2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Sütten kestim şükür canım, inan korktuğum gibi geçmedi sadece gece uykuya geçişimiz zor oluyor, gece rahat geçiyor hatta dün gece ilk defa deliksiz uyudu ve iştahıda açıldı kuzumun..
arada meme diye geliyor meme hasta oşmuş tadı bozulmuş diyorum yi ayyy pis diyerek kapatıyor... bilseydim daha erken keserdim sütten...
Bende görebilecekmiyim acaba deliksiz uykusuz geceleri maşallah diyelim hep böyle uyusun

Selam şekerler ben geldim:KK54:bu aralar pek giremedim foruma
Kuzenimin düğünü vardı hayırlısı ile atlattık.. şükür bu bitti ama haftaya başka bi kuzenimin düğünü va.. şimdide ona odaklandık:)

Düğün güzel geçti ama benim için çok zor geçti salonda abdullahın peşinde koşmakla mankenlik yaptım resmen:KK23:topuuklu aykkabı ve balık model elbise benim neyime böyle yaramaz bi çocuk annesiyken..
Kara kara fiğer düğünü düşünüyorum benden başka kimsede durmuyor uyumuyorda ne yapıcam bilmiyorum..

minione minione sünnetiniz hayırlı olsun canım ağrısız atlatır inş kuzun...

Safransari Safransari örtüne bayıldım çok hoş güle güle kullan..
Sınavın içinde hayırlısı inşallah güzel souç alırsın canım...
Bende yakinlarda gorumcemin sunnet dugunune katildim, topuklu ayakkabi gece kiyafetiyle tum salonu 75579432944 kez turladik, ayaklarim iflas etti

Dedigin gibi canim bizim neyimize 2 yasina bile basmayan cocukla topuklu ayakkabi :)

Selam şekerler ben geldim:KK54:bu aralar pek giremedim foruma
Kuzenimin düğünü vardı hayırlısı ile atlattık.. şükür bu bitti ama haftaya başka bi kuzenimin düğünü va.. şimdide ona odaklandık:)

Düğün güzel geçti ama benim için çok zor geçti salonda abdullahın peşinde koşmakla mankenlik yaptım resmen:KK23:topuuklu aykkabı ve balık model elbise benim neyime böyle yaramaz bi çocuk annesiyken..
Kara kara fiğer düğünü düşünüyorum benden başka kimsede durmuyor uyumuyorda ne yapıcam bilmiyorum..

minione minione sünnetiniz hayırlı olsun canım ağrısız atlatır inş kuzun...

Safransari Safransari örtüne bayıldım çok hoş güle güle kullan..
Sınavın içinde hayırlısı inşallah güzel souç alırsın canım...
saol cnm Allah razi olsun atlattik ck sukur
İyi geceler kızlar oğlumu sütten kesmeye başladım...
bugün gündüzden pul biber sürdüm memeye her istediğinde açıyordum ayyy kııx diye kapatıyordu tekrar..
Gecede bir saat sürdü ağlaması:KK43: en son üstünde pul biber varken verdim yinede aayyy kıııx diye bıraktı çok ağladı ama en son iki tane çubuk kraker yiyerek yattı bu gece zor geçecek gibi kolaylık dileyin bana..

Bu arada vicdanım sızlıyor kıyamıyorum ama yemek yemiyor ondan
kesmek zorundayım:KK43:
hadi bakalim
gecmis olsun kolaycacik birakmissiniz darisi bize insallah :KK66:
Hayirli geceler
Reengarenk Reengarenk Allah kolaylik versin canim adasimiz birakti mi memeyi..oyy oyy...ben sabrediyrum nereye kadar gider mechul haftasonu resmen burnumdan getirdi kac kezz emdi sayamiyrum...yemek yemiyruz yine devam arada bir gonlu olursa biseyler yiyor yoksa yok

