2016- 2017 Trabzon gelinleri!!!

Nur571

Trabzon'lu Sindirella
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
3
0
Selamun Aleykum sevgili gelin ve gelin adayları Hoppa
Ortak noktamız; hepimizin düğün heyecanı ve çeyiz telaşı var. Bu konuyu açmaktaki amacım benimde Trabzon'lu bir gelin adayı olmam ve fikir almak istediğim birçok konu var. Başlıca konumuz ise çeyiz tabi :KK25: Herkes kendi için en iyisini en güzelini ister fakat o konuda yeterince bilgi sahibi olmadığımızda yanlış kararlar vermemizde kaçınılmaz oluyor. Bense bu hataya düşmek istemeyen ve gelinlerimizin tecrübelerinden yararlanmak isteyen biriyim. Burada evli ablalarımızdan edindikleri tecrübelerle bize önerilerde bulunmalarını rica ediyorum. Aynı zamanda gelin adaylarımızla fikir alışverişi yapalım istiyorum fakat çoğunluğu Trabzon'lu gelin adayları oluşturur umarım çünkü aradığını bulmak isteyen bir Trabzon'luya en iyi yine bir Trabzon'lu yol gösterir :KK5:

Herkesin bilgi sahibi olduğu yada tecrübe edindiği farklı konular var. Birbirimize deneyimlediğimiz noktalarda yardımcı olalım :KK66: Nişanlandığımdan beri çeyiz hakkında sürekli araştırma yapıyorum bende, edindiğim bilgilerle sorularınız doğrultusunda size cani gönülden yardımcı olmaya çalışacağım arkadaşlar. İstediğinizi sorabilirsiniz :KK68:Bildiğim birşeyse seve seve tavsiye veririm. Konu içinde yakaladığımız indirimleri, severek aldığımız çeyizlerimizi, tavsiyelerimizi, sorularımızı, sorunlarımızı, önerilerimizi paylaşalım. Şimdiden nacizane tavsiyelerini bizden esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın:KK15:

X