2016 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    306
Kızlar sağdığım sütü iki gün dolapta beklettikten sonra bugün çıkarıp sıcak suya biberonu koydm ısındı bir saat içinde içirdm. Sizler nasıl yapıyorsnz sağdığnz suyu acaba doğrumu yapıyorm ben ya:/

Kızlar sağdığım sütü iki gün dolapta beklettikten sonra bugün çıkarıp sıcak suya biberonu koydm ısındı bir saat içinde içirdm. Sizler nasıl yapıyorsnz sağdığnz suyu acaba doğrumu yapıyorm ben ya:/

aynen oyle yapiyoruz.. ben de sorayim pazar gunu sagdigim sutu bugun ben 40 kontrolune gidince verecekler diye dolaba koymustum. ama ben gelene kadar uyumus bocuk gerek kalmamis. sut posetine koyup dondurdum. 2 gun dolapta kalmis sutun dondurulmasinda bi sorun olur mu acaba?

Yok canım olmadı daha. Tüm gün boyunca yürüdüm, pilates topundan inmedim.Yarın tekrar nst ve ultrason kontrolü sonrasında detaylı konusacağız doktorumla. İlaç olayına girmeden önce biraz daha beklemek istediğimi söylicem sanırım. Bu karar ne kadar zormuş

Kizim 43 haftalik dogmustu acele etmedim sabirla bekledim kendiliginden sancim basladi..kontrollere duzenli gidiyordum hersey yolunda gittigi icin acele etmemistim..vakitlice saglikla bebegini kucagina alirsin insallah

Arkadaşlar kalça ultrasonu için bize 2 ayın bitmesi gerekiyor dedi 26 Ağustos doğumlu kızıma 8 Kasım da gün verdiler siz hep çektirmişsiniz ben geç kalmış olmayayım.var mı çektirmeyen
benim kizimda 26 agustos dogumlu 30 eylulde film cektirdim ben...ilk ay cektirmek onemli aslinda Allah korusun sorun varsa ilk aylar mudahele onemli...ben yinede iki bez kullaniuordum cok sukur sorun cikmadi...bezi kalin tutmak gerekliymis altini degistirirkende bezi altina koyacakmisiz ayaklarindan tutup kaldirmak ta kalca cikikligina yol acabiliyormus

cmm senin kziin makat gelisliydi demi...sen her ihtimale karsi kalin bez kullan..ins bir sorun cikmaz..bacak bogumlari esitse sorun yokmus
Evet canim makat gelisli :KK43: önden de bakiyorum çevirip arkadanda ayaklarını birlestirip bakıyorum hersey eşit gibi duruyor. Bu arada kalin bez kullan derken o nasil oluyor ? Netten baktim bez bagladiktan sonra bi bez koyup zibini mi giydirmek lazim. O cift bez olayini da anlamadim nette dogru duzgun birsey yok.Korktuğum başıma gelmez umarim

Son düzenleme:
Arkadaşlar kalça ultrasonu için bize 2 ayın bitmesi gerekiyor dedi 26 Ağustos doğumlu kızıma 8 Kasım da gün verdiler siz hep çektirmişsiniz ben geç kalmış olmayayım.var mı çektirmeyen

ben varım canım 12 ağustos ta doğduk 18 kasım da :KK43: ve çok korkuyorum

Biz canim cektirmedik bizim doktor da ikinci ayin bitiminde getir dedi

1 aylık tam anlaşılmayabilir dendi o yüzden 2 ayın dolması lazımmış. Bende birleştirip bakıyorum bacaklarını üst boğum eşit gibi ama allta küçük boğum var biri geniş biri dar eşit olmuyor bilmem anlatabildim mi foto yüklense atarım da yüklenmiyor

S
Canım tanışarsak sorduğum o degıl mesela ısttım ıcmedı bebek sutū diyelim sonrasında tekrar ısıtıp verebılme saatı kadardır ??? Şutum zaten az atmak ıstemıom sagdıgımıda
sakın tekrar ısıtmayın bebeginiz 3 saat icinde icti icti icmediyseniz atmak zorundasiniz malesef bozuluyor cunku

Aynen arkadaşın sorusuna bn de katılıyorum tekrar ısıtılabilir mi ? Sağdım dolaba koydum çıkardım ılıttım emdi kaldı diyelim tekrar dolaba konur mu bilginiz var mıı
Hayir tekrar ısıtılmaz dolaba da konmaz bu bilgileri kızım küvezdeyken hemsireler anlatmsti oda sıcaklignda 25 derecede 3 saat disarda kalir eger bitmediyse atılir maleseff ben oyle cok süt döktüm :KK43:(

Evet canim makat gelisli :KK43: önden de bakiyorum çevirip arkadanda ayaklarını birlestirip bakıyorum hersey eşit gibi duruyor. Bu arada kalin bez kullan derken o nasil oluyor ? Netten baktim bez bagladiktan sonra bi bez koyup zibini mi giydirmek lazim. O cift bez olayini da anlamadim nette dogru duzgun birsey yok.Korktuğum başıma gelmez umarim
bez bagladiktan sonra ustune bir bez daha koyuyorsun... ben doktora sordum dogru bir yaklasim dedi onlem amacli...zaten simdi kalca cikigi olursa cift bezle tedaviye basliyorlar 1 ay sonra kontrol oluyor

X