2018 tüp bebek yaptıranlar (SIRALI)

I
Ben 9 yıldır sigara içen biriydim . Ama tedaviden 2 ay önce bıraktım. Bence hiç içmeyi düşünme. Yumurtalara zarar veriyor. Transfer sonrası da bebek içinde zararlı.
tamam insallah elimden geleni yapicam cok az kaldi bi aksilik olmazsa 15 gun sonra do durulmuslarla denememiz olucakbana dua et lutfen sen hamislerin duasi daha makbul

I
tamam insallah elimden geleni yapicam cok az kaldi bi aksilik olmazsa 15 gun sonra do durulmuslarla denememiz olucakbana dua et lutfen sen hamislerin duasi daha makbul
İlk bir hafta zorlanirsin en fazla bnm başım çok ağrımisti ama direndim icmedm sonra geçti şükür. Şuan nerdeyse 10 aydır sigara icmiyorum :KK49:azimle yaparsın inanıyorum. Ederim cnm inan herkese ediyorum çünkü ne hissettiklerini bende yaşadığım İçin Duaciyim. 7 yıldır beklediğim bebisim suan bnmle. Rabbim sağlıkla kavuşmayı da nasip eder inşallah. :anneadayı:

Elimde saklama kosullarina uygun sekilde muhafaza edilmis puregon 300 0.36 ml kartus ve igneleri iceren 3 kutu ilac mevcut son kullanma tarihi mayis 2019dur. Lazim olan kisilere piyasa fiyatinin cok altinda sekilde hep ihtiyaci gorulsun hem elimde kalmasin diye satmak istiyorum. Isteyenler ozelden ulasabilir.

C3B5DB5A-386C-43D5-9F1C-F177DB7DA4C7.jpeg
C3B5DB5A-386C-43D5-9F1C-F177DB7DA4C7.jpeg Kızlar merhaba . Bugün 2 blast transferimin 6. Günü az önce 6 gün erken testi yaptım sizce hamile miyim acilll yardımmm

Nunusller teşekkür ederim cnm hepimiz için hayırlısı olsun.
5 blast Transferin dün 7. Günü idi ,,,, veee değerim 49.2 çıktııı... sizce nasıl kızlarrr,, açıkçasıkorkuyorım düşük mü acaba

Nunusller teşekkür ederim cnm hepimiz için hayırlısı olsun.
5 blast Transferin dün 7. Günü idi ,,,, veee değerim 49.2 çıktııı... sizce nasıl kızlarrr,, açıkçasıkorkuyorım düşük mü acaba
:) 8 gün katlayacagi için bence korkma ben 8 gün akşam verdiğimde 140 di bence 10 günde kan katlayarak devam eder insallah ve bir çok arkadaşımda 8 9 gün 59 çıkmıştı hayirli olsun insallah rabbim sonuna kadar devam ettirsin

Kızlar Rabbim yardımcıniz olsun çok şükür ben 3.denemede olumlu sonuç aldım Rabbim size de nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş koymasın .Benim elimde tedavimden kalan clexan ve Prolutex var ihtiyacı olan özelden msj atsın

X