minione minione sunnet olucaz yazmissin en son nasilsiniz canim oldunuz mu...ilk iki gun zordu bizde..sonrasi cabuk gecmisti sukur
@eflalim nasilsin kucuk beyler nasil canim?
cok sukur cnm olduda bitti masallah :KK70:
ilk gun zordu ama tam gaz yaramazlik devam etti,birde yaraya krem surmek ve goruntuye bakmak zor oldu tabi,ama tahminimden rahat gecirdik ,hatta yrn haftasi bile olacak ,ck sukur gercekten ha oldu ha olacak derken bitti bile :KK66:
Kaka stresinden tirnaklarini yemeye basladi:KK43:
gercek buyuk insanlar gibi ciddi ciddi isiriyomu cnm :KK43:
Sütten kestim şükür canım, inan korktuğum gibi geçmedi sadece gece uykuya geçişimiz zor oluyor, gece rahat geçiyor hatta dün gece ilk defa deliksiz uyudu ve iştahıda açıldı kuzumun..
arada meme diye geliyor meme hasta oşmuş tadı bozulmuş diyorum yi ayyy pis diyerek kapatıyor... bilseydim daha erken keserdim sütten...

hadi bakalim

ilk gun zordu ama tam gaz yaramazlik devam etti,birde yaraya krem surmek ve goruntuye bakmak zor oldu tabi,ama tahminimden rahat gecirdik ,hatta yrn haftasi bile olacak ,ck sukur gercekten ha oldu ha olacak derken bitti bile :KK66:

Hay masallah yakisikliya...ne guzel..
Evet canim malesef tirnagini kk eserken farkettim parmagini agzina aliyordu ama onemsemiyrdum..bas parmagi ve isaret parmagi keserken hep kisa diğerleri var uzun:KK43:

Oy kıyamam kabızlığı bize sorun siz çok zor:KK43:
Canım makatına bak çatlak varsa ondan yapamıyordur bize bi krem vermişti foktor onu sürünce iyileşiyordu hatta zeytinyağı, pişik kremi bile iyi geliyor...
Kabızlık bide düzenaiz beslenmedende oluyor yemek yemiyor ya ondanda olabilir doktor bize bol bol sebze çorbası tüketin demişti...
Evet aynen canimm...ah bi yese ikisi de duzene gircek....sivi tuketmiyor cok etkiliyor tabi

Bende yakinlarda gorumcemin sunnet dugunune katildim, topuklu ayakkabi gece kiyafetiyle tum salonu 75579432944 kez turladik, ayaklarim iflas etti

Dedigin gibi canim bizim neyimize 2 yasina bile basmayan cocukla topuklu ayakkabi :)
ama düğüne gidilincede düz ayakkabı giyilmezki abdullaha inat yine giyecem:)

hadi bakalim

Teşekkür ederiz canım..
Sizin sünnetinizde geçmiş darısı bize:)
Evet aynen canimm...ah bi yese ikisi de duzene gircek....sivi tuketmiyor cok etkiliyor tabi
inşallah düzelir canım eninde sonunda yiyecek şimdi süte bağlı bırakınca mecbur yiyecek..

Merhabalar kizlar
Annem ameliyat olacagi icin memlekete geldim annem ameliyat oldu rahmi alindi, iyi simdi cok sukur.

Nisa evde gun boyu cok sikiliyor, hava cok soguk, bugun a101 den boyama kitabi ve boya aldik, biraz olsun oyalandi.

Bizde durumlar bu simdilik.

Merhabalar kizlar
Annem ameliyat olacagi icin memlekete geldim annem ameliyat oldu rahmi alindi, iyi simdi cok sukur.

Nisa evde gun boyu cok sikiliyor, hava cok soguk, bugun a101 den boyama kitabi ve boya aldik, biraz olsun oyalandi.

Geçmiş olsun canım, annene acil şifalar diliyorum...

ama düğüne gidilincede düz ayakkabı giyilmezki abdullaha inat yine giyecem:)

Teşekkür ederiz canım..
Sizin sünnetinizde geçmiş darısı bize:)
inşallah düzelir canım eninde sonunda yiyecek şimdi süte bağlı bırakınca mecbur yiyecek..
kesinlikle ayni fikirdeyim :KK70:
topuksuz olmaz azda olsa topuklu olmali :KK66:
sizde sunnet icin niyet yokmu cnm ?

