2015 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    473
Kızlar benimki geceleri çok huysuzlanıyordu bir baktım kocaman azı diş çıkarmış

Benim ki de alttaki 4. dişi çıkarıyor ve cok huysuz sürekli salya akıyor . .
Salya akıtmıyor ama yeni baş verenlerde iyice çıkarsa toplamda 16 dişi oluyor. Çikolata falan görsün kendini yırtıyor çok fena buu zor alıyorum kendini yerden yere atıyor artık görünce kıyamayıp biraz veriyorum

Ben hiç çikolata vermediğim için haliyle istemiyor çünkü tadını bilmiyor . sende vermesen iyi olur tabi

Ben hiç çikolata vermediğim için haliyle istemiyor çünkü tadını bilmiyor . sende vermesen iyi olur tabi
Küçük kardeşim var ona veriyorlar görüyor. Bende istemiyorun göstermelerini tadınıda aldı kötü oldu

Canim benimki erken yürüdü 11 ayına girdiğinde . ama konuşma konusunda pek bir gelisme göstermedi .

Senin ki ne durumda?
Benim ki 12. Ayında adım attı. Onun dışında anne, baba, dede, mama, meme, al, ver gibi kelimeleri söylüyor

Uzun bir aradan sonra merhaba anneler disciye gittim ve rovagyl verdi antibiyotik kullananlar var mi acaba emzirirken kesin yazıyor içindeki kağıtta doktora söyledim hapı attıktan 2 saat sonra falan emzir dedi ama çok kararsız kaldım kullanan var mi

Merhaba arkadaşlar, bebeğimin günlük bakımını takip etmek için bir uygulama kullanıyordum fakat karışık gelince kendim basit ama kullanışlı bi android uygulama yazdım. Belki kullanmak istersiniz diye paylaşmak istedim. Google Play'den 'BebeTakvim' yazarak ulaşabilirsiniz, uygulama ücretsiz ve reklam içermiyor.

günaydın hatunlar,bende uzun bir aradan sonra buralardayım.benim oğlum da sürünmeden 10 aylık adım attı. anne,dede vs. diyor ama tambir bambam.her oyuncağı ya bir yere vuracak ya da üstüne çıkacak. sizin çocuklar da aynı mı?

@geltarifimgel insta sayfamda seveceğiniz tarifler burada

Kimler var?
4 yaş oldu çocuklar. 4.5 filan işte. Allah sağlık versin hepsine ve hepimize

Merhaba evet 5 yasa yaklaştılar neredeyse Eylül'de krese göndermeyi düşünüyor musunuz korona geçmiş olur mu o zmna , önümüzdeki sene de 1. Sınıf olacaklar mecbur cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…