2019 Model Sınırsız Muhabbet (Yes Makara Yes Gırgır)

bende baya saldım hatta bugün eski düzenime başladım. biraz rayına oturtayımda sizinle paylaşıyım yine gaza gelelim diycektim. ama hani hadi diyip bi heves başlayıp sonra boşvermek istemiyorum. biraz kendimi kendime ispatlayım demiştim ama :)

bende baya saldım hatta bugün eski düzenime başladım. biraz rayına oturtayımda sizinle paylaşıyım yine gaza gelelim diycektim. ama hani hadi diyip bi heves başlayıp sonra boşvermek istemiyorum. biraz kendimi kendime ispatlayım demiştim ama :)
Sende o iş olmuyo 😊

Valla sana misafir gelelim mi diye konuşuyorduk kendi aramızda ama ben şehir dışına çıkma durumum var nasıl yapalım diyorduk
Gelin tabiki canım her zaman beklerim sizi
Free listemiz var ordada takilabilirsin canım şehir disindan grlene kadar
Sehir dışından gelince listeye girmek istersen girebilirsin
Çok şükür iyiyim işten ayrıldım bende evdeyim
Hayirlisi olsun canım dinlenirsin biraz 😊

Gelin tabiki canım her zaman beklerim sizi
Free listemiz var ordada takilabilirsin canım şehir disindan grlene kadar
Sehir dışından gelince listeye girmek istersen girebilirsin

Hayirlisi olsun canım dinlenirsin biraz 😊
Evet canim bende öyle düşündüm bakalım kızlar ne diyecekler. Birde tatlım benim yediğim yemediğim şeyler var grupta sıkıntı olur mu. Ekmek yiyorum mesela bazı yerde ekmek yiyenler sorun oluyo

Evet canim bende öyle düşündüm bakalım kızlar ne diyecekler. Birde tatlım benim yediğim yemediğim şeyler var grupta sıkıntı olur mu. Ekmek yiyorum mesela bazı yerde ekmek yiyenler sorun oluyo
Sıkıntı olmaz canım basta soylersin,bazi durumlarda cok yedin diyen olabilir ama herkesin yeme sekli farkli 😊

ya olmuyu disipline etmeye çalışıyorum kendimi yine olmuyor.bizim kurduğumuz takımda çok işlevsel olmadı.

yemeğe çıkacağım şimdi.öğleden sonra giriş yapalım diyorum ben amesia amesia sen kararsızsın sanki

X