Merhabalar kizlar

cok gecmis olsun Allah sifalar versin
havalar soguyunca coxuklar icin cok zor oldu gerckten ,evde ck skiliyorlar ,boyama kitabini boyamaktan cok kalemleri ya kitir kitir isiriyor keceliysede emiyor :KK43: tum hevesim kaciyor bu yuzden herseyi kaldiriyorum
kismetse pzt anneli bebekli oyun gruplu bir kres buldum ,pzt persembe haftada iki gun 10:30-12:00 arasi kismetse pzt goturmeyi dusunuyorum
umarim uyum saglar ,oyunlar oynarda belkide dilide cozulur konusmasina faydasi olur
bu aralar hicbir oyundanda mutlu olmuyor ne yapcagimi bilemiyorum artik varsa yoksa beni at gibi yapip ustume binip oda oda gezdirmek onada diz kapaklarim aciyo ,bu sefer kusuyor
bir sevdigi oyuncagi ahsap meyva kesme tahtasi onunlada en fazla 15 dk oynuyor ,bizde de bu aralar boyle iste :)

havalar soguyunca coxuklar icin cok zor oldu gerckten ,evde ck skiliyorlar ,boyama kitabini boyamaktan cok kalemleri ya kitir kitir isiriyor keceliysede emiyor :KK43: tum hevesim kaciyor bu yuzden herseyi kaldiriyorum
kismetse pzt anneli bebekli oyun gruplu bir kres buldum ,pzt persembe haftada iki gun 10:30-12:00 arasi kismetse pzt goturmeyi dusunuyorum
umarim uyum saglar ,oyunlar oynarda belkide dilide cozulur konusmasina faydasi olur
bu aralar hicbir oyundanda mutlu olmuyor ne yapcagimi bilemiyorum artik varsa yoksa beni at gibi yapip ustume binip oda oda gezdirmek onada diz kapaklarim aciyo ,bu sefer kusuyor
bir sevdigi oyuncagi ahsap meyva kesme tahtasi onunlada en fazla 15 dk oynuyor ,bizde de bu aralar boyle iste :)
Gerçekten çok sıkılıyorlar evde boya kalemlerini abdullahda ısırıylr onun için hiç çıkarmayayım daha iyi..
Ben abdullaha renkli fon kartonu bide uğur böcekli sticker aldım stickerleri fon kartona yapıştırma oyunu yaptık azda olsa eğlendi söküp takıyordu dur resmini atabilirsem bakarsın...

Canim nisa da krestr cok mutluydu, kamerada canli izliyordum hep, simdi hem kis geldi hem kres hayati bitti, eve tikandi cocuk..

Gecen ay ablamin kizinin 2. Yas gunuydu, ahsap egitici oyuncaklar aldim, sevmis yegenim oynuyormus baya, bende alacagim eve gecince. İnstigramda almistim, sende ahsap meyve kesmeyi ordan mi aldin, orda da satiliyordu.

Eve gecince insallah kendimce bir egitim oyun plani yapip gun ivindr uymaya calisacagim, yoksa kis gecmez evde sikilarak.

Birde bayanlar Nisa arada youtube acip eline veriyorum tableti, reklam bebek muzikleri seviyor, ama bakiyorum ki bir anda, 2 igrenc kizin babalariyla videolari var, onlari izlerken buluyorum, bebek taklidi yapan 2 tane 10 yaslarinda emzikli kiz, evi kirletip birbirlerine vuruorlar, agizlarindakileri puskurtuyorlar, cok kotu ornek oluyor, Nisa da aynisini yapiyor.

Siz de karsilastiniz mi bu videolarla ???

