2016 temmuz bebişleri büyüyooor :)

matsiyahoje

bir insan 🤷‍♀️
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2015
8.708
8.197
Merhaba güzel anneler.
9 ay birlikte geçirdik birçok paylaşımlarımız oldu. yeri geldi kv çekiştirdik yeri geldi kocalardan dert yandık. birbirimize her konuda her zaman destek olduk. sonunda hepimiz bebeklerimizi kucaklarımıza aldık. paylaşımlarımıza artık meleklerimizle ilgili tecrübelerimizi de katmaya başladık.
bundan sonra yeni topiğimizde yine hep beraber güzel paylaşımlarla devam etmek dileğiyle...

İlk soru benden olsun o zaman
Ben bebişimi mama destekli emziriyorum inşallah sütüm arttıkça mamayı bırakacağız. Sorum şu: Mama kullanan varsa hangi mamayı kullanıyorsunuz. Bize hastanedeyken Evolvia yazdılar adını hiç duymamıştım ama baya iyi şeyler okudum hakkında.
Ben SMA kullanıyorum canım, büyük oğluma da onunla takviye yapmıştım. Memnunum yani kabızlık vs yapmıyor, günde 1 veya 2 kez veriyorum

İlk soru benden olsun o zaman
Ben bebişimi mama destekli emziriyorum inşallah sütüm arttıkça mamayı bırakacağız. Sorum şu: Mama kullanan varsa hangi mamayı kullanıyorsunuz. Bize hastanedeyken Evolvia yazdılar adını hiç duymamıştım ama baya iyi şeyler okudum hakkında.

Bende mama takviyesi yapanlardanım merak etme gün geçtikçe azalıcak kullanımın ben de ilk başta mama çocuğu mu olacak dedim ama baya baya anne sütü alıyor artık... Bize de Humana yazmıştı doktor ilk günden beri onu kullanıyoruz hiç gaz yapmadı, biz de başka bir şey denemedik açıkçası... En popülerler SMA, Aptamil vs ama Humana'dan çok memnum

Ben SMA kullanıyorum canım, büyük oğluma da onunla takviye yapmıştım. Memnunum yani kabızlık vs yapmıyor, günde 1 veya 2 kez veriyorum
Ben ne kadar vereceğimi ayarlayamıyorum. Emzirdikten sonra kaç cc veriyorsun canım bazen hiç emziremeden verdiğim de oluyor onda kaç cc versem? Oğlum 24 günlük

Bebeğe nazar degdirenlerin gozu ciksin diyebilir miyim:sinirli:Ben dun kalabalik bir ortama girdim. bebegin hemen de basini dik ttabiliyor,kilosu da fazla mi, iki aylik mi, kiz gibi güzelmis cumlelerinden sonra gecenin otuna kadar uyumadi oglum. Ne emdi ne uyudu.agladi...

Ahh yavrum benim her zaman 7 âyetel kursi Felak nas süreleri oku canım nazaran korur inşallah sen okuyamiyorsan esin okusun.bense korkuyorum benim bebegime de çok güzel gözleri çok güzel saçları çok güzel vs bir sürü yorum geliyor

Topigimiz hayırlı olsun bu arada, hiç ayrilmayalim olur mu idilduam idilduam sende gel kuzum

Ben ne kadar vereceğimi ayarlayamıyorum. Emzirdikten sonra kaç cc veriyorsun canım bazen hiç emziremeden verdiğim de oluyor onda kaç cc versem? Oğlum 24 günlük
Can'ım emzirdikten sonra vermiyorum ben, açken ( her daim aç gerçi benim tospik:KK70:) mesela emdikten bir saat sonra falan aranıyor o Zaman veriyorum göğüslerim yara olduğundan dinlenmesi için. 90 cc veriyorum yetiyor.

Kızlar oğluma bi haller oldu üç gündür uyku nedir bilmiyor ve sürekli huysuzluk yapıp ağlıyor :kızgın: kucağımda gezerek veya memede uyuyor yatırınca uyanıyor.Daha şimdi iki lokma bişey yiyebildim sabahtan bu yana, yorgunluktan bayılmak üzereyim :işsiz: dün gündüz toplam 1 saat uyumadı en son gece 1:30 da yorgunluktan bitap düşüp uyudu :KK14: Ne yapacağımı şaşırdım yorgunluk , uykusuzluk ve açlıktan mahvoldum :ruh:

X