2016 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

2016 ocak anneleri :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Nasilsiniz analar? 😄
İyiyiz çok şükür. Birde kızım oldu 1 buçuk aylık. Oğlan çok bunalıyo hem kardeş hem karantina üst üste gelince tabi fenalardayızz :deli:
Sen nasılsın kızçen napıyo?

Ben ikinci kızı bekliyorum karantina günlerinde Amy lee Amy lee 🤗🤗🤗
Lollaa Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :KK200: Ben kızı uyutmaya uğraşıyorum gececi bu kız sabahlıyoruz her gece :anne:
Ama çookk güzel Bi duygu bebek özlemişim :KK48: :KK200:

İyiyiz çok şükür. Birde kızım oldu 1 buçuk aylık. Oğlan çok bunalıyo hem kardeş hem karantina üst üste gelince tabi fenalardayızz :deli:
Sen nasılsın kızçen napıyo?

Lollaa Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :KK200: Ben kızı uyutmaya uğraşıyorum gececi bu kız sabahlıyoruz her gece :anne:
Ama çookk güzel Bi duygu bebek özlemişim :KK48: :KK200:
Ohh ne guzel. Benim kiz kardes o kadar cok istiyor ki. Allah bilir artik ben bilmiyorum :KK70:

Ohh ne guzel. Benim kiz kardes o kadar cok istiyor ki. Allah bilir artik ben bilmiyorum :KK70:
Allah bilir de sende biraz gayret et canım :KK48:
Benimki de çok istiyodu ne zaman çıkıcak karnından hadi daha büyümedi mi diye başımın etini yiyodu şimdi de fenalık geçiriyo :KK70:Yine de seviyo bari çok şükür zarar vermeye çalışmıyo en azından sarılınca gözleri parlıyo :KK200:

Allah bilir de sende biraz gayret et canım :KK48:
Benimki de çok istiyodu ne zaman çıkıcak karnından hadi daha büyümedi mi diye başımın etini yiyodu şimdi de fenalık geçiriyo :KK70:Yine de seviyo bari çok şükür zarar vermeye çalışmıyo en azından sarılınca gözleri parlıyo :KK200:
Acikcasi dusunmuyorum. Ama yine de allah bilir:)) benim kiz cocuklari asiri seviyor

Acikcasi dusunmuyorum. Ama yine de allah bilir:)) benim kiz cocuklari asiri seviyor
Tek çocuk olarak söylüyorum ki kızını kardeşiz bırakma Söründür walla yazık. Ben de çok istemiştim kardeşim olmasını ama nasip değilmiş. Hala kardeşleri yan yana görünce imrenirim. Anneme de diyorum eğer bile isteye yapmamış olsaydınız sizi asla affetmezdim diye. Düşün bunları beybi :KK53:

Merhaba biricik pekte aktif sayılmaz ne gelen vaarr ne giden. Nasılsın iyi misin?
Teşekkür ederim canım iyiyiz çok şükür çocuklar büyüdü. Büyük 1.sinifa başlayacak küçük de kreşe gidecek ama malum virüsten dolayı bunlar hayal gibi gözüküyor. Allah bir an önce bizleri bu illetten kurtarsın inşallah:110:

X