2017 Aralık Anneleri

Merhaba tecrubeli anneler bende allah izin verirse 2018 aralik annesi olucam. Size danışmak istedigim bir konu var. Özel muayenehaneye gidipte hastaneye kendi doktorunu götüren var mi? Kaçıncı haftada hastaneyi netleştirmek lazım? Önceden gidip doğum paketi falan mi satin aliyoruz? Bide doktor tek olarak mi geliyor yani ebe falan gittiğimiz hastanenin mi ebesi oluyor? Ayy kafamda deli sorular. Kimse yok çevremde bunlari bilen. Yardimci olursanız cok sevinirim. Hepinize ve bebislere sağlıklı, huzurlu, mutlu günler.

kızlar merhaba aralık 8de anne oldum tanıdınızmı bilemem bebeyime anne sütü veriyorum ama daha regl olmadım hamile kala bilirmiyim?kim böyle durum yaşadı?

Hanımlar benim kızım 19 aralık dogumlu 9 bucuk 10 kiloarası seyrediyor ek gıdayı yeni başladım ne versem bi iki kaşıktan sonra yemiyor siz neler yediriyor nasıl beceriyorsunuz bu arada emeklemek istemiyor yürüteçde oturursa 5 dk iyi geri zamanlarda kucakda oyuncak almak ilgisini çekmek istiyorum nelet almalıyım

Selam kizlar ben 2018 mayis annesiyim. Sizlere sorum.olucak hatirlayanlar lutfen cevap versin bebekleriniz oyuncaklari tutmaya vurmaya ne zaman basladi. Biliyorim hercocuk bir degil ama ayni ayda doganlar yapınca bide ilk bebek evham yapiyorum sanirim. Onun disinda algilari acik etrafla ilgikinbi bebek. Yalniz bu oyuncaklara uzanma esyalara uzanma olayi hala yok. Izliyo sadece. Hatirlayanlar ne zmn baslamisti yazar misiniz

Selam kizlar ben 2018 mayis annesiyim. Sizlere sorum.olucak hatirlayanlar lutfen cevap versin bebekleriniz oyuncaklari tutmaya vurmaya ne zaman basladi. Biliyorim hercocuk bir degil ama ayni ayda doganlar yapınca bide ilk bebek evham yapiyorum sanirim. Onun disinda algilari acik etrafla ilgikinbi bebek. Yalniz bu oyuncaklara uzanma esyalara uzanma olayi hala yok. Izliyo sadece. Hatirlayanlar ne zmn baslamisti yazar misiniz
Selam canım:) senin de dedigin gibi her bebegin gelisimi farklı. Benim bebegim 4. ayında başlamıştı oyuncaklarını tutmaya. O zamanda ona bir oyun halısı almıştık cok oynamıştı onunla.

oglum besinci ayinda tutmaya 7. ayinda birbirine vurmaya basladi onuncu ayi bitti ama hala emeklemiyor ve ben hic evham yapmiyorum elbet gunu gelince hepsi olacak sagligi yerindeyse inanin bunlarin onemi yok

Selamun aleykum
Benim bir sikintim var kardeslerim eşim borclanip bir dukkan acti dukkan iş yapmadi kapatmak zorunda kaldik inanin hem borcumuz var hemde tek kurusumuz yok
iki kizim var biri 34 aylik biri 19 aylik cocuklarimiza süt alamuyoruz

Yardim etmek isteyipte muhtac birini bulamayan kardeslerime sesleniyorum bizim gercekten ihtiyacimiz var Allah rizasi icin. 5 TL yatirsanizda olur bir süt parasi yeter bize

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar merhaba aralık 8de anne oldum tanıdınızmı bilemem bebeyime anne sütü veriyorum ama daha regl olmadım hamile kala bilirmiyim?kim böyle durum yaşadı?

Evet, kalabilirsin
Emzirme ve daha regl olmama döneminde hamile kalınabiliyor, internetde araştırmıştım ben de ,hem de çevremde de şahit olmuşluğum var

Aralık anneleri benim gibi hala adet olmayan var mi ya bebeğim 1 yaşında olacak nerdeyse ama hala olmadim

Aralık anneleri benim gibi hala adet olmayan var mi ya bebeğim 1 yaşında olacak nerdeyse ama hala olmadim
Ne güzel oğlumda oğlum16 aylıkken adet olmuştum çok rahattım kızım 4.ayda adet oldum uykusuz gecelerde bir de sancı çekmek hiç kolay olmadı. Endişelenme 1 buçuk yıla kadar normal ama için rahat etmiyorsa aile hekimliği deki hemşireye sor yada doktora görün

Ne güzel oğlumda oğlum16 aylıkken adet olmuştum çok rahattım kızım 4.ayda adet oldum uykusuz gecelerde bir de sancı çekmek hiç kolay olmadı. Endişelenme 1 buçuk yıla kadar normal ama için rahat etmiyorsa aile hekimliği deki hemşireye sor yada doktora görün
16 ayy o zaman ben bizraz daha beklim canım dediğin doğru aslında rahat ama benim zaten hormon bozukluğu vardı hamile kalmam 7 ay sürünce endişe ediyorum sadece ama inşallah olurumm

Bende 25 aralikta dogum yaptim daha bu hafta adet oldum ..vucudum rahatladı resmen gergin def gibi geziyomusum ortada ohhh beee
En hızlı benim yumurtalar sanırım hiç beklemediler normalde aralık annesi olmam gerekiyordu ama bizim sıpa gelmedi 2 Ocak’ta Doğum yaptım 40 ımız çıktıktan tam 1 ay sonra adet gördüm ☺️

Kızlar kızım sarılık oldu , sürekli uyuyor emzirmekte zorlanıyorum .. sarılık uyku yapıyor mu ? Çok zor uyandırıyorum

X