2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Sagol canim bende alip deneyim bi ocean marka balik yagini.sen internettenmi siparis verdin.ben internetten siparis vermek istiyorumda nerden verden dicektim.bide ocean markanin hangi cesidini kullanmistin bebegine

Cnm ben eczaneden aldım.gorseli attım resim

Eklentiler

• Screenshot_2017-01-26-14-41-22-178.jpeg
    Screenshot_2017-01-26-14-41-22-178.jpeg
    34,6 KB · Görüntüleme: 31
Mrhb arkadaşlar,oğlum 30 ocak 2015 doğumlu.8 Şubat'ta 2 yaş asisi var 10 Şubat'ta memeden keseyim diyorum çok düşkün özellikle gece vermeyince ağlama krizine giriyor azaltarak denedim ama işe yaramadı birden kesmenin şart oldu.sabir taşını duyup aldım deneyeceğim zorlu bir süreç beni bekliyor sanırım.deneyimlerinize ihtiyacım var
Cuma gunu sala ile ezan arasinda saat 12 de niyetlendim,dua ettim arkads sabir tasindan vermisti bana onu sürdüm,geldi gitti istedi goruntude bisey yok da kokusu cokk fena kotu...agzina aldi memeyi ogurdu midesi bulandi daha da istemedi...geliyor meme diye acarken elime sariliyo acma diye...bugun sabah da hic istemedi kalkti meme iii dedi
Geceleri iki kez verdim.dun gece ozellikle göğsüm tas gibi oldu agridi...verdim rahatladim
Nego Nego canim senin gogsun agridi mi nasil atlattin..birden kesince

Cuma gunu sala ile ezan arasinda saat 12 de niyetlendim,dua ettim arkads sabir tasindan vermisti bana onu sürdüm,geldi gitti istedi goruntude bisey yok da kokusu cokk fena kotu...agzina aldi memeyi ogurdu midesi bulandi daha da istemedi...geliyor meme diye acarken elime sariliyo acma diye...bugun sabah da hic istemedi kalkti meme iii dedi
Geceleri iki kez verdim.dun gece ozellikle göğsüm tas gibi oldu agridi...verdim rahatladim
Nego Nego canim senin gogsun agridi mi nasil atlattin..birden kesince

Canım benim sütüm zaten çok azalmıştı, hiç şişmedi. Adaçayı iç birde beyaz banyo sabunu köy sütyenin içine bir parça ama cildin kuruyabilir, bana zararı olmadı ama

Canım benim sütüm zaten çok azalmıştı, hiç şişmedi. Adaçayı iç birde beyaz banyo sabunu köy sütyenin içine bir parça ama cildin kuruyabilir, bana zararı olmadı ama
Deniycem ins sagol canim...bi kac arkadsa da sordum sorun olmadi dediler benim sut fazlaymis o zaman.abdullah da sutle doyuyormus uc gundur surekli biseyler yemek istiyo sorduğumda reddetmiyo kuzum acikiyo baya

Deniycem ins sagol canim...bi kac arkadsa da sordum sorun olmadi dediler benim sut fazlaymis o zaman.abdullah da sutle doyuyormus uc gundur surekli biseyler yemek istiyo sorduğumda reddetmiyo kuzum acikiyo baya
Sevindim canım demek ki sütün yetiyordu. Gözün aydın, bundan sonra yer inşallah

Slm hatunlar nasılsınız bizde iyiyiz şimdilik 30 ocakta 2yaş aşısı vardı oğlanın hala yaptırmadık en geç ne zamana kadar yapılıyor bi bilgisi olan var mı?

Bi de bizim oğlan hala konuşmuyor bazı anlamsız heceler çıkarıyor ama bu konuşmaya başlayacağının işareti midir? Çıkardığı heceler "uk,ah,ih"bu kadar başka birşey yok

Slm hatunlar nasılsınız bizde iyiyiz şimdilik 30 ocakta 2yaş aşısı vardı oğlanın hala yaptırmadık en geç ne zamana kadar yapılıyor bi bilgisi olan var mı?
En geç bir haftayı geçmesin canım.cunku bizimde 30 ocakda 2. Yaşımız doldu sağlık ocağı 8 Şubat yazmıştı tarihi..Hatta bugün yarın yaptirabilirsen daha iyi olur

Bi de bizim oğlan hala konuşmuyor bazı anlamsız heceler çıkarıyor ama bu konuşmaya başlayacağının işareti midir? Çıkardığı heceler "uk,ah,ih"bu kadar başka birşey yok
Olabilir canım bizde 2.yasimizi 30 nda doldurduk oğlumun konuşmaya niyeti yok.al ver araba tahta Lara gibi söylenmesi kolay kelimeler harici cümle kurması yok daha,nasıl olsa ömrü boyunca konusacaklar :))

En geç bir haftayı geçmesin canım.cunku bizimde 30 ocakda 2. Yaşımız doldu sağlık ocağı 8 Şubat yazmıştı tarihi..Hatta bugün yarın yaptirabilirsen daha iyi olur
Biz 27 Ocak'ta doldurduk 2 yaşımızı aşı için sağlık ocağı 30 ocak yazmıştı başka bi şehirdeyiz şu an herhangi bi sağlık ocağı yapar mı acaba

