2019 ÜÇÜZ ANNELERİ :)

Merhabalar bende üçüzlere hamile olduğumu dün öğrendim ve şok olduk tabi eşimle. Doktor biraz moralimi bozdu (biraz değil aslında baya canım sıkıldı ) bu arada 8. Haftadayım. Sizin doktorlarınız neler dedi. Sizde durumlar nasıl

Merhaba. Çitlembik sırf sana cevap yazabilmek için üye oldum, önceden sadece okuyordum. Doktorun moralini bozacak ne dedi? Ben de üçüzlere hamileyim ama bir tanesi riskli dedi. Ben de çok korkuyorum

Merhaba. Çitlembik sırf sana cevap yazabilmek için üye oldum, önceden sadece okuyordum. Doktorun moralini bozacak ne dedi? Ben de üçüzlere hamileyim ama bir tanesi riskli dedi. Ben de çok korkuyorum
Merhaba Aslında bebeklerde hiçbir sıkıntı görmedi. Sadece 3üz olması bir risk dedi. İllaki erken doğum oluyor bebeklerde sıkıntı olabilir gibi şeyler söyledi. Sonra ben kendi doktoruma gittim o çok daha olumlu yaklaştı. En büyük riski etken Doğum dedi ve hamilelik zor geçer dedi. Ama canını sıkma sağlıklı doğan bir sürü üçüz varken iyi düşün dedi. Şimdi 12. Haftada bakmadı için perinatologtan randevu aldık. Bakalım o ne diyecek. Sağlıklı görürse üçünüde içim rahatlayacak

Benimde tüp bebek ikiz beklerken üçüz oldu Rabbim nasip edince ediyor iste evanescence10.ins sag salim kucagimizada alirz
Merhaba bebişleri sağ salim kucağınıza aldınız mı ben de 16 haftalık üçüzlere hamileyim ve çok merak ediyorum her şeyi nasıl olacak diye , tecrübelerinizi dinlemek isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…