2019 da evlenenlerin bebek problemi

ilaybelis

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2022
743
1.586
Herkese selam 2019 da evlendim ve çevremde tanıdığım ve bildiğim benimle aynı senede evlenen herkes bebek bekliyor ama hiç birimizde yok sadece yaşadığım yerde mi durum böyle yoksa 2019 yılında mı bi problem var çok kafama takıldı astrologlara bile yazdım cevap vermediler 2019 dan sonra evlenenler hep çoluk çocuğa karıştı niye 2019 da evlenenler bekliyor 10-15 çift biliyorum böyle 🙄🙄

Hiç öyle şey olur mu?
Üzülüyor kafaya takıyorsunuz mutlaka ama böyle yanlış şeyleri düşünüp takıntı yapmayın.
Saçma gelebilir ama gerçekten böyle çok çift var çevrem de arkadaşlarım veya uzaktan tanıdığım

Görümcem 2019’da evlendi eşinden kaynaklı çocuğu olmuyor, aynı sene evlenen eşimin kuzeninin bu sene çocuğu oldu, aynı sene evlenen arkadaşım ertesi yıl hamileydi kızı 3 yaşına girecek🤷‍♀️

Herkese selam 2019 da evlendim ve çevremde tanıdığım ve bildiğim benimle aynı senede evlenen herkes bebek bekliyor ama hiç birimizde yok sadece yaşadığım yerde mi durum böyle yoksa 2019 yılında mı bi problem var çok kafama takıldı astrologlara bile yazdım cevap vermediler 2019 dan sonra evlenenler hep çoluk çocuğa karıştı niye 2019 da evlenenler bekliyor 10-15 çift biliyorum böyle 🙄🙄
Valla bizim kuzenlerin birinde ikiz birinde üçüz var doğal hemi de. 😂

Algıda seçicilik olmuş sizinki. Doktora gittiniz mi?

Denk gelmiştir.
Benim iki arkadaşım aynı sene evlendiler. Birinin hala çocuğu olmuyor. Tedavi sürecinde.
Yılla alakası yok.
Yani belkide bilemiyorum en az 20 çift var çevremde böyle bildiğim belkide tamamen bi denk geliştir kimbilir 🙃

Temmuz da evlenmiştim 🙃

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    212,7 KB · Görüntüleme: 129
“2019 da evlenenlerin çocuğu olmaz” kök inancınız haline dönüşmüşse, dünyanın en iyi doktorunun müdahalesiyle bile çocuk olmaz.
Hayır tabiki ya öyle olduğunu düşünsem zaten tedaviye başlamazdım sadece başka şehirlerde de benim gibi olan varmı diye merak ettim

Evet sebepsiz denildi bize tüp bebek sürecindeyiz suan
Benim hastalığım vardi . Doktor çok gec kalma su sartlarda bile tedavin uzun sürecek dedi . İlk bir yıl hazır olmadığım icin tedavi olmadım . Çatlatma iğnesi ile ikinci ayda hamile kaldım. Bir arkadaşımda portakal büyüklüğünde kisti vardı . Tedavi değil ameliyat olacak büyük ihtimal dendi ama tedavisi sonuç verdi bu ay hamile haberini aldık . Neye inanırsınız bilmiyorum ama dünyanın neresine giderseniz düşüncenin ne kadar önemli olduğunu görürsünüz. Sürekli negatife odaklanmak sadece olumsuzluk getirir

X