2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Kızlar biz 10 günlüğü daha 2 saatte bir mi beslemem gerekiyor? Siz. Asıl yapıyprsunuz? 2 saat çok kısa acıkmıyolar gündüz ayılamıyoşar 3 saatte bir anca besleyebilmiş oluyorum çok mu uzun süre
Ya bizde aynı durumdayız 8 gunluguz 3 saatte bir besleniyoruz. Benim sıkıntım emzirme sonrası mama çıkmazı. Emzirdikten sonra aranıyorlar 30 lük mama veriyorum oğlan emiyor güzel biberon cok etkilemedi ama kız çok nazlı uyanmıyor uyanıksa da çok zor emiyor meme de bekliyor biberon kolayına geliyor. tecrübeli arkadaşlar ne yapmalı siz neler yaşadınız başlarda tavsiyelerinize ihtiyacım var

Ya bizde aynı durumdayız 8 gunluguz 3 saatte bir besleniyoruz. Benim sıkıntım emzirme sonrası mama çıkmazı. Emzirdikten sonra aranıyorlar 30 lük mama veriyorum oğlan emiyor güzel biberon cok etkilemedi ama kız çok nazlı uyanmıyor uyanıksa da çok zor emiyor meme de bekliyor biberon kolayına geliyor. tecrübeli arkadaşlar ne yapmalı siz neler yaşadınız başlarda tavsiyelerinize ihtiyacım var
Biberonla güzel emiyorsa verin kan şekeri düşmesin. Biberona alışsın istemezseniz enjektör ya da kap ile vermeye çalışın.

Biberonla güzel emiyorsa verin kan şekeri düşmesin. Biberona alışsın istemezseniz enjektör ya da kap ile vermeye çalışın.
veriyorum sağıp lansiloh biberon kullanıyorum en az akışlı anne ucuna en yakın diye çok tavsiye eden oldu enjektör ile de verdim başlarda çok güzel çekiyor enjektörü biberonu meme de sonuç alamıyorum güçlensin emmesi değişir diye umudum fakat bu arada iyice alışırsa memeyi emmek zor gelir reddederse diye kafam karıştı da. Emzirmek ve beslenme oldukça zorlu bir surecmis hepimize Allah kolaylık versin 🙏🙏🙏

Kız iyi de oğlan gece 2 de başlıyo sabah 7 ye kdar ağlıyo uyumuyo kolik böyle bi şey mi oluyo sürekli aranıyor saat başı beslemek zorunda kalıyorum kakasını da sık sık yapmıyo doktora da götürsük üstelik giçbi yorum yapmadı anlamadım gitti sorun nerde
Evet böyle oluyor gaz sancısı tutar bacaklarını karnına çekerek ağlar sürekli saatlerce kaka içinde zeytinyağı ile popo deliğine hafif masaj yap kulak pamuğu ile birazda karnına yuvarlak saat yönüne doğru masaj yap biz fon makinası tutuyoruz istiyoruz kundak yapıp ayağımda salliyrm uyuyor

Canım benimde ayniydi prematüre bebekler için email biberon var onlardan al biberon büyük gelebilir ağzına yedirmeden önce altını aç benzini degistir ıslak mendil soğuk geliyor uyanıyor ayaklarının altını gidikla burnunu şık uyanir

veriyorum sağıp lansiloh biberon kullanıyorum en az akışlı anne ucuna en yakın diye çok tavsiye eden oldu enjektör ile de verdim başlarda çok güzel çekiyor enjektörü biberonu meme de sonuç alamıyorum güçlensin emmesi değişir diye umudum fakat bu arada iyice alışırsa memeyi emmek zor gelir reddederse diye kafam karıştı da. Emzirmek ve beslenme oldukça zorlu bir surecmis hepimize Allah kolaylık versin 🙏🙏🙏
Benim 2 aylık oldular daha yeni çekmeye başladı canım üzülme meme verirken şırınga ile ağzının kenarından mama ver göğsünden geldi sanır emer

Canım benimde ayniydi prematüre bebekler için email biberon var onlardan al biberon büyük gelebilir ağzına yedirmeden önce altını aç benzini degistir ıslak mendil soğuk geliyor uyanıyor ayaklarının altını gidikla burnunu şık uyanir
Canım benim göğüs ucu büyük, biberon güzel alıyor zaten korktuğum lıkır lıkır alışır meme reddederse diye ah bir bilsen her seferinde yapmadığımız kalmıyor eşimle kıza gülücük atıyor sanki zıpır 😍😍 oğlan küçük doğan ama emmede hiç sorun olmadı

Arkadaşlar merhaba.bugün kontrolüm vardı.35+2 yim.bebekler biri 2700 biri 2500 çıktı.buraya kadar sorun yok.ama doktor bana hala gün vermemekte ısrarcı.şubatı görelim diyip duruyor,2 hafta sonra kontrole çağırdı.devlete gidiyorum.bir de trombositlerim 102bine kadar düşmüş.60bine kadar sıkıntı yok diyor.ya kanamam olursa diye çok korkuyorum.Allak bullak oldum 😢😢

Yine iyiymiş en azından emiyor biri bebimkiler memeyi tutuyor ama ememiyor sürekli süt mü gelmiyo çekişleri mi iyi değil anlayamıyorum

Arkadaşlar merhaba.bugün kontrolüm vardı.35+2 yim.bebekler biri 2700 biri 2500 çıktı.buraya kadar sorun yok.ama doktor bana hala gün vermemekte ısrarcı.şubatı görelim diyip duruyor,2 hafta sonra kontrole çağırdı.devlete gidiyorum.bir de trombositlerim 102bine kadar düşmüş.60bine kadar sıkıntı yok diyor.ya kanamam olursa diye çok korkuyorum.Allak bullak oldum 😢😢
Merhaba doktor sorun görmüyorsa bekleyin bence. Benimkilerde yüksek cıkıyordu 2100-2450 dogdular ve kuvoze girdiler 2. Gun kilo verince.
35+6 da dogum yaptım bende şimdi keşke bir hafta daha bekleseydim diyorum..

Emdikten sonra yutkunuyor mu sütü yutuyormu dikkat edersen anlaşılır süt gelip gelmediği..
Yutunduğunj göremiyorum 3 çekiyo bırakıyo memeyi sonra yine asılıyo süt yok diyorum ama sağınca da 70 alıyorum bi taneden ı zaman iyi çekemedikleri hissine kapılıyorum bende

Yutunduğunj göremiyorum 3 çekiyo bırakıyo memeyi sonra yine asılıyo süt yok diyorum ama sağınca da 70 alıyorum bi taneden ı zaman iyi çekemedikleri hissine kapılıyorum bende
Görme deilde duyabilirsin dikkatli dinlersen madem sütün var o zaman yutuyordur ya kolunla kafasını desteklediğine emin ol kafası kolunun içinde kalsın kafadı aşağı sarkarsa iyi ememez.

Canım benim.kizim emiyor baya iyi çekiyor sağınca benimde sutum 50 falan çıkıyor onlar emdikce süt iniyor ama sen yinede dikkat et dudaklarının kenarına süt birikir ordan anliyabilirsin onlar emdikce göğüs kendini dolduruyomis

X