2016 Mayıs Annelerinin Bebek Alisverisleri(Resimli)

Coook teşekkür ederim tatlım:KK15: ayy sığmaz mı ki yaa neyse bi gelsin de şifonyer bakarım olmazsa alırız artık:KK48:
Çantanın boyu 54 yüksekliği de 38 cm canım. Maviden aldim ben mağazasında varsa ordan inceleyebilirsin derisi falan cok hosuma gitti yumuşacık. Bordo rengi de vardı.
İyiymiş ya fotoda küçük duruyodu çok güzel aklımda olsun.ben bi tane adidas bi tanede nike da beğendim fiyatlarıda 100-120 arası çok uçuk değil onlar olmazsa seninkinden alırım:KK66:bana sığmaz gibi geldi daha alırsın bişeyler gelende olur.yer sıkıntın yoksa yeter tabi bizde yer sıkıntısı var ondan hem dolap hem şifonyer alcaz inşallah.

Valla eşim bi gunde hallederiz sen liste yap gidince unutmayalım alırız diyo annemde onla aynı fikirde bende onlara güveniyorum bakalım ins herşey hesap ettiğimiz gibi olur :) ben sadece beşik alcam onuda kv alcak bekliyoruz bebek arabası almiycaz ilk etapta pusetide arkadaş verecek yepyeni almayın dedi yazın puset ve kanguru ile idare ederiz düşüncesindeyiz kucucuk bebeği arabaya koymam diyo eşim o yuzden sonbaharda alcaz biraz büyüsün düşüncesindeyiz.
Biz de bebek arabasını ne zaman ihtiyaç duyarsak alacağız. O zamana kadar puset ve kanguruyla geçireceğiz taşıma işini.

İyiymiş ya fotoda küçük duruyodu çok güzel aklımda olsun.ben bi tane adidas bi tanede nike da beğendim fiyatlarıda 100-120 arası çok uçuk değil onlar olmazsa seninkinden alırım:KK66:bana sığmaz gibi geldi daha alırsın bişeyler gelende olur.yer sıkıntın yoksa yeter tabi bizde yer sıkıntısı var ondan hem dolap hem şifonyer alcaz inşallah.
Aynen canin ya:KK51:Biz de 76tlye aldık fiyatı cok uygun geldi bu fiyata bebek bakim cantası olarak satilanları begenmemistim. Icine bir sürü sey sıgdırdim ben denemek icin doldurmustum:KK48: yanlarindaki ceplere de 240ml olan biberon sıgdı daha ne olsun :KK59:
Canım ben ilk başta dolap alacaktım ama sonra karar degistirdik 2 yaşına gelince genç odasi alalım dedik. O zaman şifonyer bi yerlerde kullanilir (düz beyaz aldik) ama dolabı odaya uyduramayiz yazık olur. Artık büyük eşyaları (battaniye yorgan falan) bizim dolapların boş yerlerine tikıştıracağız

NicksizYumurta NicksizYumurta Maşallah canım sizde eksik yok fazlası var.

Bu arada o aventler biberon mu? Biberon-emzik henüz almadım ben.
Teşekkür ederim canım daha güzelleri senin prensesinin olsun:KK200:
Evet Aventler biberon biri 120ml biri 240ml. Cam biberon aldik biz her ihtimale karsı lazim olursa diye. Simdi olmazsa bile sonra kullanırız çıksın aradan dedik. Emziklerin ikisi de hediye geldi uclari farklı bakalim küçük hanim begenirse kullanırız :KK48:

Teşekkür ederim canım daha güzelleri senin prensesinin olsun:KK200:
Evet Aventler biberon biri 120ml biri 240ml. Cam biberon aldik biz her ihtimale karsı lazim olursa diye. Simdi olmazsa bile sonra kullanırız çıksın aradan dedik. Emziklerin ikisi de hediye geldi uclari farklı bakalim küçük hanim begenirse kullanırız :KK48:
Hımmmm içimden bir ses hiç biberon alma bilinç altını etkileme diyor:KK47:

Ama geçen baktım bu biberonlar da oldukça maliyetliymiş indirim yakalarsam alayım ben de.

Ama geçen baktım bu biberonlar da oldukça maliyetliymiş indirim yakalarsam alayım ben de.
Ben de kendimi bu memintolar boşuna büyümüyor sütüm olacak bebeğimi emzirecegim biberona ihtiyacim olmayacak diye kosullandiriyorum:KK48: ama bi de gercekler var tabi ya olmazsa diye aldım bakalım. Indirimden alabilirsen daha iyi olur tabi sonucta acil ihtiyac değil. Ebebekte aventin ürünleri indirime girecek gerçi onlar da önce fiyatı arttırıyor sonra indirime girince aynı fiyat oluyor:KK64:

Cooook teşekkürler kuzum amin:KK36:aynen gelsin de bi sonra deterjan alıp yıkama ütüleme faslına gececegim inşallah :KK54:
Şunun şurası 12 haftamız kaldı:KK17:

Senin baya az kaldi canim benim senden nerden baksan 1 ay fazlam var :KK19: bende subat sonu gibi getirdiklerimi yikar utuler kaldiririm dedim simdilik koydum icine topluca dursun diye :KK19: canim ikeada hurc var bir tane dur bulursam atayim fotosunu ben ondan alip büyük olanlari ona koyup kendi dolabimda bir yere koyacag devamli kullanacaklarim sifonyerimde duracak istersen sende öyle yap :KK60:

