2020 Burun Estetiği İstanbul, Ankara,İzmir, Antalya

misvak02

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
68
22
28
Forumda birçok kişi burun estetiği için doktor araştırıyor. Herkesin beklentisi farklı. Ama ortak bir beklenti var ki verdiğim paraya değsin ve eski burnumu aratmasın.
İstegim burun kanatlarımın daralması, deliklerin küçülmesi burnumun kaldırılması, kemerim yok, burun eğriliği var. Hande ataizinin estetik olmadan önceki burnuna benziyor 😌benimle benzer şikayetleri olup güzel sonuçlar alan kişilerin de fikirlerini paylaşmasını isterim.
Özellikle son 2 yılda burun estetiği olup memnun kalan kişiler doktor ismi, ortalama ücreti, şehri ve önce-sonra resmini paylaşırsa herkesin faydalanacağı bir başlık olacağını düşünüyorum.
Herkese ailesiyle birlikte mutlu bayramlar 🍬🍫

Forumda birçok kişi burun estetiği için doktor araştırıyor. Herkesin beklentisi farklı. Ama ortak bir beklenti var ki verdiğim paraya değsin ve eski burnumu aratmasın.
İstegim burun kanatlarımın daralması, deliklerin küçülmesi burnumun kaldırılması, kemerim yok, burun eğriliği var. Hande ataizinin estetik olmadan önceki burnuna benziyor 😌benimle benzer şikayetleri olup güzel sonuçlar alan kişilerin de fikirlerini paylaşmasını isterim.
Özellikle son 2 yılda burun estetiği olup memnun kalan kişiler doktor ismi, ortalama ücreti, şehri ve önce-sonra resmini paylaşırsa herkesin faydalanacağı bir başlık olacağını düşünüyorum.
Evet arkadaşlar birçok başlık var bu konuda ama birçoğuna cevap verilmemiş veya eksik bilgiler var. Hatta siteye de sırf bu yüzden üye oldum diyebilirim ve yeni olduğum için biraz karışık geliyor çözemedim henüz o yüzden Lütfen tavsiyelerinizden burdan faydalanmamıza yardım edin arkadaşın da dediği gibi doktor ismi ücreti şehri önceki ve sonraki hali vs. gönderirseniz çok makbule geçer şimdiden çok teşekkür ediyorum doğru şekilde yardımcı olanlardan Allah razı olsun

Ben ameliyat olmadım ama gördüğüm okudugum kadariyla yazayım, basligin ustte kalmasi ve daha cok kisinin de gorup yazmasi icin
Istanbul ; Nihat Kaya, Şaban Çelebi, Köksel Yuca, Ali Evlice (Hem İstanbul hem Adana), Tolga Bilece de iyi görünüyor ama hasta yorumları daha onemli, doç.dr.m.suphi elbistanli vardı o da 7 bindi sanirim
İzmir; İbrahim Korhan,Murat Songu olabilir emin degilim
Antalya; icin prof.dr.koray coskunfırat var kadınlar kulübünde genelde güzel yorumlar var ama instagraminda resim paylaşmıyor
Enis yalçın var antalyada fiyatı sanirim 6 bin lira özelde 6 bine yapan hic duymamıştım resimleri fena değil, ama burda pek yorumla karşılaşmadım
Ankara icin de doc.dr.gurcanaslan iyi görünüyor

Pendik İstanbul KBB uzmanı Op. Dr. Uğur Harputluoğlu 👍 kesinlikle tavsiye ederim instagram hesabına göz atabilirsiniz ugurharputluoglu

Pendik İstanbul KBB uzmanı Op. Dr. Uğur Harputluoğlu 👍 kesinlikle tavsiye ederim instagram hesabına göz atabilirsiniz ugurharputluoglu
Teşekkür ederim daha önce incelemiştim burun ucuna ve burun deliklerine cok müdahale etmiyor küçük dokunuşlar yapıyor benim istedigim bu şekilde değil sagolun yine de

Ben ameliyat olmadım ama gördüğüm okudugum kadariyla yazayım, basligin ustte kalmasi ve daha cok kisinin de gorup yazmasi icin
Istanbul ; Nihat Kaya, Şaban Çelebi, Köksel Yuca, Ali Evlice (Hem İstanbul hem Adana), Tolga Bilece de iyi görünüyor ama hasta yorumları daha onemli, doç.dr.m.suphi elbistanli vardı o da 7 bindi sanirim
İzmir; İbrahim Korhan,Murat Songu olabilir emin degilim
Antalya; icin prof.dr.koray coskunfırat var kadınlar kulübünde genelde güzel yorumlar var ama instagraminda resim paylaşmıyor
Enis yalçın var antalyada fiyatı sanirim 6 bin lira özelde 6 bine yapan hic duymamıştım resimleri fena değil, ama burda pek yorumla karşılaşmadım
Ankara icin de doc.dr.gurcanaslan iyi görünüyor
Tolga Bilece'ye instagramdan baktım, gayet başarılı :-)

