2018 Tüp bebek tedavisi,Tüp bebek pozitifleri

Kızlar uzatmayalım hadi bu konuyu, hepimiz zor zmanlardan geçiyoruz stres üzüntü bize göre değil. Tatlı tatlı konuşalım bir birimize danışalım paylaşalım , güzel geçsin bu 9 ayımız. Ben topic açmayı bilmiyorum bu arada , baktım bir nasıl olur diye bulamadım. Eğer açarsanız katılırım bende size.
Ben açtım bile hadi hayırlı olsun hepimize :ukala:

Kızlar siz tedavi aşamasında ne yediniz içtiniz.Benim amh düsük fsh yüksek doktorum kabak çekirdeği,bide hayıt tohumu tavsiye etti.Sizin tavsiyeleriniz var mı..

Hayırlısı olsun canım. Senğn başka bir topiğin daha var dı değilmi?
Saol canım.Evet var orayıda takip ediyorum.Orda baya katilımcı var ama ben önume gelen topigi takip ediyorum belki bana faydası olucak bisey öğrenirim diye

Kızlar siz tedavi aşamasında ne yediniz içtiniz.Benim amh düsük fsh yüksek doktorum kabak çekirdeği,bide hayıt tohumu tavsiye etti.Sizin tavsiyeleriniz var mı..
Benim de fsh yüksek amh düşük ben iğneleri kullanırken bal çörek otu tarçın propolis aeı sütü falan yedim transferden sonra sadece dikkat ettim meyve sebze yedim birde şekeri azalttım çikolata yemedim

Benim de fsh yüksek amh düşük ben iğneleri kullanırken bal çörek otu tarçın propolis aeı sütü falan yedim transferden sonra sadece dikkat ettim meyve sebze yedim birde şekeri azalttım çikolata yemedim
Canim faydasi oldu mu bari yumurta sayısı falan arttı mı.Şeker yememek gerekiyomuş bende duydum

Ben transfer sonrasında hergün bir dilim ananas bir kivi ve kabak çekirdeği yedim :) iyi tutunmasını saglıyormus.

Kızlar bi listemi yapsak pozitifler kaçıncı deneme.Yaş kaç nerde yaptırdığımız falan yazsak nasıl fikir

Ben transfer sonrasında hergün bir dilim ananas bir kivi ve kabak çekirdeği yedim :) iyi tutunmasını saglıyormus.
Bende şimdiden kabak çekirdeği yemeye basladım :KK49: Ananasi duymuştum ama kiviyi ilk kez duydum.Senin yaş kactı kacıncı denemendi sorun neydi canım.Bu arada 2 ay olmuş hamiş kalalı.:nazar:

Yaş 31 2 bucuk yıllık evliyim. Sebepsiz infertilite :) ilk tüp bebek denememde kaldım çok şükür :) Aşılama falan hic denemedim.

L Larinnn Canım sen neler yaptın bu sürecte.Kaçıncı denemendi.

X