2016 Mayıs Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    364

CadiKazani

pure love
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
6.796
2.197
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 01-05-2016

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba bende 2016 mayıs annesi olmak istiyorum. 2016 şubat annesi olacaktım ama bebek gelişmediği için kürtaj oldum. doktorum ilk adetten sonra yeniden deneyebilirsin dedi. İnşallah ağustos başı gibi adet olursam mayıs annesi olurum.

Bende 1,5 ay önce ölü bebek doğurdum 2016 mayıs annesi olmayı düşünüyorum inşallah olur: )

KIZLAR ELİMDE BEBEK BAKIMI İLE İLGİLİ KİTAPLAR VAR HEPSİ YENİDEN FARKSIZ İLGİLENEN OLURSA MESAJ ATABİLİR.
1-Tracy Hogg Ebeveyn Cankurtaran Seti / Gün Yayıncılık
2-Akıllı Bebekler Akademisi (Bebekler için Beyin ve Çoklu Zeka Geliştirme Rehberi)
3-Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler? IMG_20150530_222955.jpg IMG_20150530_223003.jpg IMG_20150530_223044 - Kopya.jpg

KIZLAR ELİMDE BEBEK BAKIMI İLE İLGİLİ KİTAPLAR VAR HEPSİ YENİDEN FARKSIZ İLGİLENEN OLURSA MESAJ ATABİLİR.
1-Tracy Hogg Ebeveyn Cankurtaran Seti / Gün Yayıncılık
2-Akıllı Bebekler Akademisi (Bebekler için Beyin ve Çoklu Zeka Geliştirme Rehberi)
3-Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler?
IMG_20150530_222955.jpg IMG_20150530_223003.jpg IMG_20150530_223044 - Kopya.jpg

Bende 2016 Mayıs annesi olmak istiyorum Allah nasip eder inşallah.geçen sene evlendim nisanda hamile kaldım kimyasal gebelikmis bir ay sonra yeniden hamile kaldım hersey yolundaydı ama kalbi durdu 9haftalikken korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan ama yeniden istiyorum hamile kalmak iki ay Korun demişti doktor iki ay doldu inşallah yeniden sağlıklı hamilelik yaşarım Rabbim banada nasip etsin anne olmayı

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 19-05-2016

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Bir diğer önemli konu ; Burada grup oluşumundan sonra Facebook grupları kurulmaya başlanıyor. Bu tür grupların kurulmasına asla karşı değiliz fakat facebook grubu kurulduğu zaman Facebook üzerinde kendini deşifre etmek istemeyen üyelerimiz bu gruba katılamıyor, katılmıyor. Bu süreç sonrasında burada paylaşım azalıyor azalıyor ve burada paylaşım yapacak üyelerimiz de maalesef bu başlıktan soğuyup başlığı terk ediyor. Bu konuda çok ciddi şikayetler alıyoruz. Bu sebeple Facebook grubu kurup buradan yönlendirme yapan üyelerin profilleri önce uyarılacak, bu gruplara davete devam edilmesi durumunda ise üyelikleri tamamen kapatılacaktır.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

Selamlar, ben bgn hamile olduğumu öğrendim:nazar::KK200::anneadayı: kismet olursa insallah Rabbim nasip ederse 2016 mayis annesi adayiyim :KK200:

Buarada Kazen Kazen hamilelik takvimi çıkmadı yani olmadı bende yazılanların aynısı yaptım halbukio_O acaba tlfdan girdiğim için midir o_O yardimci olabilirsen çok sevinirim:anneadayı::KK36:
tebrikler hayırlı olsun sat. nezamandı idrar testiyle mi öğrendin regl gecikince? bende bekliyorum şuanda da

Adetime 1 2 gun var.tatile cikiyoruz. Ters bi zamanlama oldu ama bakalim ne olacak.
Tek farkettigim ellerde sisme oluyor. Bide ani hareketlerde kasiga agri saplaniyo

tebrikler hayırlı olsun sat. nezamandı idrar testiyle mi öğrendin regl gecikince? bende bekliyorum şuanda da
Saol cnm darısı isteyen herkese inşallah evet ıdrarla öğrendim sat 18temmuz adetime 4 gün kala erken gebelik negatifti 3gün sonra pozitif çıktı Rabbime şükürler olsun pzt Dr gitcem bakalım hayırlısı inşallah sorunsuz sağlıklı bi hamilelik gecirir im ve hayirlisiyla sağlıklı bebişim olur:KK200::nazar::anneadayı:

Benim bat.da 7 eylul. Ama gebe olduğumdan şupeleniyorum. İnnlllh bu topiğin annesi oluruz hepimiz bayanlar
Hadi inşallah cnm hayırlısı olsun:KK68:

Adetime 1 2 gun var.tatile cikiyoruz. Ters bi zamanlama oldu ama bakalim ne olacak.
Tek farkettigim ellerde sisme oluyor. Bide ani hareketlerde kasiga agri saplaniyo

Hadi hayırlısı inşallah cnm :KK68:

Saol cnm darısı isteyen herkese inşallah evet ıdrarla öğrendim sat 18temmuz adetime 4 gün kala erken gebelik negatifti 3gün sonra pozitif çıktı Rabbime şükürler olsun pzt Dr gitcem bakalım hayırlısı inşallah sorunsuz sağlıklı bi hamilelik gecirir im ve hayirlisiyla sağlıklı bebişim olur:KK200::nazar::anneadayı:

Hadi inşallah cnm hayırlısı olsun:KK68:

Hadi hayırlısı inşallah cnm :KK68:
canım sen ilk haftadan nasıl oğrendin ki :KK57: :KK57:

X