Prof.Dr.MURAT SARI harika bir doktor isteğinizi belirtmeden kendisine gözü kapalı bile güvenebileceğiniz bir hekim. 6 yıldan beri kendisini tanıyorum ve iyiki tanımışım diyorum.Kendisi İstanbul Bağdat Caddesinde özel kliniğinde direkt sitesinide ileteyim sizlere https://www.drmuratsari.com/

istanbulda ahmet alp, kardeşim ona ameliyat oldu. bende onu düşünüyordum ama bir sene de fiyatını fazla katladığı için vazgeçtim. dt barış keklik ile görüştüm yaptığı burunlar başarılı geldi. fiyatını unuttum ama istanbul da ki ameliyat fiyatları cok ucuk malesef.

Ankara mesut kaya. Görüşmenizi tavsiye ederim. Sosyal medya hesabında var yaptığı ameliyatlar.

Prof.Dr.MURAT SARI harika bir doktor isteğinizi belirtmeden kendisine gözü kapalı bile güvenebileceğiniz bir hekim. 6 yıldan beri kendisini tanıyorum ve iyiki tanımışım diyorum.Kendisi İstanbul Bağdat Caddesinde özel kliniğinde direkt sitesinide ileteyim sizlere https://www.drmuratsari.com/
Yorum yazdım ama Dr Murat Sarıcı sandım, isim benzerliği

merhaba bende ameliyat düşünüyorum izmirdeyim ama aynı zamanda nefes alma problemimde var kimi önerirsiniz

Ankara Vildan Baştürk Tutar öneririm. Kesinlikle çok güzel ve doğal yapıyor. Kardeşim birkaç hastası ile konuşup ona oldu. Burnu çok güzel oldu, nefes alması da çok güzel. Ameliyat sonrası süreç de öyle düşündüğümüz gibi zor değilmiş. Bunca zaman önyargılıydım bu işlere, kardeşime de oynatma burnunu dedim ama şimdi gördükten sonra ben de olmaya karar verdim. 6 ay oldu bu arada.

İstanbul op. dr. hasan duygulu'yu kesinlikle öneririm. Ben kendisine ameliyat oldum bir kaç ay önce ve gerçekten çok memnunum. Çok ilgili, sorduğum bütün sorulara hiç sıkılmadan cevap verdi :) bir de güzel bi blogu var oraya da hastalarının sordukları soruların cevaplarını yazmış sitesini bırakayım belki bakmak isterseniz link : dr. hasan duygulu instagramına sitesinden ulaşabiliyorsunuz

1.5 ay oldu estetik olalı, çok benzer şikayetlerimiz var. Benimde burnumda içerden ve dışardan yamukluk, deliklerde asimetri vardı. Kemer yoktu ama burun sırtında düzlük vardı. Ucu 90 derece duruyordu neredeyse ve yüzüme göre büyük bir burundu bence. Aşağıya ameliyat fotolarını ekliyorum. Şu an ki halinden çok memnunum

Eklentiler

• FB7A4970-78B0-4D05-BCF9-4BF8994DD65B.jpeg
    FB7A4970-78B0-4D05-BCF9-4BF8994DD65B.jpeg
    140,4 KB · Görüntüleme: 78
  • CD5AC681-6C33-41FA-8638-2DC103CF6A27.jpeg
    CD5AC681-6C33-41FA-8638-2DC103CF6A27.jpeg
    135,7 KB · Görüntüleme: 80
  • CF4436F4-39E7-4011-8701-1E4238B655AD.jpeg
    CF4436F4-39E7-4011-8701-1E4238B655AD.jpeg
    152,5 KB · Görüntüleme: 93
  • A0378293-70B1-4249-8DAB-787463E75232.jpeg
    A0378293-70B1-4249-8DAB-787463E75232.jpeg
    149,7 KB · Görüntüleme: 67
1.5 ay oldu estetik olalı, çok benzer şikayetlerimiz var. Benimde burnumda içerden ve dışardan yamukluk, deliklerde asimetri vardı. Kemer yoktu ama burun sırtında düzlük vardı. Ucu 90 derece duruyordu neredeyse ve yüzüme göre büyük bir burundu bence. Aşağıya ameliyat fotolarını ekliyorum. Şu an ki halinden çok memnunum
Burnunuz o kadar güzel olmuş ki maşallah. Çok sevindim adınıza. Şu an ne durumda, ödemleriniz geçti mi?

X