2014 Şubat Anneleri

O kadar gercektiki yani cidden size gelcek olsam karnimi doyururum hahaaaa :)))))ama nisayi nasil gordum daha bi sevdim simdi sanki gercekten gormusum o tombik yanaklari butlu bacaklari :))))

rüya değil sanki yaşamışsın gel gel çocuğa bak sen biz gezelim

Nisa Duru kuzum hasta oluyor galiba dün burnu tıkalı ve akıyordu
Diş değil ise grip oluyor biz diş çıkarırken de böyle oluyoruz da

Kızlar Günaydın Nasılsıniz biz uyuyoruz ütlerimi yaptım evi supurdum yalandan tuvalet temizledim yemek yaptim. Biz artık her öğünumuzu elimizle yemeye başladık sabah mama sandalyesine haşlanmış yumurta peynir domates az ekmek koyuyorum küçültüp eliyle yiyo hepsini bitiremiyo ama kendi yemiş oluyo corbalari ben içiriyorum tabi akşam makarna hasliyorum pilav tane fasulye falan önüne koyuyorum akşam kavun kestim plastik catalinla yardım ettik batırdı yedi batırdı yedi artık ağzına vermemizi istemiyo zaten elini uzatiyo catali kaşığı alsın diye bizden haberler böyle alışkanlık kazandırmak zor üst baş yerler rezil oluyo iyiki yazda banyo sorun olmuyo

annemi aradım iyi diyor bakalım akşama ne olacak,
gece uyuyor yatağına yatırdığım anda uyanıyor hadi yanıma aldık bu sefer de kucağıumda uyumak istiyor

Anneler merhaba dr unuz kasintisi icin mantar dedi ilac verdi biraz azaldi cok hareketli ve cok dusuyor ya dayanamiyorum
Ne ilacı verdi canım adı ne birde nasıl bir görüntü var bizim bi ara geçti hep yıkadım ama tirnaklariyla nokta nokta kizartti dudaklarını ayy bizimde mi mantar acaba biraz bahsetsene

Gecmis lsun canim distendir bizimde oyle oluyo grip gb keske yakin olsak kizlar da arkadas olurdu ne guzel iki cadi

annemi aradım iyi diyor bakalım akşama ne olacak,
gece uyuyor yatağına yatırdığım anda uyanıyor hadi yanıma aldık bu sefer de kucağıumda uyumak istiyor
Ayni zeynep dis cikarirken boyleyiz malesef iki cocuk karnimda uyuyorum ilim kemim agriyo valla bu ikincide cok fena daha simdiden fasulye kadar hic yerlesemiyo hep rahatsiz :) ole yatiyorum begenmiyo boyle yatiyorum begenmiyo :)) bisuru yastikla yatmaya basladim yine orama burama sıkı stiriyorum tam rahatim diyorum hop zeynep bikirdiyo :)

Dün gece gene 3 te uyudu çok kötüyüm onun için 7 de kalktım işe geldim artık gözlerim bulanık görüyor uykusuzluktan
başım beynim ağrıyor.
Senin ki de zor canım ya ama neyseki biri hala karnında

Aynen canim hep diyorum en guzel halleri karnindaki halleri zeynep hep dogsun istedim 9 ay bitmedi bunda akillandim oh dursun icerde en azindan ben uyuyunca uyuyo yiyyince doyuyo :))) aglamiyo zirlamiyo :)))) ohh mis :) burda tesis koyan 2 kisi var herkeze test yapip cinsiyetini soyluyolar hepte biliyolar zeynebide kiz demislerdi buna oglan diyolar bakalim cok heycanli ya zeynepte boyle heycanlanmamistim ikiside yoktu ikiside super olurdu diye;:))) bunda erkekciler baski yapiyo sanki erkek olana kadar dogurmak zorundayiz 3. Olur olmazsa diyolar ben 2 cocuk kafi diyorum ins degisik olur hayirli saglikli olur oncelikle tabi :) bayramdan once ogrenicem bi ara

Kizlar 4 lu tarama detayli utrasyon ne zamandi doktor 2li 3 luye cardi gitmedim onu kacirmiyayim :))

i[/QUOTE]
Yok canım benim esimde gömlek pantolon değil işi ama antalya sıcak gün aşırı üstünü degistiriyosun ceylin kendi yiyince üstünü kirletiyor sık sık değiştiriyorum .birde ütü biriktirmiyorum ben az az hep yapıyorum. Bizimde altta 2 azı çıktı üstte 2 azı yarısı çıktı 12 dişimiz var toplam

Yok canım benim esimde gömlek pantolon değil işi ama antalya sıcak gün aşırı üstünü degistiriyosun ceylin kendi yiyince üstünü kirletiyor sık sık değiştiriyorum .birde ütü biriktirmiyorum ben az az hep yapıyorum. Bizimde altta 2 azı çıktı üstte 2 azı yarısı çıktı 12 dişimiz var toplam[/QUOTE]

Bizim 16 disi var saydim simdi :) 6 si uzama doneminde digrleri kocaman masallah :))) 2 gundur bi rahatladi cocugum ya belki istahi bile duzelcek su disler bitince umutla bekliyorum zeynebi gunde on kere soyuyorumdur herelde soyarken iyide giydirmesi is kaciyo tazi gb :))) havalarda bi oyle bi boyle uzun kol uzun bacak giyiyoruz yine biz disarda kisa gunes varsa eve cemre dusmedi :) hos banada iyi geliyo sicaga dayanamiyorum ne sicak ne soguk bu hava duzel :)

aynen öyle şimdi aklım olsa kalsın içerde 39 da doğurdum ama bi 39 daha kalabilirdi yani :)
cinsiyet içinde sağlıklı olsun öncelikle elbette ama bir çocuk daha yaparsam bir kız istiyorum iki kız birlikte güzel anlaşırlar diye düşünüyorum :)
Eşim erkek ister herhalde sadece eşim değil herkes erkek olsun der ama ben nedense bir kız daha falan diyorum

Yani benimde cocuk cinsiyet ayrimim yok ama esim de cok fena temkinli farketmez diyo :) zeynepte doktor kiz dedi esim kesin mi diye sordu baya bi azar yedi benden bu sefer cok akilli :))))

kızlar selam muhammed sürekli anne diye bağırıyor bazen bana bazen herşeye sizde de durum aynı mı....bide ben ne dersem tekrar ediyor yada etmeye çabalıyor sizler de durum nedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…