir.cunku o kadar değişik ve endise verici seyler okuyorum ki.cocukta zeka geriligi filan düşünmesi bile korkunc olan seyler söyleniyor. mevlam neyler neylerse güzel eyler.sabırla beklicez..

Sen zaten erkek hissediyordun,hayırlısı olsun,sağlıklı olsunlarda inşallah gerisi önemli değil.:KK9:

afis merhaba canım,

ablamin kizi olmustu onun ikili test sonucuna baktim bhcg 86 dogrumu bu teori yoksa :KK66:))

$12 Haftalık Olduk ki..jpg $12 Haftalık Olduk ki.jpg

Herkese Merhabalar ve Hayırlı Ramazanlar :KK16::KK16::KK16::KK16:

Benim bebişimin de 12 haftalık halini ekliyorum.
Birinde sırtüstü , birinde yüzüstü yatıyor miniğimmm.. :emir_bebek:
Cinsiyet tahmini olan var mı acaba :KK17:

kızlar bence free bthcg ye ınanmayın o sadece bır tesaduf..kızımda 70.4 sımdıkı gebelıgımdede 71 kusur cıktı ama bebegım erkekmıs..gorumcemınde oglunda 36 kızında 24 cıkmıstı..

Son düzenleme:
Bizimki de öyle, tamamen bana benzesin istiyor. Eşim iyi alınmıyor valla, ben olsam bozulurum :)
Ama benimki kız ya ondan herhalde, eşime benzeyen bir kız çocuğu hayal edemiyorum.:KK9:
Esmer, kemikli 2 metre boyunda, olmaz bence.
ahahahaaa :KK52: bence de olmaz yaa ama uzun boylu olsun biraz :KK34: benimki de esmer karakaş karagöz :KK52:
zaten eşim çok dua etti kız olursa bana benzemez inşallah diye :KK1:

Eki Görüntüle 750851

kızlar başarabildim mi bilmiyorum :)
bu da benim ufaklığım 11+3 ken :)
anammmm maşallaahh :nazar:
seninki de benim oğlan gibi biraz sırtını dönmüş :KK1:
merhaba arkadaslar ben aranıza yeni katıldım kadınlar klubune üye olmak için hamile olmam gerekiyomus heralde :):) 11 haftalık hamileyim (kısmetse yarın tabi)bende her ultrason kagıdını saklıyorum.bakmadıgım bigün yok hatta babamdan utanmasam pc de arka plan yapıcam ama babayla calıstıgımız için biraz utanıyorum.rabbim hepimizin evladını sag salım kucagımıza almayı nasip etsin inş.birde benim ufaklıgıma bakın bakalım..burda 10 haftalık bnm ufaklık :))
:nazar: ne güzel duruyo yaa bu hallerini de özler miyiz acaba minicikler şunların duruşlara bak :KK9:
ikili test sonucum cikti. Allah ima sukur negatif.. bhcg 24 cikmis oglusmu geliyo vaana acaba :)
gözün aydın canım çok şükür :KK55:
benim bhcg 60 küsür çıktı ama doktor erkek dedi
anlicaan bende tutmadı o teori :KK53:
Eki Görüntüle 751342 Eki Görüntüle 751343

Herkese Merhabalar ve Hayırlı Ramazanlar :KK16::KK16::KK16::KK16:

Benim bebişimin de 12 haftalık halini ekliyorum.
Birinde sırtüstü , birinde yüzüstü yatıyor miniğimmm.. :emir_bebek:
Cinsiyet tahmini olan var mı acaba :KK17:
benim tahminim var kız büyük ihtimalle :KK34:
nub teorisi topiğinde öyle öğrendim :KK52:

Selam kızlar. Kocaman oldum ama annemi sınır ediyorum. Kadın o kadar hazırlanıyor ben bacak bacak üstüne atıyorum. Doğan'a kadargostermicem cinsiyetimi. Süpriz olsun istiyorum :)))

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 69
X