2017 Eylül Annelerinin Bebişlerine Aldığı Ürünler

Şampuan,ıslak pamuk ve alt açma örtüsü uni baby aldım
Tırnak makası tarağı falan sevi bebe seti aldım
Banyo küvetini abimler verdi filesini kuzenim verdi
Beşiğini anne yanı ahşap beşik aldım
Göğüs kalkanı,meme ucu,elektronik pompa,süt poşeti avent aldım.emzik ve biberonu yine avent aldım.
Emzirme yastığı ve örtüsünü kendim diktim
Bir adet alt açma örtüsü diktim
Çamaşır torbasını diktim
Nevresim takımı kendim dikeceğim
Oyuncaklarını bir kısmını mağazalardan aldım bir kısmını Ali expressten aldım.ali expressten aldıklarımı merakla bekliyorum çünkü fiyatı Türkiye'ye göre çok çok ucuz.

Aldıklarımın bi kısmı bunlar bazılarına boyut uyarısı verdi yükleyemedim
eksiğim Bebek çantası,araba,oto koltuğu,ateş ölçer kaldı.onları da bir ara alınca sıra kendime hastane çantası hazırlamaya gelecek:)

Eklentiler

• IMG_0330.JPG
    IMG_0330.JPG
    31,8 KB · Görüntüleme: 211
  • IMG_0266.JPG
    IMG_0266.JPG
    30,2 KB · Görüntüleme: 187
  • IMG_0312.JPG
    IMG_0312.JPG
    49 KB · Görüntüleme: 163
  • IMG_0314.JPG
    IMG_0314.JPG
    42,2 KB · Görüntüleme: 172
  • IMG_0322.JPG
    IMG_0322.JPG
    36,5 KB · Görüntüleme: 179
  • IMG_0323.JPG
    IMG_0323.JPG
    52,4 KB · Görüntüleme: 176
  • IMG_0324.JPG
    IMG_0324.JPG
    43 KB · Görüntüleme: 169
Canım topiğin hayırlı olsun
10lu Hastane seti 2takım aldım. Biri chicco biri de havuzlu Handan
Yen'i doğan pijama takım chicco ve havuzlu Handan aldım
Mothercare düz beyaz atlet Yen'i doğan aldım 9adet
0-3 ay tulumlar, patikli patiksiz altlar üstleri chicco, mothercare,havuzlu han ve Bursa Bebek eşyaları satan yerlerden karışık aldım
3-6 ay uyku tulumu mothercare aldım
Birkaç tane 3-6 ay tulum,body ve alt aldım
Bi kaç tane de Kızım iri olursa diye 6-9ay pijama takımı aldım
Sağol canım sende aldiklarini kizinla güle güle kullanın inşallah :KK200:

Aldıklarımın bi kısmı bunlar bazılarına boyut uyarısı verdi yükleyemedim
eksiğim Bebek çantası,araba,oto koltuğu,ateş ölçer kaldı.onları da bir ara alınca sıra kendime hastane çantası hazırlamaya gelecek:)
Güle güle iyi günlerde kullanin inşallah canım hepsi çok güzeller ne güzel kendin bişiler dikebiliyorsun becerikli anne

Bunlar da benim aldıklarımdan bazıları :)
Henüz Bebek arabası konusunda karar veremedim.
Allahım hayırlısıyla yavrularımıza kavuşmamızı nasip etsin, aldıklarımızı güzel günlerde sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah.
Canım hepsi cok güzel bayıldım güle güle saglıkla kullan insallah

Canım bu beşikten memnun kaldın mı bende internetten civilimde gördüm..almaktan kararsizim
Canım bu beşiği bebeğim 10 aylıkken aldım. Ayakta sallandığı bir dönemdi. Başkalarının (bakıcı vs) ayağında sallama hızına guvenemedigim için aldim.
Şu an 18 aylık bebeğim (yani 8 aydir öğlen uykusunu salonda bakıcı teyzesinin yanında bu besikte uyuyor)
Bakıcı teyzemiz hem onu uyutmak için yatak odamizda bulunmuyor, hem de uykusu boyunca yanında bulunuyor.
Ben 12:00-16:00 arası ders çalışmak için unv.ye gidiyorum hafta içi. Bu arada bakicimiz ve ablasiyla vakit geciriyor pamuğum.
Bu amaç için bu beşik bana çok kullanışlı geldi.
Bakıcı teyzemiz de (20 yıldır çocuk bakan bir abla) kasımda doğacak torununa bu beşiği düşündüğünü soyledi, çok kullanışlı ve de güzel diyor.
Ne yalan söyleyim benden ziyade o kullanıyor.
Ben bebegimi hafta sonlari öğlen uykusuna yukarıda resmini ekledigim, yatak odamızdaki kanepeden yaptığımız besikte uyutuyorum.

Kızlar ebebek akşam8- sabah 8 kampanyasından ameda süt pompası aldım şimdi, bu saate kadar araştırdım. Fiyat diğerlerine göre çok fazla ama olumsuz yorum yapan yok denecek kadar az. Umarım paramı boşa harcamamışımdır.

Kızlar ebebek akşam8- sabah 8 kampanyasından ameda süt pompası aldım şimdi, bu saate kadar araştırdım. Fiyat diğerlerine göre çok fazla ama olumsuz yorum yapan yok denecek kadar az. Umarım paramı boşa harcamamışımdır.
İnşallah memnun kalırsın canım bende lansinoh çift başlıklı süt pompası var geçen gebeliğim de sadece 2 gün kullanmıştım memnun da kaldim manuel i de vardı ama manuel çok yoruyordu. Süt pompası önemli sutumuz çok olduğunda sağıp buzluga atarız sonrası için iyi olur

İnşallah memnun kalırsın canım bende lansinoh çift başlıklı süt pompası var geçen gebeliğim de sadece 2 gün kullanmıştım memnun da kaldim manuel i de vardı ama manuel çok yoruyordu. Süt pompası önemli sutumuz çok olduğunda sağıp buzluga atarız sonrası için iyi olur
Ben dün gece lansinoh ile ameda arasında çok kaldım youtube dan Videolar falan izledim en son ameda daha sessiz çalışıyor gibi geldi onu tercih ettim. Yorumlarda hep 2 çocuğum içim de kullandım falan yazıyordu, benim de kısmetse ilk bebeğim olacak başka çocuğum olursa onda da kullanırım diye düşündüm.

Ben dün gece lansinoh ile ameda arasında çok kaldım youtube dan Videolar falan izledim en son ameda daha sessiz çalışıyor gibi geldi onu tercih ettim. Yorumlarda hep 2 çocuğum içim de kullandım falan yazıyordu, benim de kısmetse ilk bebeğim olacak başka çocuğum olursa onda da kullanırım diye düşündüm.
Tabi kullanırsın canım ben alırken çok detaylı arastiramamistim sen arastirmissin memnun kalırsın inşallah

Hanımlar salı günü lohusa sepetinden 2 gecelik 1 pijama siparişi verdim biraz önce geldiler hem çok hızlılar hem de ürünlerinin kalitesini beğendim tavsiye ederim

X