♥♡▂ ▃ ▅ ▆ 2019'a Hamiş Girmek İsteyenlerin Grubu ▆ ▅ ▃ ▂ ♥♡

balbocegi35

Ayı balı bol bulunca orasına burasına sürermiş :)
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2013
12.177
8.377
2020 Anne adayları tanışalım ,paylaşalım, dertleşelim ve bebişleri hep birlikte bekleyelim
1560325798549.png
Tavsiye edilen kür ve ovulasyon testlerini aşağıda paylaştım.:KK68:
anne-adaylarina-guzel-bir-haber-var-2468440_3252_o.jpg
1560327490705.png

2020 ANNE ADAYLARI BAT LİSTESİ ve DOĞUM TAKİP ÇİZELGESİ

Üye Adı
Bat Tarihi
Tahmini Doğum Tarihi
Şehir/Hastane ve Doktor Bilgisi
28/06/2019​

Tavsiye Edilen Ovulosyon Test Markaları
2277658
2277661

2277666
2278772

PROF. DR. İBRAHİM SARAÇOĞLU'NDAN HAVUÇ VE KURU İNCİR KÜRÜ
MALZEMELER
- 2 tane büyük boy havuç
- 20 tane kuru incir
- Yarım litre klorsuz su
HAZIRLANIŞI
Öncelikle klorsuz suyu tencerede kaynatarak 4-5 cm uzunluğunda bıraktığınız havuçları içine atın. Kapağı kapalı şekilde 20 dakika kaynattıktan sonra ayrı kapta kaynayan yarım litre suya bıçakla üzerine çizik atılmış 20 kuru inciri atın. Üzeri kapalı şekilde 15 dakika daha kaynatın.
Karışımdan kalan haşlama sularını çok fazla soğutmadan karıştırın. Her sabah kahvaltıdan 15 dakika önce tüketmek kaydıyla 20 gün uygulayın.

SARAÇOĞLU'NDAN HAMİLELİK KOLAYLAŞTIRICI SOĞAN KÜRÜ TARİFİ
MALZEMELER
- 1 tane açık kahverengi soğan
- Yarım litrelik pet şişe su
- Bıçak ve tencere
YAPILIŞI
Klorsuz ya da marketten alacağınız pet şişe sudan iki bardak kadarını tencerede kaynatın. Elinizdeki soğanı dört parçaya ayırıp kabuklarını ayıklayın. Ardından soğanları kaynamış olan suya atın ve 10 dakika kaynatın. Suyunu süzdükten sonra sabah ve akşamları ılık şekilde için. Her gün iki defa tüketilerek 15 gün boyunca uygulanması gereken bir kürdür. En geç 1 hafta sonra etkisini göstermesi beklenir.
SOĞAN KÜRÜNE NE ZAMAN BAŞLANMALI?
Planlı bir hamilelik düşünen çiftlerde kadınlar adet dönemi bittikten sonra 1 hafta içinde soğan kürüne başlamalıdır. Kürün düzenli olarak tüketildiği vakitten 2. regl dönemini görmeden 10 gün önce yeniden 5 gün veya 7 gün kürü denemelidir. Soğan kürü uygulandıktan sonra da yukarıda bahsettiğimiz incir kürüne başlanmalıdır.

Eklentiler

• 1560325787241.png
    1560325787241.png
    1,8 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
Canım ben 13 kasımda kürtaj oldum :110:
Adetım ne zaman gelır bılmıyorum :110:
adet gördükten sonra tekrar denemelere başlıcaz. Şuan Regli 4 gözle beklıyorum :110:
Kuusura bakma kuzum ya çok geçmiş olsun , en yakın zamanda gelir inşallah :KK15:

• Beğen
Reactions: H E
:KK200: aminn inşallahhh , gelicekler onlar biz buna inanalım:anneadayı:
Gelir tabı rabbım isterse olur .
Zaten ben hemen olmasına çok şaşırmıştım .
6 yıl korunduk . 6 yılın sonunda istediğimiz ilk ay oldu .
Demekki kaderımızde bunu yaşamak varmış . Tecrübelerimiz oldu . Elhamdüllillah hiç isyan etmedim . Hamile kaldııgm ilk andan bu yana hayırlısı olsun dedim . Demekki değilmiş aldı rabbım ..

Sen kaç yıllık evlısın ? Ne zamndır istiyosun ?

Gelir tabı rabbım isterse olur .
Zaten ben hemen olmasına çok şaşırmıştım .
6 yıl korunduk . 6 yılın sonunda istediğimiz ilk ay oldu .
Demekki kaderımızde bunu yaşamak varmış . Tecrübelerimiz oldu . Elhamdüllillah hiç isyan etmedim . Hamile kaldııgm ilk andan bu yana hayırlısı olsun dedim . Demekki değilmiş aldı rabbım ..

Sen kaç yıllık evlısın ? Ne zamndır istiyosun ?
Aynen kuzum canı verende o alanda vardır bir bildiği , Allah ım sağlıklı sıhhatli vatana millete bizlere hayırlı evlatlar nasip etsin.

Canım evleneli tam 1 sene 2ay falan oldu, 2 aydır gelişi güzel deneme yaptık, bu ay bakalım ovulosyon testi aldım , cumartesi pazar yumurtlamam vardı değerlendirdik bakalım nolcak, çok heyecanlı beklemek :KK200:

• Beğen
Reactions: H E
Aynen kuzum canı verende o alanda vardır bir bildiği , Allah ım sağlıklı sıhhatli vatana millete bizlere hayırlı evlatlar nasip etsin.