Merhaba kızlar. Uzun zamandır giremedim özledim. Nasılsınız?
Çocuklar nasıl? havalar soğudu bol karanlık günler başladı. Evde canı sıkılıyor ama elimden bişey gelmiyor. oyuncak alıyoruz ondanda sıkılıyor. Günlerce oyuncak sepetine elleşmiyor bile. Montesori diye bişey varya şimdi onu araştırayım bari diyorum.
bide kızlar gıda takviyesi olarak neler verebiliriz? ben sabah aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve öğleden sonra balıkyağı veriyorum markası ocean. siz ne yapıyorsunuz?

Çocuklar nasıl? havalar soğudu bol karanlık günler başladı. Evde canı sıkılıyor ama elimden bişey gelmiyor. oyuncak alıyoruz ondanda sıkılıyor. Günlerce oyuncak sepetine elleşmiyor bile. Montesori diye bişey varya şimdi onu araştırayım bari diyorum.
bide kızlar gıda takviyesi olarak neler verebiliriz? ben sabah aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve öğleden sonra balıkyağı veriyorum markası ocean. siz ne yapıyorsunuz?
Hoş geldin canım ben oğluma hiç gıda takviyesi vermedim ne bileyim onu vermekle uğraşacağıma balık yedirmek daha mantıklı geliyor bana hem şuan kış sezonu ve bol bol balık var...
Pekmezide oğlum srvmiyor zar zor arada veriyorum balıda sütün içinde tüketiyoruz..

Canim nisa da krestr cok mutluydu, kamerada canli izliyordum hep, simdi hem kis geldi hem kres hayati bitti, eve tikandi cocuk..

Gecen ay ablamin kizinin 2. Yas gunuydu, ahsap egitici oyuncaklar aldim, sevmis yegenim oynuyormus baya, bende alacagim eve gecince. İnstigramda almistim, sende ahsap meyve kesmeyi ordan mi aldin, orda da satiliyordu.

Eve gecince insallah kendimce bir egitim oyun plani yapip gun ivindr uymaya calisacagim, yoksa kis gecmez evde sikilarak.

Birde bayanlar Nisa arada youtube acip eline veriyorum tableti, reklam bebek muzikleri seviyor, ama bakiyorum ki bir anda, 2 igrenc kizin babalariyla videolari var, onlari izlerken buluyorum, bebek taklidi yapan 2 tane 10 yaslarinda emzikli kiz, evi kirletip birbirlerine vuruorlar, agizlarindakileri puskurtuyorlar, cok kotu ornek oluyor, Nisa da aynisini yapiyor.

Siz de karsilastiniz mi bu videolarla ???
ahsap oyunlari carsamba pazara bir abi geliyor ondan aliyorum cnm ama aynilari evet instagramdada var
o dedigin videolarahic rastlamadim cnm
cunku youtube dan ziyade free videoyu yukledim ben onun icinede youtube dan yuz tane cizgi film ,hayvanli belgesel ,reklam bebek muxikleri vs yukledim sadece yemk yerken ixliyo elini hic surmuyor ekrana skilincw sen degistir yapiyor bana anliyorum tepkisinden degistiriyorum hmn

sabhlari pekmez veriyorum sadece o kdr

ahsap oyunlari carsamba pazara bir abi geliyor ondan aliyorum cnm ama aynilari evet instagramdada var
o dedigin videolarahic rastlamadim cnm
cunku youtube dan ziyade free videoyu yukledim ben onun icinede youtube dan yuz tane cizgi film ,hayvanli belgesel ,reklam bebek muxikleri vs yukledim sadece yemk yerken ixliyo elini hic surmuyor ekrana skilincw sen degistir yapiyor bana anliyorum tepkisinden degistiriyorum hmn
Ay canim.ne guzel bizimki videodan videoya atliyor, cok az videoyu sonuna kadar izler. Nasil.alistirdin hic dokunmamasina

Ben hic ogrrtmeme ve istememe.rahmen, telden yuklu videolara girmeye, tabletten deyoutuveden video degistirmeye alisti hic durmuyor.

Bende gundr yarim saat bir saat en fazla veriyorum

X