2019 Model Sınırsız Muhabbet (Yes Makara Yes Gırgır)

hoş buldum evet bir suredir girmiyordum
eski işim çok yoğundu ve internet takip ediliyordu
o yüzden uzak kaldım buralardan.

hoş buldum evet bir suredir girmiyordum
eski işim çok yoğundu ve internet takip ediliyordu
o yüzden uzak kaldım buralardan.
eski işim dediğine göre ayrılmışsın ordan .napıyorsun şimdi .çalışıyormusun.oğlun napıyor büyüdüler hep

evet canm ayrıldım kapandı orası evime de uzaktı artık daha yakındayım
oğlan büyüdü 1.sınıfa gidiyor çıkışta yanıma geliyor işyerime kv sağolsun memlekete yerleşti
işyerimde böyle bir imkan sundu bana devam ediyoruz
sen nasılsın nasıl gidiyor.

evet canm ayrıldım kapandı orası evime de uzaktı artık daha yakındayım
oğlan büyüdü 1.sınıfa gidiyor çıkışta yanıma geliyor işyerime kv sağolsun memlekete yerleşti
işyerimde böyle bir imkan sundu bana devam ediyoruz
sen nasılsın nasıl gidiyor.
bizimkide 1. sınıfa başladı.tüm gün okula verdim.küçükte kreşte.kv evine geçti artık.geçi pandemiden beridir ara ara gelip gitti bu sene tamamen evine geçti.iyi bende işte iş güç ev çocuklar hep bir koşturma içerisindeyim

Canlarım ya, şimdi bir göz attım son yazdıklarınıza çok şükür böyle bir zamanda herkesin sağlığı yerinde. Kaç zamandır aklimdasınız bugün yarın derken ne kadar oldu ben bile bilmiyorum 😂
Ev, iş,okul, sergi, sınav vs derken birde bu lanet dünya hali ne yaşadım bilemiyorum. Bir tek yemek yemeğe vaktim kalıyor ve tabisikiiiiiidee kilo aldım.
Ölmedim diye bi haber edeyim dedim,ama yaşıyor muyum tartışılır.
Sizi de çok özledim.

Canlarım ya, şimdi bir göz attım son yazdıklarınıza çok şükür böyle bir zamanda herkesin sağlığı yerinde. Kaç zamandır aklimdasınız bugün yarın derken ne kadar oldu ben bile bilmiyorum 😂
Ev, iş,okul, sergi, sınav vs derken birde bu lanet dünya hali ne yaşadım bilemiyorum. Bir tek yemek yemeğe vaktim kalıyor ve tabisikiiiiiidee kilo aldım.
Ölmedim diye bi haber edeyim dedim,ama yaşıyor muyum tartışılır.
Sizi de çok özledim.
yaaaaaaaaa hacıttttt nerelerdesin.

X