Canım evleneli tam 1 sene 2ay falan oldu, 2 aydır gelişi güzel deneme yaptık, bu ay bakalım ovulosyon testi aldım , cumartesi pazar yumurtlamam vardı değerlendirdik bakalım nolcak, çok heyecanlı beklemek :KK200:
Hadi inşallah tutmustur :dua:

:KK54: hoşgeldinnn canım , hemen bana bat tarihini söyle seni de listemize ekleyelim hep beraber takip edelim:KK200:
Hosbuldum canımm 10 aralık bat birde sana birşey soracaktim canım ovülasyon takibi yaparken nelere dikkat ettm mesela ben 1 saat sıvı almıyorum ama yiyecek yeneblceği söylendi 12 ve 4 aradı yada 8 ve 10 aradı daha etkili saat dendi 12 ve 4 aradı yapmaya özen gösteryrum ama canım çok heyecanlıyım yanlış bisey yapmaktan korkyrm

Merhaba Hanımlar :KK25:

2019 Yılı bizlere sağlık, huzur , mutluluk ve bol bol bebiş getirsin ...:emir_bebek::anneadayı::emir_bebek:

2019 Anne adayları gelin hep birlikte tanışalım , dertleşelim ve paylaşalım:KK19:
anne-adaylarina-guzel-bir-haber-var-2468440_3252_o.jpg

BAT LİSTESİ:
B balbocegi35 = 10 ARALIK
blue-heart_1f499.png
two-hearts_1f495.png

H E H E =
blue-heart_1f499.png
two-hearts_1f495.png
Merhabalar efendim inşalalh bu topik uğurlu gelir ya canm benim çok renkli eğlenceli bir topik olacak belli ben kısaca kendimi tanitayim caaaggggnimmmm insallah eleştirme olmaz herkesin kararı kendine ben 27 yaşında 3 çocuk annesi ev hanımıyım tek çocuk büyüdüydüm için çocukları aşırı seviyorum 3 yıldır 4. için çabalıyoruz ama olmuyor nasip insallah olur ilk baslatda okadr zor gelmiyordu ama yıl geçtikçe ve beklenen gelmedikçe çok zor dayanmak ama bunada çok şükür 3 tane meyve veren rabbim 4. yüde veriri insallah korunmayı bıraktıktan sonraki yıl 3 kere klomen ovitrelle kullandım ama olmadi 3. de hiç yumurta bile gelismedii 1 sene ara verdim ama korunmadin tedavi olmadim akışına biraktim yine olmadi 3. senenin icindeyim son 2 aydir ilacı değiştirdik femara başladık ve ovitrelle 2 ay kullandım ama malesef oda olmadı ve özele gidiyordum hormon tahlillerim de sadece lh 19.35 diğerleri çok güzel değerler fsh 7.4 estradiol 30.5 vsvs ama doktor bana bu sonuçlarda birşey yok diye ısrar etti ve kasım 20 de devlet hastanesine kan vermeye gittiğimde gebelik için sonuçlarıda gotrdum ve negatif cıktı sonuçlara göre lh çok yüksek ve bu şekilde hamile kalman zor dendi bende araştırdım düşürmek için aslan pençesi içiyorum 1 ay full icicem sonra tekrar hormon tahlili ve sonrasında bal tarcın çörek otu artı ovulasyon testi kullanicam özetle ilk bebek gibi çok istiyorum bu bebeği insallah sağlıkla gelir annesini babasını ve onu heyecanla bekleyen abi ablalarını bekletmez minigim... buarad a bat 20aralik bu ay olmaz kesinlikle ama yaz sen yinede kuzum ve son olarak yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum:KK66:)) :))))

Merhabalar efendim inşalalh bu topik uğurlu gelir ya canm benim çok renkli eğlenceli bir topik olacak belli ben kısaca kendimi tanitayim caaaggggnimmmm insallah eleştirme olmaz herkesin kararı kendine ben 27 yaşında 3 çocuk annesi ev hanımıyım tek çocuk büyüdüydüm için çocukları aşırı seviyorum 3 yıldır 4. için çabalıyoruz ama olmuyor nasip insallah olur ilk baslatda okadr zor gelmiyordu ama yıl geçtikçe ve beklenen gelmedikçe çok zor dayanmak ama bunada çok şükür 3 tane meyve veren rabbim 4. yüde veriri insallah korunmayı bıraktıktan sonraki yıl 3 kere klomen ovitrelle kullandım ama olmadi 3. de hiç yumurta bile gelismedii 1 sene ara verdim ama korunmadin tedavi olmadim akışına biraktim yine olmadi 3. senenin icindeyim son 2 aydir ilacı değiştirdik femara başladık ve ovitrelle 2 ay kullandım ama malesef oda olmadı ve özele gidiyordum hormon tahlillerim de sadece lh 19.35 diğerleri çok güzel değerler fsh 7.4 estradiol 30.5 vsvs ama doktor bana bu sonuçlarda birşey yok diye ısrar etti ve kasım 20 de devlet hastanesine kan vermeye gittiğimde gebelik için sonuçlarıda gotrdum ve negatif cıktı sonuçlara göre lh çok yüksek ve bu şekilde hamile kalman zor dendi bende araştırdım düşürmek için aslan pençesi içiyorum 1 ay full icicem sonra tekrar hormon tahlili ve sonrasında bal tarcın çörek otu artı ovulasyon testi kullanicam özetle ilk bebek gibi çok istiyorum bu bebeği insallah sağlıkla gelir annesini babasını ve onu heyecanla bekleyen abi ablalarını bekletmez minigim... buarad a bat 20aralik bu ay olmaz kesinlikle ama yaz sen yinede kuzum ve son olarak yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum:KK66:)) :))))
Yaaa Allah bağışlasın ben 26 yaşımdayım ve ilk çocuk denemem utandım kendmden aslında hep genç anne olmak istemişimdir ne güzel yaa

X