Merhaba arkadaşlar, maşallah 2 yaşlarına girdi kuzular hepsine 41 kere maşallah:) biz iki 2 yaş sendromu yaşıyoruz.. ama ciddiye almıyorum öyle işime geliyor, aksine halim harap olurdu. boyu maşallah uzun ama kilo 14 zaten öyle düzgün yemek yiyenlerden değil. :KK43: hiç abiye çekmemiş keşke ucundan çekseymiş:) kelime dağarcığı çok gelişti hemen hemen her kelimeyi söylüyor zwten bunla avunuyorum. Şarkılar be söylüyor... "deviz adam çip çap cop buynu ucun lülülü, taşları emann gıy gıy gıy " buraya kadar yalnız başına söylüyor hatta oyun oynarken kendi kendine dalıp söylüyor :) hayvanları tanıyor maşallah büyük oğlumda görmediklerimi yapıyor. Açmısın yemek yer misin diyorum, kafayı sallıyor " ayır yemem" diyor :)) anne talem ver diyor tagıt ver diyor alıyor yazı yazıyor... çok ilgileniyorum çevrem öyle diyor ama bilmiyorum büyük oğlum 2 yaşında daha düzgün baba demez dı, bence çocuğundan olsa gerek..

Merhaba arkadaşlar, maşallah 2 yaşlarına girdi kuzular hepsine 41 kere maşallah:) biz iki 2 yaş sendromu yaşıyoruz.. ama ciddiye almıyorum öyle işime geliyor, aksine halim harap olurdu. boyu maşallah uzun ama kilo 14 zaten öyle düzgün yemek yiyenlerden değil. :KK43: hiç abiye çekmemiş keşke ucundan çekseymiş:) kelime dağarcığı çok gelişti hemen hemen her kelimeyi söylüyor zwten bunla avunuyorum. Şarkılar be söylüyor... "deviz adam çip çap cop buynu ucun lülülü, taşları emann gıy gıy gıy " buraya kadar yalnız başına söylüyor hatta oyun oynarken kendi kendine dalıp söylüyor :) hayvanları tanıyor maşallah büyük oğlumda görmediklerimi yapıyor. Açmısın yemek yer misin diyorum, kafayı sallıyor " ayır yemem" diyor :)) anne talem ver diyor tagıt ver diyor alıyor yazı yazıyor... çok ilgileniyorum çevrem öyle diyor ama bilmiyorum büyük oğlum 2 yaşında daha düzgün baba demez dı, bence çocuğundan olsa gerek..
maşallahh subhanallah diyelim :KK66:

selam bayanlar,çok uzun zaman oldu değilmi?
arda da 2 yas sendromunda :KK70: artık zor zabdediliyor
alt açılması sorun,yemek yemesi problem,berbere gitmek problem,dolu dolu yaşıyoruz sendromu
halen konusamıyor ama her istediğini anlatıyor
baba da baba baba da baba ne babacıymış beee,öyle güzel baba diyorki imrenıyorm anneyi canı isterse söylüyor
attımm,birrrr,alagali (araba ),ayırrrr ,pisi pisi, dediği kelimeleri
bir güzel haberimiz memeyi keseli 1,5 ay oldu,uykusu düzene girdi kötü tarafı ıkı haftada bir grip olması :KK43:

Maşallah bıdığa:) bende oğluma oğlum yemek yermisin diyorum ebet diyor ama malesef yemiyor sofrayı hazırlayınca heyecanlanıyor ama yemiyor..
Özellikle sabahları anne kabatı yani kahvaltı istiyor onuda çay ile oynamak için:)

selam bayanlar,çok uzun zaman oldu değilmi?
arda da 2 yas sendromunda :KK70: artık zor zabdediliyor
alt açılması sorun,yemek yemesi problem,berbere gitmek problem,dolu dolu yaşıyoruz sendromu
halen konusamıyor ama her istediğini anlatıyor
baba da baba baba da baba ne babacıymış beee,öyle güzel baba diyorki imrenıyorm anneyi canı isterse söylüyor
attımm,birrrr,alagali (araba ),ayırrrr ,pisi pisi, dediği kelimeleri
bir güzel haberimiz memeyi keseli 1,5 ay oldu,uykusu düzene girdi kötü tarafı ıkı haftada bir grip olması :KK43:
Geçmiş olsun canım çok kötü olmuş ya iki haftada bir grip olması:KK43:

bende 2015 ocak annesiyim ilk zamanlar sizinleydim ama sonra takip edemedim forumada çok uzun zamandır hiç giremedim. Ama şu an sizi çok kıskandım :KK42:hala fikir alışverişi sohbetler devam ediyormuş. Minişlerin durumu falan anlatılıyor 2 yaş sendromları içim bi tuhaf oldu kuzucuklarınıza bol öpücükler :KK15:

X