2015 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    473

Canim burdan devam ediyoruz..

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ri-dogum-sonrasi-paylasimlar.852569/page-1132

Kızlar demir damlası kullanmaya başladınız mı araştırmaktan bi hal oldum paraben içermeyen demir damlası bulamadım sizler de durum nedir
Canım ek gıdaya başladıysa ferromixin var toz şeklinde yarı katı gıdaya karıştırılıyor, doktor verdi....
Ben henüz ek gıdaya gecmedim, sıvı formda bi damla arıyorum, arkadaşım ferro sanol b surup önerdi, henüz kullanmadım bi arasyir ıstersen

Ben çok araştırdım ne yazıkki Türkiyede paraben içermeyen demir ve d vitamini damlası yok biz ferrum kullanıyoruz ama içim hiç rahat değil ferro sanol trde yok. Almanya menşeili oradan getirtiyorum şimdi. Ek gıdaya geçtik ama hiç bahsetmedi doktorumuz ismini kaydedip bir sorayım teşekkürler

canım demir ilacını bende arıyorum ama tamamen katkısız parabensiz D vitamini buldum benim bebeğim alerjik, o katkı maddeleri mahvetti yavrumu en sonunda bunu buldum ama eczanelere biraz baskı yapmak gerekiyor kolay bulunmuyor çünkü ben 1 hafta gittim her gün eczaneye sonunda getirttim resmini ekliyorum;

Teşekkür ederim araştırıcam bende carlson drops siparişi verecektim demir ilacı ne veriyorsunuz? Ben hiç vitamin vermemiştim doğduğundan beri hem katkılı hemde gereksiz test yapılmadan vermeyeyim diye. 5. Ay kontrollerinde d vitamini ve demiri eksik çıktı o yüzden arayıştayım

Oğlumun alerjisi yüzünden demir ilacı kullanamadık şimdiye kadar çünkü uzman doktor görmedi henüz bu hafta gideceğiz bakalım sonuçlara göre nutrigen saşe kullanacağız. toz bir demir ilacı bu ek gıdasına karıştırılıyor.

Can'ım öncelikle hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum. Ben de hamileliğim boyunca 0,8 lik clexane kullandım. 35+0 da tansiyonum aniden yükseldiği için doğum yaptım, kızım 2170 gr doğdu. Çok şükür hiç bi sıkıntı yaşamadık.

Merhaba Size bişey sormak istiyorum doğum yaptınız sanırım bebeğinizde parlak barsak çıkmış gebelikte sonradan geçtimi bebeğinizde bir sorun çıktımı cevaaplarsanız sevinirim

Merhaba Size bişey sormak istiyorum doğum yaptınız sanırım bebeğinizde parlak barsak çıkmış gebelikte sonradan geçtimi bebeğinizde bir sorun çıktımı cevaaplarsanız sevinirim
Merhaba benim bebeğim de vardı.Hamileyken çok zor günler geçirdim .çok üzüldüm.Harmony testi yaptırmıştık.çok şükür temiz çıktı.Bebeğim doğdu Allah'ıma şükürler olsun sağlıklı bir Bebek.Size tavsiyem çok kafaya takmamanız.Şimdi çoğu gebelikti görülüyor galiba.

Ben zeka testlerini yaptırmadım o yüzden biraz daha zor günler geçiriyorum tek tesellim Grade 1 çıkmıştı şimdi yok denecek kadar azalması sevindim sizin adınıza Allah banada sağlıkla kucağıma almayi nasip eder inşallah... bebeğinde tek parlaklık olanlar genelde sağlıklı doğmuş ama doğana kadar sanırım sürecek tedirginlik :-( teşekkürler ilgilenip cevap yazdığınız için

Ben mart 2016 da Ankara sincan Lokman Hekim hastanesinde doğum yaptım. Doktorum Aysun Özen Okay idi, normal doğum yaptım. Yaralarım neredeyse hiç ama hiç acımadı, ilk doğumumdu, doktorum bu şehirde normal doğum yaptırabilen en iyi doktordu, hastehanedeki muamele ücretine göre 1. Sınıf idi(ücret 1450 tl).

Kizlar bebislerimiz 10 aylik oldu Allah hepsini koruyup kollasin inşallah ama size birşey sormak istiyorum.hic bunalima girdinizmi? Ben çok sikiliyorum sanirim depresyona girdim hicbirsey yapamiyorum bir yere gidemiyorum malum artik çocuklu bi kadinim gitsemde zevk alamiyorum.kendimi hic iyi hissetmiyordum son zamanlar esimlede sikintilarimiz var.ne yapmami onerirsiniz yada benimle ayni durumda olan anneler varmi acaba ?

Olmaz mi :-/ yaz gelsin gezelim derken kis gelsin eve kapanalim moduna girdim. Bebisler ayaklandi bakimi zorlasti ek gidasi disi derken hele ki ilk bebisi olan çaresiz bizler ufak bi bunalima girdik doğal olarak. Birlikte havuza denize gidin gezin bize biraz iyi geldi :)

Sansimiza eşimin isleride kotu gitmeye başladı üzerine bide maddi sikinti doğal olarak zaten büyük planlar yapamiyoruz.bebis yokken biz esimle hep gezer eglenirdik.simdi o aksama kadar calisiyor bizde oglumla bütün gün evde zor oluyor benim için umarim geçici bi süreçtir aklima siz geldiniz bayadir girmiyordum .sizinle konuşmak iyi gelir belki diye buraya yazmak istedim.cewabin için teşekkürler canim

Can'ım gezmeye alışık biri için evet evde durmak zor geliyor, ama bunun geçici bi süreç olduğunu hatırlat bence kendine. Biz diğer başlıkta devamlı konuşuyoruz, sen de gel Oray'a, yazmak iyi gelebilir.

merhabalar,benim kizimada yarik dudak tanisi konuldu,bir yil olmus bu forum acilali ama sansimi deniyim dedin.bu doktor capada mi acaba?

Bebeem nerelerdesin.vatsaptayiz hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…