2018 Ekim Anneleri

Canım sağol Hepimize inşallah güzel haberler olsun bu ay

Kızlar hamileliği yeni olanlar belirti yaşadınız mı?

Kızlar hamileliği yeni olanlar belirti yaşadınız mı?
Henüz hamile değilim ama ilk hamileligimden anlatiyim hatırladığım kadarıyla:) 3-4. Haftalarda sadece yoğun akıntı sıvı şeklinde,kasik ağrısı ve gaz sıkışması yaşadım... 4. haftanın sonunda koku hassasiyeti başladı böyle minik minik soğan sarmısak kokusu etkiledi.. 5. Hafta gogsumun içinden böyle damar cekiliyormuscasina ağrı yaşadım,bel ve karın ağrısı başladı zaten 6. Haftada öğrenmistim :)

Henüz hamile değilim ama ilk hamileligimden anlatiyim hatırladığım kadarıyla:) 3-4. Haftalarda sadece yoğun akıntı sıvı şeklinde,kasik ağrısı ve gaz sıkışması yaşadım... 4. haftanın sonunda koku hassasiyeti başladı böyle minik minik soğan sarmısak kokusu etkiledi.. 5. Hafta gogsumun içinden böyle damar cekiliyormuscasina ağrı yaşadım,bel ve karın ağrısı başladı zaten 6. Haftada öğrenmistim :)
Sağol canım ben de beklemedeyim şuan bir belirti yok adeti bekliyorum.

Ay bende diğer sayfaya yazdım dur sanad sorayım kopyala yapıştır yapıp,
Hamile olan arkadaşlar görürse cevaplasın lütfen. Sabah kalktığımda ayaktayken bi ıslaklık hissettim hani aniden adet olursun o şekilde. Baktım sadece şeffaf su gibi ıslaklık var. Akıntı olmuş ama renksiz su gibi. Bu durumu yaşayan oldumu bebiş öncesi. Gecen bi iki kere daha oldu. Hayır mıdır acaba.

Ay bende diğer sayfaya yazdım dur sanad sorayım kopyala yapıştır yapıp,
Hamile olan arkadaşlar görürse cevaplasın lütfen. Sabah kalktığımda ayaktayken bi ıslaklık hissettim hani aniden adet olursun o şekilde. Baktım sadece şeffaf su gibi ıslaklık var. Akıntı olmuş ama renksiz su gibi. Bu durumu yaşayan oldumu bebiş öncesi. Gecen bi iki kere daha oldu. Hayır mıdır acaba.
8. haftaya kadar hep öyle hissettim ondan sonra o duruma alıştım :) hep adet oldum gibi hissediyordum:)

Rabbim bağışlasın hayırlı evlat etsin :) ikincisini de sağlıkla tez zamanda nasib etsin inşallah :) benimde 17 aylık oğlum var biz de ikinciyi istiyoruz hayırlısıyla :)
Amin inşallah :)Tez zamanda gelsin bebişler

Merhaba bende arani
Sağol amin.İkinci 7 yaşında oğlum var ikinciyi çok istiyorum
Merhaba araniza yeni katildim insallah bu ay olmustur eyer olursa eylul yada ekim annesi olucam insallah dua edin benimde 7 yasinda bir kizim var cok kardes istiyor hergun karnimi dinleyip anne bebis varmi diyor yok deyincr cok uzuluyor yavrum

Merhaba bende arani

Merhaba araniza yeni katildim insallah bu ay olmustur eyer olursa eylul yada ekim annesi olucam insallah dua edin benimde 7 yasinda bir kizim var cok kardes istiyor hergun karnimi dinleyip anne bebis varmi diyor yok deyincr cok uzuluyor yavrum
Amin inşsllah benim oğlan da anne bebek mi var karnında diyip duruyor.Tez zamanda kavuşalım olsun inşallah

Kızlar meraklı bekleyiş içerisindeyiz hadi hayırlısı adet tarihlerimiz genelde Ocak sonu herhalde :) inşallah hepimizin bebişleri gelsin:) Adetler gelmesin amin

X