2022 ikizler burcu anneleri

Hepsi muzur bu bebelerin 😁 bizde iyiyiz çok şükür 2 gün 37,5 larda ateşimiz vardı diş galiba salya da baya fazla idi. Sonra sıcaktan isilik oldu 🙈 bende iyiyim yorgunluk dışında 😁 cuma 1 yaş kontrolüne gidicez bakalım 🍀
İyi ki doğmuş boncuk🥰Sağlıklı nice güzel yılları olsun sizinle inşallah🧿💙
Bu dişler tamamlanana kadar bize rahat yok anlaşılan😅 bizimkilerde de bir biri bir diğeri çıkarıyor, kısır döngüye girdik😂

İyi ki doğmuş boncuk🥰Sağlıklı nice güzel yılları olsun sizinle inşallah🧿💙
Bu dişler tamamlanana kadar bize rahat yok anlaşılan😅 bizimkilerde de bir biri bir diğeri çıkarıyor, kısır döngüye girdik😂
Teşekkür ederiz teyzesi iyi ki hepimizin bebecikleri doğmuş ahhhh onlarsız nasıl yaşamışız bu kadar zaman ☺️ Ayyy bizimki diş değilmiş ya 6. Hastalık geçiriyormuşuz. Gözükürde gelen diş yok dedi doktor.

İyi ki doğmuşlar gerçekten 🥰
6.hastalıkta ateşten sonra döküntü oluyordu sanırım, çok geçmiş olsun kuzucuğuma🙏
Saoalsın tatlım 🍀 Evet döküntü ateşten sonra önce gövde de çıktı sonrasında tüm vücuda dağıldı. Hiç 6. Hastalık gelmedi aklıma başka başka şeyler düşündüm dün.. Doktor bugün öyle deyince içim bir nebze rahatladı. Çünkü 1 yaş aşısıda vardı oda yapıldı kafamdan çıktı.

Selamlar iyi ki doğmuş minik kuzu 😍 Benim oğluşumunda bugün doğumgünü iyiki doğmuşş 🥰
Nice nice mutlu yıllara canım iyiki varlar 🙏🏻💃💃💙 şansa bakayım bi dedim 🙂 çocuklardan firsat olmuyor ki.. Ben işten ayrıldım iki çocuk olunca hem bakıcı hem kızımın etüt masrafları aldığım para değmiyor üste çocuklardan ayrı kalmak cabasi... muhasebeciyim 21 yıllık oglus 3 yaşına gelsin krese verip bi is bulurum. Bide ne yalan söyleyeyim kızım 6 bakıcı da dikiş tuttu ve çok yıprandım tekrar etmek istemedim. Sizde neler oluyor nasıl gidiyor süreçler😍😍

1 yaş aşısı oldunuz mu? 3 taneymiş ebe dedi.
Selam canım evet biz bu ptesi olduk. 1 kol 2 bacak şeklinde. Gecesi hafif huzursuz geçti ateş yaptı su çiçeği falanda var yapar demisti ebe. Hem aşı hem 1 yaş kontrolü olduk. Emine hanıma gidiyorum ben yoğun bakım süreci itibariyle hep o takip etti zaten sık kontrole gidiyoruz b12 yüzünden. Her hafta iğne ayda 1 kontrol. Bu kez son olması gerektigi gibi yükselmedi diyor ileri tetkik olabiliriz akdeniz ateşi olasılığı var kan demir çokça düşük b12 ile.☹😦😔😔

Nice nice mutlu yıllara canım iyiki varlar 🙏🏻💃💃💙 şansa bakayım bi dedim 🙂 çocuklardan firsat olmuyor ki.. Ben işten ayrıldım iki çocuk olunca hem bakıcı hem kızımın etüt masrafları aldığım para değmiyor üste çocuklardan ayrı kalmak cabasi... muhasebeciyim 21 yıllık oglus 3 yaşına gelsin krese verip bi is bulurum. Bide ne yalan söyleyeyim kızım 6 bakıcı da dikiş tuttu ve çok yıprandım tekrar etmek istemedim. Sizde neler oluyor nasıl gidiyor süreçler😍😍
Yaaa maalesef günümüzde bakıcı fiyatları resmen uçmuş çalışan anneler için çok sıkıntılı bir durum. Dediğin gibi uyumlu bakıcı bulmakta zor. Ben evi ayda 1 temizletmeye birisini arıyorum o bile bulunmuyor. Bakıcı tutsam sadece sigorta için çalışıyor gibi olurum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Bende bir ara giremedim ama aklım hep buralarda iş ev bebek hiç vaktim olmadı 🙈 Tatil sezonunda yoğunlaşan bir işim var kendime ayıracak hiç vaktim olmuyor.
Bizde bugün 1 yaş kontrolü ve 1 yaş aşılarını olduk. Genel tetkik için kan verdik. Oğluşumu çok yordular bugün 🥲

X