2014 Yarenleri! :)

5inde filn gtmesin hiç 8inde teslim olsun bnmki en son gün teslim oldu.ama 5inden itibaren düşüyor yine askerlik onu duyunca çok sevnmiştm:KK1: iki gün azaldı şafamz.

:KK1: 7sinde gitmeyi düşünüyor :KK1: diyim 8inde gitsin 1gün 1gündür :)))) aaaa öyle oluyorsa süperr ozaman :) 3gün mü oluyor yani yol izinleri?:44:

Canım bi arkadaşımın sevdiceği oraya düşmüştü, rahat diye bahsediyordu hep ama tam net bilemiyorum. :44:
İzmir de acemilik güzel oluyor genelde tabi yemekleri hariç :44: benim nişanlımda İzmir/Narlıdere'de yapmıştı acemiliğini..

Allah kavuştursun En Büyük TÜRKİYE

Anladm canmm tesekkur ederim.. usta birlgni.nerde yapti yada yapiyor mu

sülüs tarihini sormuşsunuz arkadaşlar.
askerlere verilen belgede ayın kaçında teslim olması gerektiği yazar.

Örneğin:

12 ağustos sülüs
15 Ağustos teslim

yazıyordu eşimin kağıtta.
biz de 14 ünde teslim olur diye düşünmüştük.
ama askerlk şubesi hayır olmaz, gittiği yerde karışıklık olmasın diye herkese gün verildi, 15 yazıyosa 15 ağustostan önce teslim olamazsın dedi.

ama 12 ağustosta askerliği başlamış gibi sayıldı

Örneğin:

12 ağustos sülüs
15 Ağustos teslim

ama askerlk şubesi hayır olmaz, gittiği yerde karışıklık olmasın diye herkese gün verildi, 15 yazıyosa 15 ağustostan önce teslim olamazsın dedi.

Çok güzel açıklama yapmışsın canım :KK34:

Sülüs tarihi hangi günse o gün askerlik başlar :KK34:
Mesela bizimde 4 şubattı 6 şubatta teslim oldu.

İşimiz hep beklemekle geçiyor zaten :KK9: :KK9: Düzelsin tabii zaman hepimize hızlı geçer inşallah...:KK31: Canım senin ki nerede askerdi?:44:

Evet genel olarak yorumlara baktığımda rahat oldukları yazıyor içim gönlüm rahat ve de sende rahat olduklarını deyince hepten gönlüm ferah..:KK31: 5Mayısta sevk başlıyor işte 8inde teslim olmaları gerekiyor:KK5:

:KK1::KK1::KK1: hemde nasıl bulursan banada de he :KK9::KK9:

tamam kuzu sen merak etmee :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

az önceki arkadaş öyle dedi ayyy çok mutluuu oldumm şimdi de öyleyse :KK1: senin erkek arkadaşında mı havacı yoksaa:KK9:

Yok canim benimki ulastrma . Galiba sofor olack. Suan demir yollarnda calisiyor. Ulastrma ciktgna gore belki demir yollarnda yapar diye.dusuntm usta birlgi icin..

:KK1: 7sinde gitmeyi düşünüyor :KK1: diyim 8inde gitsin 1gün 1gündür :)))) aaaa öyle oluyorsa süperr ozaman :) 3gün mü oluyor yani yol izinleri?:44:

Bzm suluste 5 subat yaziyodu 2 gun yol izni vardi 7 subatta teslim oldu canm.szn o zmn üç gun yol izni. Bnde 7den sayiyodum safak duyunca sevndm baya hmn iki gun daha sildim:)

Bzm suluste 5 subat yaziyodu 2 gun yol izni vardi 7 subatta teslim oldu canm.szn o zmn üç gun yol izni. Bnde 7den sayiyodum safak duyunca sevndm baya hmn iki gun daha sildim:)

Bizimde öyle yazıyor:) 5Mayıs sevk başlangıç işte. 8Mayısta sevk bitiş tarihi.. :KK5: Allahh öyleyse süper ozaman :))

tamam kuzu sen merak etmee :KK70:

Bekliyorumm canım benim hala :KK12:

Yok canim benimki ulastrma . Galiba sofor olack. Suan demir yollarnda calisiyor. Ulastrma ciktgna gore belki demir yollarnda yapar diye.dusuntm usta birlgi icin..

Hmmm olabilir canım.. Allah tez zamanda kavuştursun canımmEn Büyük TÜRKİYE:KK16:

Bizimde öyle yazıyor:) 5Mayıs sevk başlangıç işte. 8Mayısta sevk bitiş tarihi.. :KK5: Allahh öyleyse süper ozaman :))

Hmmm olabilir canım.. Allah tez zamanda kavuştursun canımmEn Büyük TÜRKİYE:KK16:

ben şafak kağıdımı kendim hazırlıcam canım nette yok heralde bulamadım burdaki liste için de bilgisayara rahat rahat oturamıyorum hiç nişanlımın kuzeninin dün kınası vardı bütün gece ordaydık bugün en yakın arkadaşımın babası vefat etti e akşam da düğün var yine şimdi hazırlanıyorum falan buraya hiç giremiyorum en kısa zamanda telafi ediceemm:KK39:

ben şafak kağıdımı kendim hazırlıcam canım nette yok heralde bulamadım burdaki liste için de bilgisayara rahat rahat oturamıyorum hiç nişanlımın kuzeninin dün kınası vardı bütün gece ordaydık bugün en yakın arkadaşımın babası vefat etti e akşam da düğün var yine şimdi hazırlanıyorum falan buraya hiç giremiyorum en kısa zamanda telafi ediceemm:KK39:

hmmm kendin hazırla kopya çekelim senden tatlım ozaman :KK1: pekii canım sana çoooook eğlenmeler o vakit :KK9:

kızlar şafak tablosunu ne zaman yapıcaz üyeliğin altında şafak sayılıyor ya ondan bahsediyorum gittikleri gün mü :)

Örneğin:

12 ağustos sülüs
15 Ağustos teslim

Çok güzel açıklama yapmışsın canım :KK34:

Sülüs tarihi hangi günse o gün askerlik başlar :KK34:
Mesela bizimde 4 şubattı 6 şubatta teslim oldu. [/FONT][/B]

bizim de 3 şubat - 7 şubat arasıydı sevk başlangıç-bitiş tarihi, benim askerim 7sinde aldı sülüsünü ve 9 şubat pazar günü teslim oldu :KK31: ama askerlik 7sinde başlamış oldu :KK51:

Öyle tatlim öyle bnde cok sevnmistm duyunca:)

İşimiz hep beklemekle geçiyor zaten :KK9: :KK9: Düzelsin tabii zaman hepimize hızlı geçer inşallah...:KK31: Canım senin ki nerede askerdi?:44:

Evet genel olarak yorumlara baktığımda rahat oldukları yazıyor içim gönlüm rahat ve de sende rahat olduklarını deyince hepten gönlüm ferah..:KK31: 5Mayısta sevk başlıyor işte 8inde teslim olmaları gerekiyor:KK5:

:KK1::KK1::KK1: hemde nasıl bulursan banada de he :KK9::KK9:

benmki kıbrısta tatlım sennkinn yeri belli oldu mu:KK31:

bizim de 3 şubat - 7 şubat arasıydı sevk başlangıç-bitiş tarihi, benim askerim 7sinde aldı sülüsünü ve 9 şubat pazar günü teslim oldu :KK31: ama askerlik 7sinde başlamış oldu :KK51:

7snde baslamis kismini kacirmism yinede bnm dedigim gibi olmuz ama askerlk uzamis yine:) zaten kisa donem senin bitiyo bile yaa:)

X