2016 Ekim Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

OY: 135 43,5%
  • oğlumuz geliyor

OY: 155 50,0%
  • ikiz kızlarımız olacak

OY: 6 1,9%
  • ikiz oğullarımız olacak

OY: 3 1,0%
  • ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

OY: 4 1,3%
  • üçüzlerimiz olacak

OY: 7 2,3%

• Ankete Katılan
    310
Ann
Merhaba arkadaşlar 12.10.2016 bir kızım dünyaya geldi ayaklarında anne karnındaki pozisyonu dolayısıyla içe dönül doğdu 5 aylık masaj sonrası düzeldiği söylendi ama yaşına kadar emeklemedi poposunun üzerinde elleriyle gidiyordu bu arada hiç bir sağlık sorunumuz olmadı gelişimide çok iyi ama yürümek istemiyor yaşında hızla emeklemeye başladı şimdi ise 25 gündür tutunup ayağa kalkıyor ama ellerini hiç bırakmıyor adım atmakta istemiyor durumu böyle olan veya bunu yaşamış varmı nöroloğa götürmelimiyim yoksa beklemelimiyim şuanda tam 17 aylık 85 cm 11.5 kg bilgilerinize ihtiyacım var.[/QUOTE

Annemin amcasının oğlu tam 5 yaşında yürümüş.hicbir sağlık problemi falan da yok.ben de geç yürüyüp geç konuşan çok duydum
Ama bence siz goturun gene de doktora içiniz rahat eder.insallh yürür en kısa zamanda.

merhaba arkadaşlar, ben ağustos annesiyim, kızımın doğum günü için fikir arıyorum. ilk doğum gününü kutladınız mı? ne giydi bebeğiniz?nasıl bir konsept yaptınız? kaç kişi çağırdınız?

merhaba arkadaşlar, ben ağustos annesiyim, kızımın doğum günü için fikir arıyorum. ilk doğum gününü kutladınız mı? ne giydi bebeğiniz?nasıl bir konsept yaptınız? kaç kişi çağırdınız?
Kız olduğu için papatya konsepti yapabilirsiniz ben oğlumda yakın akrabaları cagirdim dedeler nineler halaları amcaları dayıları teyzeleri oğlumun e bayağı bir kişi ediyor zaten. Papatya li şeker hamurlu pasta mesela o şekil kurabiyeler süslemeler falan çok tatlı olur kıyafette yine öyle uyan bir şey alirsiniz

Merhaba ekim anneleri kimse yokmuzu dogumgunlerimiz aşılarımız yaklaşıyor buarada benim oğluma bir sinir geldi sanırsam 2 yaş sendromu sizde durumlar nasıl

Merhaba ben haftaya işe başlayacağım için dün sutten kestim..ama çok morelim bozuk..acaba ikibucuk yaşına kadar beklersemiydim diye..sizlerde emzirme ne alemde.. bebekler iniz nasil

Merhaba ben haftaya işe başlayacağım için dün sutten kestim..ama çok morelim bozuk..acaba ikibucuk yaşına kadar beklersemiydim diye..sizlerde emzirme ne alemde.. bebekler iniz nasil
Ben 15 aylıkken kestim çok ısırıyordu yara yaptığı için mecburen bardağa alıştırdım şu an bardaktan kendi icio

Herşey e aglıyo bağırıyor.kendini yerler e atıyor istedi gi olmayınca.aglasin nasıl olsa susacak yapmayınca diyorum ama susmuyor sonunda ben pes ediyorum sanırım bu iki yaş sendromu olduğunu gösteriyor

Herşey e aglıyo bağırıyor.kendini yerler e atıyor istedi gi olmayınca.aglasin nasıl olsa susacak yapmayınca diyorum ama susmuyor sonunda ben pes ediyorum sanırım bu iki yaş sendromu olduğunu gösteriyor
Evet bizdede şu an aynı sorun var abisine vuruyor izin vermiyorum kendine vuruyor yere falan atiyo kendini ama birşey farkettim ki eğer o hareketten sonra sarsılırsam dediğini yaparsam tekrar yapıyor kullanıyor beni. Umursamazsam tekrar yapmıyor

Bizimkinin dün dogumgunuydu artık resmen iki yaşında ama sendrom 3-4 aydır bizle... Çok fena ağlama krizleri falan var,kendini yere atmalar falan çok değişti huyu...

İşte bu yapılan hesabı hıc anlamıyorum bu durumda benım adetım 5 şubatta mı gecmıs oluyor :KK70: e haftalarımız gerılemesın ama ne guzel gun be gun selametteyız
Arkadaslar benim gibi bir duruma düştünüz mü hiç benim reglim 18 ekimdi kasım oldu regli olmadım kasımın 20 kan verdim negatif çıktı biraz bekledim eczaneden uygun fiyatlı idrar aldım 26 yaptım hafif silik çıktı bu sefer pahalısından aldım tekrar silik çıktı 27 kasımda hastaneye gittim acile kan verdim akşam saat 10:30 sonucum 11-45 çıktı 159.8 böyle bir durumla karşılaşan varmı ? Doktorlar 12-14 de yumurtladıgımı söylediler sizin böyle basınıza geldimi ?

X