2023 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    229
Uzun zamandır bu konuyu arıyodum bugün buldum sonunda. Yardımınıza ihtiyacım var bilgisi olan lütfen yazabilir mi. Bebeğim 9 aylık mamayla büyüdü hiç su tüketmiyor ek gıdada herşeyi yiyor ama asla su içiremiyorum ne yapmam lazım lütfen yardımcı olur musunuz
Ben kaşıkla iciriyorum şişe kapağı ile bile icirdim oyun yapar gibi suyu sevdiremedim hiç. Ama en son munckhin in mucize alıştırma bardağı var 360' bı bakın internetten bugün onunla baya icti.daha önceleri susuzluktan pembe kristal bile oldu idrarında

Ben kaşıkla iciriyorum şişe kapağı ile bile icirdim oyun yapar gibi suyu sevdiremedim hiç. Ama en son munckhin in mucize alıştırma bardağı var 360' bı bakın internetten bugün onunla baya icti.daha önceleri susuzluktan pembe kristal bile oldu idrarında
Benim çocuğumda da sık sık kristal oluyor teşekkür ederim hemen bakıyorum

Kızlar araniZda özel aşilardan menenjiti yaptırmayan var mı ben menenjit için 1yasi beklemek istiyordum ama şuan 9aylik Allah korusun seyahatlerde vs bu virüsle karşılaştırma diye korkuyorum aşıyı konuscam doktorla
9 aylık ve hala yaptırmadım çünkü grip oldu gribin üstünden 2 hafta geçmeliymiş derken 9 aylık olduk. Doktora soracağım ben de.

Uzun zamandır bu konuyu arıyodum bugün buldum sonunda. Yardımınıza ihtiyacım var bilgisi olan lütfen yazabilir mi. Bebeğim 9 aylık mamayla büyüdü hiç su tüketmiyor ek gıdada herşeyi yiyor ama asla su içiremiyorum ne yapmam lazım lütfen yardımcı olur musunuz

İçine bir kaşık ucuyla pekmez koysan içer mi acaba? Belki tadı olmadığı için sevmiyordur.

Pekmez de koydum bal da meyve de hiç bi şekilde içmiyor almadığım suluk kalmadı hiç birinde içmiyor
Küçük alıştırma bardakları var belki ondan içer denediniz mi ?Veya zamana bırakın istemedikleri bir şeyi ne yiyor ne de içiyorlar.Ek gıdaya başlayınca ne hazirlasam yemiyordu kaşigi görünce kafa direk yanda idi .Ama şimdi çok şükür yiyor zamana bırakın

Küçük alıştırma bardakları var belki ondan içer denediniz mi ?Veya zamana bırakın istemedikleri bir şeyi ne yiyor ne de içiyorlar.Ek gıdaya başlayınca ne hazirlasam yemiyordu kaşigi görünce kafa direk yanda idi .Ama şimdi çok şükür yiyor zamana bırakın
Bebeğiniz kaç aylık ? Benm bebeğim yemeğe yok demiyor herşeyi yiyor ama su içmeye gelince tükürüyor ağlıyor

Merhaba canım,bebeğim iyi Allah’a şükür,mozaik turner demişlerdi amniyosentezde.doğduğunda normal boy ve kiloda doğdu şu an içinde normal gidiyor her şey ilerde beni neler bekliyor olacak bilmiyorum.bir de süt tıkanıklığı yaşamıştım o zaman eşime şöyle demiş soğan ekmek yapayım ben Zeynep’e onu yesin yerken sen sırtına vur onun haberi olmadan tıkanıklık geçer tabi ki eşim kabul etmedi.ama bebeğime ben bakmak istiyorum eşim de şimdi çalışmadan olmaz gibi diyor
Merhaba turner sendromu ile ilgili ne yorum yazı varsa okuyorum :KK43: gebeyim amniyosentez yapılacak bana da..genetik testim riskli çıktı :KK43:
Kızınız Şuan nasıl ? Var mı herhangi farklı bir durumu ? Amniyosentezde mozaik olduğu da çıkıyor mu ? Yoksa sadece turner olduğu mu çıkıyor..
Cevap verirseniz beni çok mutlu edersiniz çok 🙏🏼💓

X