2015 Aralık tüp bebek

Evde temizliktir çömelip kalkmadır oğlanı kanala sokmaya çalışıyorum günler onun dışında hızlı geçiyo gibi çok şükür bi sıkıntımda yok ama artık kavuşmak için sabırda kalmadı çok bekledik biz Bugünleri:) normal doğum istyorum o Yüzden beklicez bakalım Gittiği yere kadar sen neler yapıyosun bebişin nasıl
Normal düşünüyorsan hareketli olmak şart sanırım bende erken gelmesin diye kendimi hic yormuyorum ablamın düğünü var pazar günü sonra istediği Zaman gelebilir :KK66: gerçekten cok emek edip geldik bu günlere olmayan Herkese nasip etsin allahım heyecanla bekliyorum bnde kavuşmayı bebiş de iyi cok şükür ama zorlaştı hamilelik son Zaman'lar sende durumlar nasıl

Kremaliçörek naptımı ?

yüreği yangın yeri , imtihanını yasıyor kızlarıyla....

bebeğim ameliyat oldu beyninden şant takıldı.. bebek dediğim de 32 haftalık doğmus 20 gunluk bebek.miniminnacık bebeğim...

diğer bebeğimde inek sütü alerjisi cıktı pazartesı doktora götürücem.

zordayım kızlra... dua edın bıze

Kremaliçörek naptımı ?

bebeğim ameliyat oldu beyninden şant takıldı.. bebek dediğim de 32 haftalık doğmus 20 gunluk bebek.miniminnacık bebeğim...

Ay canım Rabbim bir an önce ferahlıkla beraber şifa versin size:KK43: öperim meleklerini

Kremaliçörek naptımı ?

Canim nasılsın. Nasıl yavrular?

Benim testim maalesef negatif cikti😔 Sizleri tanımak güzeldi. Allah hepinize hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin hamile olanlarda hayırlısıyla sağlıkla bebeklerini kucaklarina alırlar insallah allaha emanet olun🙏 inşallah 2 adet dönemi sonra tekrar deneyeceğiz allah izin verirse

X