2017 Ekim Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    221
selam kızlar, artık kimse girmiyor sanırım, ben kızımı ameliyat etttirdim, inş şifa buluruz bu ameliyatla, onun dışında hayat aynen sıradan devam ediyor. İkizler artık evde çok sıkılıyor, seneye kreşe vereceğim inş. Bizden haberler böyle, herkes iyidir umarım.

Cok geçmiş olsun canim. Nasil simdi Iyi mi?

Selam kızlar. Nasılsınız? Hepiniz iyisinizdir inşallah. Hep aklıma geliyorsunuz gireyim diyorum siteye bisey çıkıyor unutuyorum. Biz iyiyiz . Oğlum tuvalet konusunda normale döndü allaha şükür. Çikolata seker vererek pekiştirerek alıştırdık. Bunu da yazayim okuyanlara fayfasi olur belki. Sanırım annemin hastalığı benim o donemde düşük yapmam filan derken ne kadar belli etmiyoruz desekde çocuklar hissediyor sanırım.

Cok geçmiş olsun canim. Nasil simdi Iyi mi?
saol canım, şükür iyiz, 3 ay sonra belli olur dediler, ameliyat olduktan sonra 28. günde bir akşam ateş oldu, şükür oda 38 i geçmedi ve ilk kez 1 gecede bitti. İnş bir daha hiç olmaz. Senin adına da çok sevindim, tuvalet işi çok zor, benim ikizler şimdi ikisi bir gidiyor, birinin gelse diğeri olmasa bile gitmek istiyor. Bende onu çözmeye çalışıyorum. Bende girip bakıyorum arada yazan var mı acaba diye, ama artık kimse gelmiyor :KK43:

saol canım, şükür iyiz, 3 ay sonra belli olur dediler, ameliyat olduktan sonra 28. günde bir akşam ateş oldu, şükür oda 38 i geçmedi ve ilk kez 1 gecede bitti. İnş bir daha hiç olmaz. Senin adına da çok sevindim, tuvalet işi çok zor, benim ikizler şimdi ikisi bir gidiyor, birinin gelse diğeri olmasa bile gitmek istiyor. Bende onu çözmeye çalışıyorum. Bende girip bakıyorum arada yazan var mı acaba diye, ama artık kimse gelmiyor :KK43:

İyi akşamlar kızlar. Ben 23 haftalık erken doğum yaptım, bebeğim 6 saat yaşadı 😔 Kızım da kardeş fikrine alışmıştı. Şimdi sorup duruyor 😔 Ne yapacağımı, nasıl toparlanacağım hiç bilmiyorum

İyi akşamlar kızlar. Ben 23 haftalık erken doğum yaptım, bebeğim 6 saat yaşadı 😔 Kızım da kardeş fikrine alışmıştı. Şimdi sorup duruyor 😔 Ne yapacağımı, nasıl toparlanacağım hiç bilmiyorum
Canım ya :KK43: çok üzüldüm, başınız saolsun, cennette şefaatçin olsun inşAllah.. Sana da çok geçmiş olsun. İnşAllah biran önce toparlanırsınız, Rabbim sabır versin hepinize. Bu durumda ne söylenebilir bilmiyorum :KK43:

Çok çok geçmiş olsun canim. söylenecek bisey bulamıyorum. Başınız sağolsun 😔😔😔

merhaba kızlar, artık kimse girmiyor buraya, arada bakıyorum yazan var mı diye, bizde herşey aynı şeklide devam etmiyor, 25 nisan da bu illet hastalıktan malesef babamı kaybettim, toparlanmaya çalışıyoruz. Nasıl bir acı ama geçmiyor bir türlü. Heran gelecek, arayacak diye bekliyorum ama yok...Rabbim kimseye yaşatmasın, gerçekten çok zormuş..

Merhaba arkadaşlar çok uzun zamandır takip edemiyordum forumu fırsat bulup yazamadım bir türlü. Herkes iyidir umarım. Benim bıdıkla 3,5 yaş ile sendromun tavanını yaşıyoruz sanırım. Bu hafta kreşe başlattım henüz alışma dönemindeyiz yarım gün gidiyor ben de orada bekliyorum. Özellikle pandemi döneminde hep birlikte olduğumuzdan aşırı bağımlı oldu bana. Kreşe alışması uzun sürecek gibi görünüyor. Sizlerde durumlar nasıl kreşe gidenler var mı alıştırma döneminiz nasıldı?

merhaba kızlar, artık kimse girmiyor buraya, arada bakıyorum yazan var mı diye, bizde herşey aynı şeklide devam etmiyor, 25 nisan da bu illet hastalıktan malesef babamı kaybettim, toparlanmaya çalışıyoruz. Nasıl bir acı ama geçmiyor bir türlü. Heran gelecek, arayacak diye bekliyorum ama yok...Rabbim kimseye yaşatmasın, gerçekten çok zormuş..
Başınız sağolsun çok zor gerçekten😔

Allah sabırlar versin. Mekanı cennet olur inşallah 🤲

X