Gebeliğe Hazırlık 2019 mart ve nisanda hamile kalmak isteyenler buyrun topiğime

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar bizde marttan sonra düşünüyoruz. haftasonu kadındoğuma gittim simir,rahim içi ultrasyon ve kan tahlilleri yaptırdım. kan tahlilimde Toksoplasma Ig G çok düşük (0,1) ve Rubella ( Kızamıkçık) Ig G da çok yüksek (14,6) çıktı.
Sizde durumlar nasıl? Doktora daha yorumlatmadım ama şimdiden strese girdim.
Ayrıca rahim içinde mantarım varmış onun içinde fitile başladım daha bilmediğim ne hastalıklarım olcak acaba :KK43:

bende martta hamiş kalmak iayiorum eşim yurtdışında bi kaç güne gelir eşimde varikosel var gelir gelmez ameliyat yaptıracaz allahım nasip ederse martta hamile kalmak istiyorum

merhaba hanımlar ben de bu ay başlayacağım çalışmalara.yaklaşık 4 aydır adet gecikmesi yaşıyordum.sol yumurtalıkta 2,5 cm kis çıktı .doktorun verdiği ilacı kullandım ve adetim söküldü.bugün doktor kontrolüm vardı. kist gitmiş yumurtlama döneminde denemeye başlıycaz bakalım.rabbim isteyen herkesin kucagını boş bırakmasın inşaallah

merhaba bayanlar bende geldim aranıza bende 2. çocugum için çalışmalara başladım ilki 6 yaşında 2017de bi gebeliğim oldu ama 6 haftalıkken kaybettim daha sonra kist oldu ilaç tedavisiyle temizlendi şubat ayında ovıtrelle oldum ay sonu adet gördüm tutmadı bu ay denemeye devam doktor protıme women diye bi ilaca başladı bat 27 mart hayırlısı olsun hepimiz için :anneadayı::anneadayı:

merhaba bayanlar bende geldim aranıza bende 2. çocugum için çalışmalara başladım ilki 6 yaşında 2017de bi gebeliğim oldu ama 6 haftalıkken kaybettim daha sonra kist oldu ilaç tedavisiyle temizlendi şubat ayında ovıtrelle oldum ay sonu adet gördüm tutmadı bu ay denemeye devam doktor protıme women diye bi ilaca başladı bat 27 mart hayırlısı olsun hepimiz için :anneadayı::anneadayı:
hemen hemen aynı döneme denk geliyoruz.hayırlısı ile alırız inşallah bebişleri kucagımıza

Merhaba kızlar bende 5 aylık evliyim 4 aydırda istiyoruz biraz enfeksiyonum varmış doktorum dedi fitil ve antibiotik kullandım birde süt maydanoz buharı yaptım 3 gün baya akıntım oldu inşallah temizlenmiştir içim anne olurum 🙈

merhaba arkadaslar bende 10 aydir felan deniyorum ama nafile umarim ugurlu gelir burasi birde buraya yazayim dedim ..
bende hersey normal dr gittim,esimde stent var surekli kalp krizi geciriyor dr onun kullandigi ilaclardan olabilir dedi ,herseyin hayirlisi olsun ne diyim

Ben geçen yıldan beri deniyorum bu süreçte bir kez hamile kaldım ancak on haftalıkken kaybettim maalesef 😔 son brş aydır da hamile kalamadım inşallah bu ay olur.
Aynı durumdayız seninle bende 8 haftalikken kaybettim 5 aydir deniyoruz adetime 1 hafta kaldi bakalim bu sefer olacak mi

Merhana kizlar..Biz de 4 aydir dusunuyoruz ama daha nasip olmadi.Umutlar Mart ayina kaldi..Guzel haberi almak burada hepimize nasip olsun.Ben denemeye baslamadan once butun tahlillerimi yaptirdim..Her sey normal.Sagliksiz bir beslenme seklim vardi.Onu degistirmeye calisiyorum.Fazla kilolarimi veriyorum yavaş yavaş ve 6 aydir folik asit kullaniyorum..Havuc bol tuketmeye calisiyorum.Yumurtalarin gelismesine yardimci oluyormus..Bu ay sogan kurunu denemeyi dusunuyorumm.Vesile olur insallah.Gecen ay da ovulasyon testini denedim ama pek faydasi olmadi.Insani daha fazla sitrese sokuyor sanki..Bu ay kendim takip edecegim..Adetim cok gecikti.Adet olsam da onume baksam diye bekliyorum..

Merhana kizlar..Biz de 4 aydir dusunuyoruz ama daha nasip olmadi.Umutlar Mart ayina kaldi..Guzel haberi almak burada hepimize nasip olsun.Ben denemeye baslamadan once butun tahlillerimi yaptirdim..Her sey normal.Sagliksiz bir beslenme seklim vardi.Onu degistirmeye calisiyorum.Fazla kilolarimi veriyorum yavaş yavaş ve 6 aydir folik asit kullaniyorum..Havuc bol tuketmeye calisiyorum.Yumurtalarin gelismesine yardimci oluyormus..Bu ay sogan kurunu denemeyi dusunuyorumm.Vesile olur insallah.Gecen ay da ovulasyon testini denedim ama pek faydasi olmadi.Insani daha fazla sitrese sokuyor sanki..Bu ay kendim takip edecegim..Adetim cok gecikti.Adet olsam da onume baksam diye bekliyorum..
Canım bende aynı senin gibiyim. Soğan kürünü denemek istiyorum ama 15 gün kadar sabrım yok. Birde maydanozla süt kürünü duydum istersen onu da araştır. Bende uygulamayı düşünüyorum.

Bende 3 aydır deniyorum. Ama düzenli olarak bu ay tam anlamıyla oldu bat18 inşllah güzel haberler ile dönerim. Fakat üşüttüm sanırım inşllah gebeliğe engel değildir 1 haftadır Mide ekşimesinden ölüyorum

X