2016 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    306
Kendi isim oldugu icin calismak zorundayim sagolsun arkadaslar yardimci oluyorlar yinede yogun calisiyorum..hazirliklarimi tamamlayamamaktan korkuyorum insallaj vaktinde gelir..seninkini kuveze aldilar mi
Evet küvezde kaldı 5 gün benimde kendi is yerim oldugu icin mecburen gitmistim

Kizlar sorum olacak dolaptaki anne sutumu isittigimda nekdar dayanır bazen icemior digerimi telef etmek istemiyorum nrk adat sure olabilir kaç defa daha isitabilirim acaba kaç saat
Daha dayanır
Dısarda 3 saat kalabilir dolabın altinda 3 gun buzlukta 3 ay

Yok canım olmadı daha. Tüm gün boyunca yürüdüm, pilates topundan inmedim.Yarın tekrar nst ve ultrason kontrolü sonrasında detaylı konusacağız doktorumla. İlaç olayına girmeden önce biraz daha beklemek istediğimi söylicem sanırım. Bu karar ne kadar zormuş

Canim benim bebek de kanala inmemisti suni sanciyla baslatilacakti dogum. Ama ben bi gun once ablam camlarimi silerken ona bezleri sktm kovaya egilip egilip kalktim ve ertesi gun bebek kanala inmisti agrilarim basladi ve normal dogum yaptim. Egilip kalkmayi dene ama belden egilerek degil bacaktan egilip kalk

Canim benim bebek de kanala inmemisti suni sanciyla baslatilacakti dogum. Ama ben bi gun once ablam camlarimi silerken ona bezleri sktm kovaya egilip egilip kalktim ve ertesi gun bebek kanala inmisti agrilarim basladi ve normal dogum yaptim. Egilip kalkmayi dene ama belden egilerek degil bacaktan egilip kalk
Sağol canım tavsiyen için onu da deneyeyim:) bebek kanala indi doğum pozisyonunda ama işte hala ses yok

Kızlar bugün bizim de 1 aylık kontrolümüz ve kalça ultrasonumuz vardı. Çıkıklık yok çok şükür. Kilo alımı doktora göre iyi olmakla birlikte bana göre çok az:KK43: sadece 610 gr almış. Moralim bozuldu:KK43: karnımdaki kadar iyi besleyemedim. Belki de sütüm kesiliyor artık. Çok taktım kafaya ya. Yarından itibaren boza alıp hergün içeceğim. Her ağladığında da meme vereceğim. İlk 15 gün öyleydi iyi kilo almıştı. Sonra ağlasa da 2 saat geçmeden vermedim, hem sütüm azaldı, hem bebişim kilo almadı:KK43:

X