2018 Ekim Anneleri

Yok daha Ekim'e atmıyor daha var :)
Seninde olursa Eylül oluyorsun di mi :)
29 Eylül oluyor canım ama takip anlamında ekim anneleri daha yakın gibi olursa. Çünkü diğer cocuk geri kalmış gibi olacak :) he sankim hamile kaldım cocuk doğdu bide tam gününde, bizede grup seçmesi kaldı :KK70:

29 Eylül oluyor canım ama takip anlamında ekim anneleri daha yakın gibi olursa. Çünkü diğer cocuk geri kalmış gibi olacak :) he sankim hamile kaldım cocuk doğdu bide tam gününde, bizede grup seçmesi kaldı :KK70:

Hayal ediyoruz canimm :cool::KK70:

Canım bende salı günü adet gecikmesinden test yaptım be iki çizgi cıktı doktora gittim ve daha çok yeni hamilesin 10 gün sonra gitte canlanmış mı diye baksınlar dedi inşallah sorunum yoktur sende ınsallah hamilesindir :)) rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah :anneadayı::KK200:
Maşallah Rabbim hayırlısıyla sağlıkla doğmasını nasip etsin inşallah. Bakalım ben de kan vericem bugün yarın. Hayırlısı olsun hakkımızda☺️

Yalnız bende iki kese gözüktü kızlar biri 3.3 mm biri 15 mm ikiz olma ihtimalleri var mı doktor sadece 10 gün sonra hastaneye git dedi

Beta hcg be zaman baktırdın canım sen? Adetten önce bakmıştın idrarda dimi?
Yok canim adetim 10 gün geçti test yaptım cok belirgin cıktı kadin doğum acile gittim hemen alttan baktı kese var ama anlamadım dedi kan testi verdim 2000 cıktı değerim daha çok yeni hamilesin 10 gün sonra git canlanmış mı diye baksınlar dedi yani

Yok canim adetim 10 gün geçti test yaptım cok belirgin cıktı kadin doğum acile gittim hemen alttan baktı kese var ama anlamadım dedi kan testi verdim 2000 cıktı değerim daha çok yeni hamilesin 10 gün sonra git canlanmış mı diye baksınlar dedi yani
Hmm şimdi anladım. Benim adetime 4 gün var bugün kanda 885 çıktı hcg. Ben de bi şaşırdım. Sanırım erken döllenme oldu

Bizim de haziranda 9 haftalık bir kaybımız var. D vitamini eksikliğinden olduğunu düşünüyorum ben. Vitaminlerin normal miydi?
Bakilmadi yarin drum var 5 hafta oldu lekeler bitmedi üc gündürde sildikce kan gelio yarin ola hayir ola

Bakilmadi yarin drum var 5 hafta oldu lekeler bitmedi üc gündürde sildikce kan gelio yarin ola hayir ola
Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah. Zor bir süreç. Nacizane tavsiyem vitaminlerinize baktırın. D vitamini düşüklüğü bebeğin beslenmesini engelliyormuş o yüzden kalbinin durduğunu düşünüyorum benim bebeğimin. İnşallah en yakın zamanda sağlıklı bir gebelik yaşarsın sen de. Bizim de sağlıklı ilerler inşallah

Kızlar klomen kullanan varmı ilaçtan yumurta çatkadıktan 11 gün sonra değer 44 sizce ilaç etkisimidir yoksa gebelikmi

Tüm gebe arkadaşları tebrik ederim :KK200: sağlıkla kucağınıza alın inşallah :)
Kızlar klomen kullanan varmı ilaçtan yumurta çatkadıktan 11 gün sonra değer 44 sizce ilaç etkisimidir yoksa gebelikmi
Canım bu gebelik , sağlıkla kucağınıza alın inşallah :) ilacın etkisinden en fazla 5 falan oluyor :)

X