2015 Aralık tüp bebek

Antep te yok maalesef istanbul bahçeciye gidicem. Ruşen Atmaca ile ilgili tecrübemi anlattım adam resmen güldü.
Demek güldü hakkında hayırlısı olsun canım benim dondurulmuş embriyolar var orda bende bilmiyorum ne yapacağımı

Cnm nasılsın naptın bebekler nasıl ?

Canım valla doktora gidiyorum, enfeksiyon daha bitmedi . Su aynı.. 30 haftaya dayanmalarini beklicez artık 2 hafta 2 hafta dioruz. Rabbim mucizesini nail etsin 36 olalım inşallah keşke. Haftaya perşembe kontrolum var bakalım ne dicek. Evden cikmiorum. Sen nasilsin

Canım valla doktora gidiyorum, enfeksiyon daha bitmedi . Su aynı.. 30 haftaya dayanmalarini beklicez artık 2 hafta 2 hafta dioruz. Rabbim mucizesini nail etsin 36 olalım inşallah keşke. Haftaya perşembe kontrolum var bakalım ne dicek. Evden cikmiorum. Sen nasilsin
Cnm ne zamandır buraya bakmadım ama Aklım sendeydi naptın nasılsın? Ben iyiyim şükür gün sayıyorum işte napim

Cnm ne zamandır buraya bakmadım ama Aklım sendeydi naptın nasılsın? Ben iyiyim şükür gün sayıyorum işte napim
Ahhh canım nekadar sikintidayim bi bilsen.. Bayramda açılmadan dolayı ikinci dikisim atıldı. Bi bebeğinin suyu azz. Dikisten sonra enfeksiyonun yükseldi çok iyi düşmüştü. Senin adına çok sevindim. Ben ne yapacağını bilemiyorum iste

Ahhh canım nekadar sikintidayim bi bilsen.. Bayramda açılmadan dolayı ikinci dikisim atıldı. Bi bebeğinin suyu azz. Dikisten sonra enfeksiyonun yükseldi çok iyi düşmüştü. Senin adına çok sevindim. Ben ne yapacağını bilemiyorum iste
Cnm çok şükür bu haftaya geldin ya 30 U bi görsek diyodum bak gördünde geçtin doğsalar bile toparlarlar bol bol istirahat et sen suyu için bizim bi arkadaş armut yiyodu bol bol su içiyodu tabi tam bi istirahat halinde çok şükür 36 haftayı GÖRDÜ sende yat ye iç Gittiği yere kadar üzme kendini çok iyi dayandın cnm sen elinden geleni yaptın

Magnezyum falan kullanıyo musun?

32 haftada doğum yaptım ve yoğun bakımdalar bi bebeğimin beyninde kanama var salı günü tekrar bakılıp ameliyat olucak. Yalvaririm minik kuzuma dua edin. 24 haftadan beri suyu azdı bebeğim diğer bebekler kadar şanslı değil .. ama inanıyorum annecigini birakmicak :KK43:(

32 haftada doğum yaptım ve yoğun bakımdalar bi bebeğimin beyninde kanama var salı günü tekrar bakılıp ameliyat olucak. Yalvaririm minik kuzuma dua edin. 24 haftadan beri suyu azdı bebeğim diğer bebekler kadar şanslı değil .. ama inanıyorum annecigini birakmicak :KK43:(
Rabbim sana bagislasin cnm,ikisidemi yigun bakimda?

Dualarım sizinle Can'ım Allah tez zamanda şifa versin yavrularına kavuştursun sağlıkla inşallah

Cnm inş güzel geçer ameliyat-ı onlar bizden daha dayanıklılar çabucak toparlar merak etme sen Allah'ım yardım eder

Cok şükür iyiyz son 1 ay fln kaldı artık hazırlıklarla uğraşıyorum koca göbüşle :KK66: senin daha da yakın doğum Nasıl gidiyor son Zaman'lar dogumu Nasıl düşünüyorsun
Evde temizliktir çömelip kalkmadır oğlanı kanala sokmaya çalışıyorum günler onun dışında hızlı geçiyo gibi çok şükür bi sıkıntımda yok ama artık kavuşmak için sabırda kalmadı çok bekledik biz Bugünleri:) normal doğum istyorum o Yüzden beklicez bakalım Gittiği yere kadar sen neler yapıyosun bebişin nasıl

X