2015 Ocak/Şubat Dondurulmuş Embriyo Transferi Yaptıracaklar

amanda29

Guru
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
2.182
1.969
Merhaba Arkadaşlar

Benim gibi birçok arkadaşın Ocak / Şubat ayında dondurulmuş embriyoları ile yollarına devam edeceğini biliyorum... Bu konuda bilgi paylaşımını ve tedavi detaylarını bir başlık altında toplamak ve "ice baby" anne adaylarının sıcak ilişkiler kurmasını ümit ederek bu topiği açmak istedim...

İŞTE TÜM ADAYLARIN ANNE OLMASI DİLEĞİ İLE OLUŞTURDUĞUM LİSTE :KK36:
E eskisehir 25Antalya16 Aralık06 Ocak15 Ocak :anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 29İzmir Euro Fertil22 Aralık08 Ocak19 Ocak (ikiz):anneadayı::emir_bebek::emir_bebek:
E eskisehir 30Antalya Tüp Bebek23 Aralık12 Ocak20 Ocak (2 Emb) :anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 28Adana?12 Ocak22 Ocak (2 Emb):KK19:
E eskisehir 29Adana Ankada25 Aralık13 Ocak23 Ocak:anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 26Pembe Mavi Bursa28 Aralık14 OcakÇözülmede SorunİPTAL
E eskisehir ?Maslak Acıbadem ?15 Ocak26 Ocak :KK19:
E eskisehir 22Euro Fertil 1 Ocak15 Ocak27 Ocak (2 Emb) :KK19:
E eskisehir ?Adana Acıbadem ? 16 Ocak28 Ocak:KK19:
E eskisehir 29İzmir Dr.İsrael27 Aralık20 Ocak30 Ocak (2 Emb) :KK19:
E eskisehir 33Bahçeci Fulya29 Aralık17 Ocak 31 Ocak (İkiz):anneadayı::emir_bebek::emir_bebek:
E eskisehir 37Bahçeci Fulya3 Ocak17 Ocak 31 Ocak (ikiz):anneadayı:
xenforo-smilies-kk46.gif
xenforo-smilies-kk46.gif
E eskisehir 30Bahçeci Fulya02 Ocak19 Ocak03 Şubat:anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 28Bahçeci Fulya05 Ocak22 Ocak7 Şubat:anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 29Malatya Doğu Fertil07 Ocak26 Ocak07 Şubat (1 Emb):anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 35Ege Ünv.08 Ocak29 Ocak09 Şubat (2 Emb):anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 30M.Park B.Evler 10 Ocak28 Ocak09 Şubat (1 Emb):KK19:
E eskisehir 31Bahçeci Umut?29 Ocak10 Şubat
xenforo-smilies-kk19.gif
E eskisehir 40Bahçeci Umut14 Ocak31 Ocak12 Şubat (2 Emb):anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 28Yurtdışı17 Ocak 04 Şubat13 Şubat:KK19:
E eskisehir 26Medicana Beylikdüzü13 Ocak03 Şubat13 Şubat (2 Emb):KK19:
E eskisehir 33Malatya F.Ersen14 Ocak02 Şubat14 Şubat (2 Emb):KK19:
E eskisehir 34Maltepe Ünv.19 Ocak05 Şubat16 Şubat:KK19:
E eskisehir 36Eurofertil?07 Şubat19 ŞubatKimyasal Gebelik
E eskisehir 40İsrael Aruh/İzmir20 Ocak11 Şubat23 Şubat(1 Emb):KK19:
E eskisehir 37İrenbe Tüp28 Ocak12 Şubat23 Şubat:KK19:
E eskisehir 27Bahçeci Umut?13 Şubat25 Şubat:anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 35Memorial Şişli30 Ocak16 Şubat25 Şubat (2 Emb):anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 30Bahçeci Fulya27 Ocak19 Şubat27 Şubat (1 Emb):anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 37Ankara Medicana?17 Şubat02 Mart (2 Emb)?
E eskisehir 40Bahçeci Fulya31 Ocak18 Şubat03 Mart (2 Emb):anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 29Ankara31 Ocak18 Şubat02 Mart (1 Emb):KK19:
E eskisehir 30Maslak Acıbadem? ?03 Mart14 Mart (2 Emb)
E eskisehir 25Bahçeci Diyarbakır03 Şubat21 Şubat05 Mart:KK19:
E eskisehir 28Medipol Mega03 Şubat21 Şubat05 Mart (2 Emb):anneadayı::emir_bebek::emir_bebek:
E eskisehir 32Ankara T.B.11 Şubat24 Şubat07 Şubat (2 Emb):KK19:
E eskisehir 25Anadolu Sağlık Merkezi 03 Şubat24 Şubat08 Mart (3 Emb):KK19:
E eskisehir 30Bahçeci Diyarbakır08 Şubat25 Şubat08 Mart (3 Emb):KK19:
E eskisehir 30Medistate10 Şubat27 Şubat11 Mart:KK19:
E eskisehir 30Özel İzmir22 Şubat09 Mart21 Mart (2 Emb?):anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 28Bursa Art?09 Mart21 Mart (3 Emb):anneadayı::emir_bebek:
E eskisehir 27Maslak Acıbadem25 Şubat17 Mart26 Mart ?
E eskisehir 34?????
E eskisehir ??????
E eskisehir ?Bahçeci Fulya ??? ?
E eskisehir ?Dr.Faruk Buyru ??? ?
E eskisehir 30Bahçeci Fulya????
E eskisehir 24?????

