2018 tüp bebek yaptıranlar (SIRALI)

Allah bağışlasın minnoşlarını cnmm ... Aminnnnn.... hepimizin başına olsun...peki sence değerlerim nasıl
bence değerlerin gayet güzel artmış canım. Sırada kese ve kalp atışında inşallah. Bakalım ikiz mi tekmi mutlaka bilgi ver bize de :)

Kızlar Rabbim yardımcıniz olsun çok şükür ben 3.denemede olumlu sonuç aldım Rabbim size de nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş koymasın .Benim elimde tedavimden kalan 5 kutu clexan ve 1 kutu Prolutex var ihtiyacı olan arkadaş özelden msj atsın uyguna vericem aslında hiç almamam ama ilaçlar ateş pahasi

arkadaşlar merhaba
esşim azosperm tedavi ile 9 ayda cıkıs oldu cıkan spermlerı dondurduk sukurler olsun ve suan tup bebek asamasındayız 4 embrıyomuz olustu dondurduk rahım dınlendırme yapıyoruz suan adetımle birlikte tekrr gdıecegım transfer ıcın ınsallah esden kaynaklı olup azosperm durumunda snra cıkıs olup ve tup bebek yaptıran arkadaslar var mı? olumlu sonuc alan var mı acaba ?

Kızlar Rabbim yardımcıniz olsun çok şükür ben 3.denemede olumlu sonuç aldım Rabbim size de nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş koymasın .Benim elimde tedavimden kalan 5 kutu clexan ve 1 kutu Prolutex var ihtiyacı olan arkadaş özelden msj atsın uyguna vericem aslında hiç almamam ama ilaçlar ateş pahasi
Ohh maşallah canım gözün aydın rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah nerde yaptırdın tüp bebeği

1. Merhaba, SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU'nun 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç özellikle tüp bebek ilaçlarının satışı başlıkları sitenin kapanmasına kadar yol açabilecek ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Tüp bebek ilaçları satış başlığının kapatılması keyfi bir karar olmayıp mahkeme kararına bağlı bir uygulamadır. Bu sebeple sitenin zarar görmemesi için bu uyarılara uymayan üyelerin (ilaç alıp satan) üyelikleri uyarısız kapatılabilceğini sizinle paylaşmalıyız. Lütfen bu uyarıyı dikkate alın !
    12:21 29 Kasım 2017 tarihli üye bilgilendirme bildirimi.

Arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum tüp bebek tedavisiyle 5 haftalık hamileyim beta hiç değerim 960 doktor az yükseliyor dedi sizcede azmi?bebek gelişmiyor olabilir dedi çarşamba günü keseye bakılacak bu durumda olanlar varmı??moralim çok bozuk

Merhaba. Eşi azosperm olup normal yolla gebe olmak mümkün mü acaba ? Ben istemsizce her ay umutlanıyorum bekliyorum olur belki diye 1 canlı sperm var bir mucize hikayesi duysam yetecek :KK43:

Merhaba. Eşi azosperm olup normal yolla gebe olmak mümkün mü acaba ? Ben istemsizce her ay umutlanıyorum bekliyorum olur belki diye 1 canlı sperm var bir mucize hikayesi duysam yetecek :KK43:
malesef doğal yoldan gebe kalmaz azspremde ımkansız denecek kadar bır durum canım benım esım de azospermdı ılaclarla tedavı olduk sperm cıkıslarımız basladı ve dondurduk tup bebege gectık suan transferı beklıyorum hıc cıkıs yok mu esınde? tesxe oldunuz m?

malesef doğal yoldan gebe kalmaz azspremde ımkansız denecek kadar bır durum canım benım esım de azospermdı ılaclarla tedavı olduk sperm cıkıslarımız basladı ve dondurduk tup bebege gectık suan transferı beklıyorum hıc cıkıs yok mu esınde? tesxe oldunuz m?
Biz hiç tedaviye başlamadık canım henüz. Yeni evli sayılırız ve biraz ben çekiniyorum bu tarz tedavilerden ağrı duyarım vs diye oyüzden normal yoldan mucize olsun istiyorum:KK43:

Arkadaşlar merhaba birşey sormak istiyorum tüp bebek tedavisiyle 5 haftalık hamileyim beta hiç değerim 960 doktor az yükseliyor dedi sizcede azmi?bebek gelişmiyor olabilir dedi çarşamba günü keseye bakılacak bu durumda olanlar varmı??moralim çok bozuk
2 günde bir 2 kat artması mı canım

Biz hiç tedaviye başlamadık canım henüz. Yeni evli sayılırız ve biraz ben çekiniyorum bu tarz tedavilerden ağrı duyarım vs diye oyüzden normal yoldan mucize olsun istiyorum:KK43:
MALESEF CANIM İNŞALLAH BİR MUCİZE OLUR AMA ZAMANINI BOŞA HARCAMA BİRSEYLER İÇİN MUCADELE ETMEN GEREKLİ Kİ RABBİM DE HİKMETİNİ MUCİZESİNİ GÖNDERSİN CEKİNİLECEK BİRSEY COK HASTALIK YANI BUDA TEDAVI OLMAK GEREKLI KOLAY BIR HASTALIKDA DEGIL

MALESEF CANIM İNŞALLAH BİR MUCİZE OLUR AMA ZAMANINI BOŞA HARCAMA BİRSEYLER İÇİN MUCADELE ETMEN GEREKLİ Kİ RABBİM DE HİKMETİNİ MUCİZESİNİ GÖNDERSİN CEKİNİLECEK BİRSEY COK HASTALIK YANI BUDA TEDAVI OLMAK GEREKLI KOLAY BIR HASTALIKDA DEGIL
Bilmiyorum canım ya ben alttan muayene bile olamıyorum nasıl olacak bi bilsem. Umarım senin bebeğin tutunur ve kucağına alırsın teşekkür ederim

X