2014 Şubat Anneleri

kızlar bu konuda daha kabiliyetli kasları daha iyi tutuyormuş canım bakalım görelim özletme kendini :)

sevinirim canım marka ve modelini yaarsan resim zor olur sana bebiş nasıl annesi :)
bende öyle duymuştum canım. inşallah bundan sonra daha sık girebilirim ama yazın biraz yok olabilirim. köyde internet yok. fırsat buldukça ya da imkan oldukça girmeye çalışırım.

Kızlar Zeynep tam uyudu 10dk sonra ağlayarak uyandı. Çok ağladı. Dişten olduğunu düşünüyorum. İnşallah başka birsey değildir. Hepsi ustuste geldi. Neyse Allah beterinden saklasın şükür. Ama çocuk derdini anlatamıyor işte insan merak ediyor. Minoset verdim uyudu. Bir azı dişi var zaten elimi soktum baktım diğer taraf da bayağı kabarmış. Diltendir di mi?

Bizim bide kopek disimis cikiyo yemek yedirmek olum resmen vidyolar bile kar etmiyo :KK43:(( her ogun teras sokak kopek kedi pesindeyiz annem 5. Katta guya dinlenmeye geldim evime donmeyi iiple cekiyorum pazar evimdeyim ins. :KK43:(

98135827_tn50_0.jpg bisikletimiz bu

Kinoa bildiğim kadarıyla sadece macro marketlerde satılıyor. Ben hamileyken bol bol yemiştim protein değeri et kadardır çok faydalı. Zeynep geçen ateşlenmişti. Diş sandık. Dün vucudunda döküntüler oldu. Kıpkırmızı her yeri. Sanki kaynar su dokulmuş... Keyfinyerinde maşallah. Ama doktor bugün 6. Hastalık olabilir dedi. Genellikle ateş sonrası dokuntude viral hastalık teşhisi konuyor. Dun çoğaldı döküntüleri. Bugün de aynıydı . Yarına azalır inşallah...
canım geçmiş olsun benim oğlumda 6. hastalık olmuştu başka çocuktan bulaşmıştı ateşi 3 gün düşmedi halsizlik vardı sonra kendiliğinden geçti çok geçmiş olsun

herkese günaydın oğlum 3 gündür çok huysuz ya sürekli ağlıyo çok yoruldum valla kafayı yicem
Azi disi varmi o gb geldi yada ates filan bogazida intihap olabilir karni ariyo gazi var dir yada yada tamamen gicikliginadir zira zeynep gb :))

çok hoş canım güle güle binsin zeynep bende bakınıyım burda bulabilirsem alıyım ama bu gidişle benim ki bisiklete binmez gibi dün parka gittik allahım bir saniye durmadı ordan oraya koştu...
Bu bidilet gitcen yere kadar bizimki parki gorunce ayaga kalkiyo bisiklette bende salim rum kosuyo :) bi bisikletin pesindeyim bi zeynebin gittigidiyorda 207 tl ucuzmus obonca pazarlikla zor aldik 300 demisti satan adam gidipdovesim geldi hem sitresimi atarim:)) hem kontrol yerinde cantasi var cuzdan telefon Hayirli slak mendil kraker koyuyorum iyi oluyo arkasinda sepeti var topunu kovasini felan koyuyorumonunede pazarlik asiyorum baya kullanisli plastikler saglam olmuyo gordugum kadariyla

ya evet sorun diştenmiş azılar çok kötü kabarmış bisiklet çok güzelmiş bende mi alsamki
Ebebeyn kontrollu bisiklet yazin bisuru model var bebek arabasinda durmuyo benimki artik parkta bahcade rahat oluyo uyuyamaz ama yatanlardavar ama onlar 400/500 pahali yani market gb uzun durulup uyucaksa bebek arabasi park bahce oyun oynucaksa bisikletle gidiyoruz

Cok mutsuzum gucsuzum yorgunum aklim bedenim cok yorgun depresyondayim galba nabicam ben :KK43:((

bazen arada oluyo seninki birazda hamilelikten güzel şeyler düşünmeye çalış ne güzel bak bebeğin var yıllarca isteyip sahip olamayanlar var sakın üzme kendini canım:KK60:
Haksever ben de kızım doğduğunda resmen depresyona girmiştim. Surekli ağlıyordum ve hep annemi yanımda istiyordum. Çok zor gunlerdi. O günlerin değerini bilemedim diye şimdi kendime çok kızıyorum. Ama ne zaman ağlamaklı olsam şükrediyorum Allah'a sahip olduklarım için. Şimdi ne desek boş ama biraz da akışına bırakmakta fayda var.

Evimde gecer ins annem delirtiyo beni iyiki evlenmisim dedim bin kez :KK43:( guya dinlenmeye geldim kasik agrisindan oluyorum sinir ola ola dir dir kafamin etini yedi pofff :KK43:((

Kimsecikler yok mu. Hu hu komsu komsu
Güzel anneler biz halen oto koltugu almadik. Su 9-18 kg liklardan. Arastirdim maxi cosi tobi Iyi gibi. Kullanan var mi

merhaba anneler bugun disari cikalim dedik ama cok yoruldum yurumuyor kosuyor artik ya zaten dr una gore gordugu en hareketli bebeklerden biriymis kizim gercekten cok hareketli ordan oraya kosuyor cimenlerin uzerinde yuvarlaniyor dusuyor kalkiyor yine kosuyor ama ona ragmen uyku falan yok belki hatirliyorsunuzdur hep uyku sorunu vardi yemek de yok anca kossun bir de saklambac oynamayi ogrendi ki aman aman bazen bi yere saklaniyo hic ses cikarmiyor aklim gidiyor bulana kadar bulunca da ceee diyor ucuncu aziyi cikardik bu arada :-)oto koltugu onerilerinizi ben de bekliyorum

Kimsecikler yok mu. Hu hu komsu komsu
Güzel anneler biz halen oto koltugu almadik. Su 9-18 kg liklardan. Arastirdim maxi cosi tobi Iyi gibi. Kullanan var mi

9-18 kg oto koltuğu römer aldım ben. Oturuyor. Uyuyunca da biraz yatış pozisyonuna geçiyor. Ama bundan önce 9 kg ye kadar olan koltuğu concord idi. Butun oto koltukları terletiyor. Üstüne biraz ince tulbent falan koymak gerekiyor. Ayrıca ben de sol tarafa mı sağ tarafa mı koymak gerek bilmiyorum. Türkiye de herkes sola koyuyor ama internetten diğer ulkelerdeki kullanıma baktım hep sol.

X