Kizimin sifonyeri yastigi vve kapi süsü birde hediyeliklerimiz buradada dursun dedim En Büyük KK:KK200:

Eklentiler

• IMG_20160202_150501.jpg
    IMG_20160202_150501.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 219
  • IMG_20160129_221448.jpg
    IMG_20160129_221448.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 216
  • IMG_20160118_215925.jpg
    IMG_20160118_215925.jpg
    109,4 KB · Görüntüleme: 210
Aynen canin ya:KK51:Biz de 76tlye aldık fiyatı cok uygun geldi bu fiyata bebek bakim cantası olarak satilanları begenmemistim. Icine bir sürü sey sıgdırdim ben denemek icin doldurmustum:KK48: yanlarindaki ceplere de 240ml olan biberon sıgdı daha ne olsun :KK59:
Canım ben ilk başta dolap alacaktım ama sonra karar degistirdik 2 yaşına gelince genç odasi alalım dedik. O zaman şifonyer bi yerlerde kullanilir (düz beyaz aldik) ama dolabı odaya uyduramayiz yazık olur. Artık büyük eşyaları (battaniye yorgan falan) bizim dolapların boş yerlerine tikıştıracağız
Böyle bişey beğendim bende:KK66:biz aydın yakın olunca çok gidiyoruz hafta sonları.ondan bana biraz daha büyük bişey lazım bu da çok büyük değil seninkinden biraz büyük işimi görür rahatlıklaHoppa

Eklentiler

• image.png
    image.png
    115 KB · Görüntüleme: 218
  • image.png
    image.png
    106,3 KB · Görüntüleme: 217
Böyle bişey beğendim bende:KK66:biz aydın yakın olunca çok gidiyoruz hafta sonları.ondan bana biraz daha büyük bişey lazım bu da çok büyük değil seninkinden biraz büyük işimi görür rahatlıklaHoppa

Canim bunlarda çok guzelmis bende bebek bakim cantasi bakacagim inşallah icim sinen birsey bulurum

Canım e-bebekte avent biberonlar 5 şubat cuma %30 indirimde :) haber vereyim dedim. bir de hepsiburada.com da baya hesaplılar oradan bakabilirsin Hoppa gerçekten pahallı Avent natural serisi biberonlar

Canim bunlarda çok guzelmis bende bebek bakim cantasi bakacagim inşallah icim sinen birsey bulurum
Evet canım benim pembeside var çok tatlı:KK200:ama oğluş olduğu için alamam onu:emir_bebek:daha çok çeşit var adidas nike fiyatlarda bebek bakım çantalarıyla aynı.bu arada diğer topiğe yazdım ama görmedin.şifonyerinize bayıldım çok güzel olmuş:KK15:

Evet canım benim pembeside var çok tatlı:KK200:ama oğluş olduğu için alamam onu:emir_bebek:daha çok çeşit var adidas nike fiyatlarda bebek bakım çantalarıyla aynı.bu arada diğer topiğe yazdım ama görmedin.şifonyerinize bayıldım çok güzel olmuş:KK15:

Bakayim tatlim ben adidas ve nike'da alinacaklarda tek canta ve ates olcer kaldi buyuk esyalar haric tabi :KK48:ates olcerdede markaya karar veremedim sen aldin mi yada karar verdin mi :KK51: ayy tatlim arada kaynadimi acaba dur bakayim çok teşekkürler daha güzelleri senin ve pasamizin olsun inşallah:KK19:

Bakayim tatlim ben adidas ve nike'da alinacaklarda tek canta ve ates olcer kaldi buyuk esyalar haric tabi :KK48:ates olcerdede markaya karar veremedim sen aldin mi yada karar verdin mi :KK51: ayy tatlim arada kaynadimi acaba dur bakayim çok teşekkürler daha güzelleri senin ve pasamizin olsun inşallah:KK19:
Canım markaya karar veremedim ama özellik olarak uzaktan ölçer ve kaydedenlerden alıcam.hemşire ve eczacılar eşime özellikle tavsiye etmişler.bi de şu koltukalrı olanlardan alayım diyorum ucuz zaten onlarda.

Senin baya az kaldi canim benim senden nerden baksan 1 ay fazlam var :KK19: bende subat sonu gibi getirdiklerimi yikar utuler kaldiririm dedim simdilik koydum icine topluca dursun diye :KK19: canim ikeada hurc var bir tane dur bulursam atayim fotosunu ben ondan alip büyük olanlari ona koyup kendi dolabimda bir yere koyacag devamli kullanacaklarim sifonyerimde duracak istersen sende öyle yap :KK60:
Iyi yapmissin canim o kadari bile insani mutlu ediyor ben bugün fotograf cektikten sonra kıyafetleri katlarken bile keyif aldım :KK48:
Ben de hurc almayı düşünüyordum canım surekli kullanmayacagım seyler icin sen söyleyince baktım ikeaninki hoşuma gitti buraya bi bakayım güzel bulamazsam ondan siparis ederim artik:KK19:

X