Gebeliğe Hazırlık 2019 mart ve nisanda hamile kalmak isteyenler buyrun topiğime

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba 8 aylık evliyim denemediğim yöntem kalmadı ayağımı havaya kaldırdım uzun süre yattım yumurta takibi yaptırdım çatlama iğnesi vuruldum ama hep kafaya taktım her ay kaç tane test yapıyordum buraya girip okuyordum burdakilere soru sormak istiyordum ama üyeliğim aktif olmadı anlatamadım yani derdimi buraya. Sonra bu ay kendi kendime dedim ki kafama takmıycam ilişki sonrası hemen tuvalete gidicem buraya da girip okumıycam hiçbir şey dedim neyse aynen öyle oldu hatta ilişkim bile sayılı oldu ne yumurtlama günü ne bişey önemsemedim sonra ramazanın ikinci günü tam orucumu açtım bir kaşık mantı aldım öylece kustum tabi adetim geçmedi o gün olmam lazım ve 1 haftadır sancı çekiyorum olucam kesin dedim kayınvalidem hemen test aldırdı birde yaptım pozitif ertesi gün hastaneye gittim kesem görüldü şuan 5 buçuk haftalık hamileyim allah isteyen herkese versin mühim olan Allah’a bırakmak anlatmak istedim
Canım hayırlı olsun.çok sevindim.ben bu ay tekrar test deneyecegim.yaş gecmeden olsum istiyor insan.ama iki gebelik geçirdim biri düşük.ikisinde de ovülasyon testiyle tek seferde oldu.ama bunda 5.ay sıkı takip yapmama rağmen olmuyor

Canım hayırlı olsun.çok sevindim.ben bu ay tekrar test deneyecegim.yaş gecmeden olsum istiyor insan.ama iki gebelik geçirdim biri düşük.ikisinde de ovülasyon testiyle tek seferde oldu.ama bunda 5.ay sıkı takip yapmama rağmen olmuyor
Bir akrabam daha bar 2 bebeği düştü 1 i kalp atışı durdu 1 i mol gebelik 2 yıllık evli hiçbir sorunu çıkmadı ama bebekleri yaşamadı şuan 6 aylık hamile ne zaman kafaya takmayı bıraktı o zaman oldu

X