2019 Şubat' ta gebe olanlar

Ayni gun adet günlerimız ve ben hala adet olmadum aşırı iştah göğüs ler şişti adette dd oluyo ama test lerde şaibeli net degil uff bende net ogrwnsesemm:)

Ayni gun adet günlerimız ve ben hala adet olmadum aşırı iştah göğüs ler şişti adette dd oluyo ama test lerde şaibeli net degil uff bende net ogrwnsesemm:)
İnan ben test yaptım damlatir damlatmaz aniiinda 1 saniye içinde ikinci çizgi kıpkırmızı oldu zaten :) inanmadım iki test ayni anda yaptım ikisi de ayni oldu hatta :) darısı başına inşallah

6 subat miydi bat? Valla ben en son hamile oldugumu bile bile test yaptım.. Gene kopkoyu bi cizgi goremedim.. Benimki gec döllenme ondan herhalde.. Adetlerin düzenli miydi canim? Benim duzenliydi hemen anladm ben:)

Merhaba ben de yeni hamileyim 5+5 günlük şuan mide bulantısı ve baş ağrısıyla koltukta uzanıyorum . Zorla yemek yiyorum kuruyemiş vs ama soda rahatlatıyor o da 5-10 dk ancak bi yandan da kabızlıkla mücadele ediyorum erik suyu yapmıştım geçen yaz onu kullanıyorum .baş ağrısı mide bulantısı halsizlik bunlarla nasıl başa çıkıyorsunuz ?

Canim bende de ilk bas ağrısı oldu ama bu hafta geçti şükürler olsun öğretmenim okulda bir arkadaş daha var o da hamile kaldığımdan beri hep kusuyor. Beyaz leblebi ve cubuk krakerle dolaşıyor birde limonlu su içiyor onu rahatlatiyormus deneyebilirsin istersen

6 subat miydi bat? Valla ben en son hamile oldugumu bile bile test yaptım.. Gene kopkoyu bi cizgi goremedim.. Benimki gec döllenme ondan herhalde.. Adetlerin düzenli miydi canim? Benim duzenliydi hemen anladm ben:)
Valla ben de silik çizgi gördüm hep arkadaşlarımdan kendimde de öyle hayalet bir çizgi bekliyordum erken gebelik testi değildi sıradan bir test olmasına rağmen patladı resmen kırmızı bende inanamadım:)

Cnm ya 10 ocak son adet 10 Şubat olmam lazımdı ewt düzenli idi masallah ne oldu bu ay tesr de de cikmiyo

Teşekkür ederim denicem bunları da annem doğuma kadar çekmiş bu bulantıları açıkçası korkuyorum o kadar uzun sürerse diye ama hamile kalmak için dualar ettim şimdi nankörlük etmek istemiyorum .Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Merhaba kizlar bende cuma gunu doktora gittim . 5 haftalik hamileyim ama Sizin gibi pek sevinemedim hamile olduguma daha kucuk bi oglusum var 6 aylik. Sutten kesmem gerekiyo ama nasil yapicagimida bilmiyorum

Amiiin tabii ki şükürler olsun halimize en azından hamileyiz hiç şikayet etmeye hakkımız yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…