2020 Ağustos Anneleri Zayıflıyor

Maşallah maşallah 🧿 kimse çocuk doğurmuş demez. Ada nın ablası sanacaklar 🙃
Ahahhaha nerdeee inşallah surata da ayar çekmek lazım 😅😅😅
Teşekkür ederim kuzum 🤩
Hepimiz günün sonunda öyle olacağız Allah bir de bana abla olma enerjisi versin de şöyle kızımla sokakta parkta koşturayım 😅

sahi ne ara 31 oldum ben ya 🥴🤪

Bugün bir öğrencim geldi yanıma. Hocam maşallah fiziğiniz çok güzel dedi. Ne güzeli kız o kadar kilo aldım dedim. Yok hocam o kadar çocuk doğurdunuz hiç belli değil dedi. İnanmadım ama yine de mutlu oldum ahagsfafafad 😂😂😂

Çerez diye verirsin sen onuuu 😂😂

Evettt çok dimiii ☹️

Bir ara eşim için hesap etmiştim şu an hatırlamıyorum da 2 yk koy dediğimi hatırlıyorum ama o zaman neye göre ayarladım bilmiyorum. Öğünse çok olmayabilir. Tekrar bakmam lazım. Ben çiğden süte koyuyordum. 1 sb süt 110-120 kkal, üzerine kuru meyvelerin kalorisi en azı 3 kuru kayısı 60 kkal, yulafınkini anımsayamıyorum şu an. Yulaf hariç 180 kkal oldu. Ben pek sevmediğimden aklımda tutmamışım.

Bir ara eşim için hesap etmiştim şu an hatırlamıyorum da 2 yk koy dediğimi hatırlıyorum ama o zaman neye göre ayarladım bilmiyorum. Öğünse çok olmayabilir. Tekrar bakmam lazım. Ben çiğden süte koyuyordum. 1 sb süt 110-120 kkal, üzerine kuru meyvelerin kalorisi en azı 3 kuru kayısı 60 kkal, yulafınkini anımsayamıyorum şu an. Yulaf hariç 180 kkal oldu. Ben pek sevmediğimden aklımda tutmamışım.
Benim de aklımda hep 2 yk olarak kalmış. Ama dediğin gibi öğün olarak yedim. Yoksa daha az kullanırdım. Normak yemekten daha kalorili oldu bu yediğim zaten ama onun hasretiyle yandım tüm gün 😬
Umarım kilom azaldıkça vermek zorlaşıyorr 😅😆🤭
Keyfi artıyor ama kuzum 😍

Midede şişene kadar iş işten geçmiş oluyor 😂😂

Covidin arttığı günlerdi eşime yemekhaneye gitmeyi yasakladım. Böyle yulaf ye demiştim. O da yemiş çok şişiyor diyordu. Ben de bir iki yedim çok sarmadı. Hesapladım sanırım. Kuru meyvesiydi, yaş meyvesiydi, ceviziydi benimki aşureye dönüyor. 😂

X