2016 da şark görevini yapan yapacak asker-polis eşleri

O nasıl oluyor canım ya gecicimi yo bende bir şey yok ama zaten tayinler açıklanacak geçici ne oluyor bu vakitte ama aylar öncesinde eşimin iki arkadaşı ağrıya çıkmış gitmişlerdi ama şuan için hiç duymadım ve garipsedim anlamadimmmm

O nasıl oluyor canım ya gecicimi yo bende bir şey yok ama zaten tayinler açıklanacak geçici ne oluyor bu vakitte ama aylar öncesinde eşimin iki arkadaşı ağrıya çıkmış gitmişlerdi ama şuan için hiç duymadım ve garipsedim anlamadimmmm

Canm bende bilmiyorum dun aramislar personelden gecici gorev ile bitlis e tayininiz cikti demislwr pazartesi netlescek hersey bakalim :KK43:

Evet canim guzel bir ilce ama bugun sabah 10 da polis noktasina saldiri oldu araba ile gelmisler sükur birsey yok 4 terorist öldürülmüs sanirim tatvan da karisacak

Aman Allahım :KK43: Rabbim korusun inşallah hepsini Rabbim zeval vermesin inşallah polisimize askerimize. Ya burası tam sakinleşti diyoruz bi olay oluyo kocam da Sur'da gorevli bağlarda operasyon olacakmış

Aman Allahım :KK43: Rabbim korusun inşallah hepsini Rabbim zeval vermesin inşallah polisimize askerimize. Ya burası tam sakinleşti diyoruz bi olay oluyo kocam da Sur'da gorevli bağlarda operasyon olacakmış

Allah ım bütün askerimizi polisimizi korusun gercekten cok zor ailelerinden uzak canları tehlikede bir an evvel bitsin artık bu olaylar :KK43: esin ozel harekatmiydi canm senin

Kızlar hepimize hayırlı olsun kalbim çıkacak yerinden mübarek kocam akşam gelince söylicem diyor cildiricam ya meraktan yok böyle bir şey offfff

X