[TD] ÜYE [/TD]
[TD] YAŞ [/TD]
[TD] MERKEZ [/TD]
[TD] BAT/SAT [/TD]
[TD] TRANSFER [/TD]
[TD] TEST [/TD]
[TD] SONUÇ [/TD]
[/TR]
[/TR][/td]
[TD][TR][TR][/tr][/tr][/td]

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar

Benim gibi birçok arkadaşın Ocak / Şubat ayında dondurulmuş embriyoları ile yollarına devam edeceğini biliyorum... Bu konuda bilgi paylaşımını ve tedavi detaylarını bir başlık altında toplamak ve "ice baby" anne adaylarının sıcak ilişkiler kurmasını ümit ederek bu topiği açmak istedim...

İŞTE TÜM ADAYLARIN ANNE OLMASI DİLEĞİ İLE OLUŞTURDUĞUM LİSTE :KK36:

NICK------------------ MERKEZ------------BAT-----------TRANSFER-----------TEST
1. amanda29 amanda29 -----------Şişli Memorial-----------28 Ocak

Merhaba cnm topiğin hayırlı olsun hepimize uğur getirsin inşşşşş
benide eklermisin
bahçeçi fulya 05 ocak bat
dondurulmuşlarla denicez kısmetse cnm 5 ocakta estrofem kullanmaya başladım
bakalım hayırlısı

Ben test Gününü bekliyorum 8hucreli dındurulmuş embriyom vardı çözülünce 12hucreli olarak transfer edildi test tarihim 14ocak neden Ümitsizlik bilmiyorum ilk gun merdiven çıktım Yanlışlıkla vajinal jeli süreyim derken karın kaslarımı gerdim ayaklarımı kıvırarak oturdum sanki bunlardan dolayı tutmaz gibi geliyo

merhaba arkadaşlar.. beni de ekler misiniz listeye yaş 26 bursa pembe mavi hastanesi 29 aralıkta tedavim başladı transfer henüz belli değil.. 2 tane buzdan savaşçım annelerini bekliyor..

Hepiniz Hoşgeldiniz ve umarım hepimiz Hoş bir şekilde Anneler topiğine transfer oluruz :)

Merhaba cnm topiğin hayırlı olsun hepimize uğur getirsin inşşşşşbenide eklermisin
bahçeçi fulya 05 ocak bat
dondurulmuşlarla denicez kısmetse cnm 5 ocakta estrofem kullanmaya başladım
bakalım hayırlısı

Elbette eklerim bunun için buradayım :)))) Yaşını da yazarsan eksiksiz devam ederiz canım...

bende varim :)
yas 30 fulya bahçeci 2 ocak bat transfer sanirim 19 ocak insallah

Ekledim canım, inşallah hep pozitif sonuç yazmak nasip olur bana...

Ben test Gününü bekliyorum 8hucreli dındurulmuş embriyom vardı çözülünce 12hucreli olarak transfer edildi test tarihim 14ocak neden Ümitsizlik bilmiyorum ilk gun merdiven çıktım Yanlışlıkla vajinal jeli süreyim derken karın kaslarımı gerdim ayaklarımı kıvırarak oturdum sanki bunlardan dolayı tutmaz gibi geliyo

Canım hayırlı olsun transferin inşallah hayırlı haberler verirsin bizlere... Listedeki bilgileri yazarsan senide hemen ekleyeyim listeye... İpi ilk sen göğüsleyeceksin şimdilik...

merhaba arkadaşlar.. beni de ekler misiniz listeye yaş 26 bursa pembe mavi hastanesi 29 aralıkta tedavim başladı transfer henüz belli değil.. 2 tane buzdan savaşçım annelerini bekliyor..

Canım İnşallah başarılı bir transfer olur ve bebişlerine en kısa zamanda kavuşursun... Listedeki bilgilerini tam yazarsan ekleyeyim listeye...

Hepiniz Hoşgeldiniz ve umarım hepimiz Hoş bir şekilde Anneler topiğine transfer oluruz :)

Elbette eklerim bunun için buradayım :)))) Yaşını da yazarsan eksiksiz devam ederiz canım...

Ekledim canım, inşallah hep pozitif sonuç yazmak nasip olur bana...

Canım hayırlı olsun transferin inşallah hayırlı haberler verirsin bizlere... Listedeki bilgileri yazarsan senide hemen ekleyeyim listeye... İpi ilk sen göğüsleyeceksin şimdilik...

Canım İnşallah başarılı bir transfer olur ve bebişlerine en kısa zamanda kavuşursun... Listedeki bilgilerini tam yazarsan ekleyeyim listeye...
eksik bi transfer tarihim var onu da bilmiyorum:)

teşekkür ederim.. birbirimize umut oluruz inş. bu topicte herkesin anne olduğunu duyarız inş..

İnşallah canım... Ben çok şükür ki 2010 Mart ayında Anne olma şerefine layık görüldüm (tüp bebek) ...
Aralık 2014'ü negatif bir tüp bebek tedavisi ile geride bıraktım ve şükür ki 6 adet dondurulmuş 5.gün embriyom ile inşallah Ocak sonu yoluma devam edeceğim... Allah hepimizin hakkında hayırlısı ne ise onu nasip etsin...

resimdeki kızın mı? ayyyy çok tatlı maşallah.. allah analı babalı büyütsün.. en yakın zamanda da kızını bi kardeş nasip etsin inş..

Yaşım 30 izmirden öze
yaş 30 il izmir özel muayene ama laba
Ben test Gününü bekliyorum 8hucreli dındurulmuş embriyom vardı çözülünce 12hucreli olarak transfer edildi test tarihim 14ocak neden Ümitsizlik bilmiyorum ilk gun merdiven çıktım Yanlışlıkla vajinal

YAŞ 30 İzmir'de özel muayenede tedaviye başladım labovuator olarak doktor Ege tup bebek merkezini kullandı Hayırlısı adetin 14.gunu transfer oldu 02 Ocak test tarihi 14 Ocak Hayırlısı dinleniyorum

Tabii yaa unutmusum :) yaşım 28 cnm

slm canim topiğin hayirli uğurlu boooooollll bebeisli olsun insallllaaaah:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

amanda29 amanda29 seninle beraber aralikta negatifim olmuştu hatirlarsan eger bilmiorum,22 aralikta adet oldum simdi dondurulmuşumla yeniden deneyecez Allah im nasip ederse inşallah,yas 28,benimde bir oğlum var ,kardeş istioruz Yarabbim nasip etsin cümlemize

10 ocakta transferiiiimmm olacak Allah nasip kismet ederse...

amanda29 amanda29 seninle beraber aralikta negatifim olmuştu hatirlarsan eger bilmiorum,22 aralikta adet oldum simdi dondurulmuşumla yeniden deneyecez Allah im nasip ederse inşallah,yas 28,benimde bir oğlum var ,kardeş istioruz Yarabbim nasip etsin cümlemize

Canım hatırlıyorum maalesef ama o günler geride kalsın ve bu tedavide herkesin yüzü gülsün istiyorum...
İnşallah hayırlısı ile muradımıza ereceğimizi düşünüyorum canım...

Yavrularımız gibi bizi donduran bu soğuk günden hepinize GÜNAYDIN...
Aranızda daha önce dondurulmuş tedavisi gören veya şuanda tedavi aşamasında yol almış arkadaşlar,
tedavi akışı ne şekilde oluyor biraz bilgi verebilirler mi?
Adetin kaçıncı günü başlanıyor, hangi ilaçlar kullanılıyor, muayeneye kaç kez gidiliyor, adetin kaçıncı günü transfer oluyor gibi kafamda binlerce soru var :) beni bu konuda aydınlatır mısınız buz bebiş anneleri :KK48:

X